Друге життя блендера

32

Вітаю всіх любителів саморобок і тих, хто просто заглянув на сайт в пошуках цікавих ідей або просто подивитися на те, як матюкають інші. Зі статті нижче ви дізнаєтеся, як один умілець, автор ютуб каналу workshop diy, дав друге життя кухонному блендеру і перетворив його в корисний інструмент для майстерні. Саморобка дуже проста і не вимагає особливих навичок в радіоелектроніці або якихось спеціальних інструментів, все робиться як то кажуть-на коліні і з сірників і жолудів. Все почалося з того що насадки від кухонного приладу загубилися, деякі зламалися і в підсумку залишилася тільки основа з моторчиком, який до речі був ще в хорошому робочому стані. Ось автор і вирішив використовувати цю частину з користю для майстерні. Загалом якщо ідея вас зацікавила, ласкаво прошу, читайте, дивіться відео ролик під статтею і беріть ідею на замітку.

Матеріали:

* основа блендера з мотором і платою, * тумблер (вимикач) на три контакти,* патрон від дрилі,* супер клей.

Інструменти:

* шуруповерт або викрутка, * напилок,* дриль,* паяльник,* ножівка, * лещата (необов’язково).

Крок 1.

Спочатку автор розбирає блендер. Знімає задню накладку і відкручує кришку. Спереду знімає кільце, розбирає корпус. Від’єднує від контактів плати моторчик.

Крок 2.

Тут ми бачимо, як автор збирає корпус без мотора і ножівкою по металу підрізає передню частину.

Так само необхідно в задню кришку встановити ось такий тумблер. Для цього автор спочатку виконує розмітку, потім затискає кришку разом з накладкою в лещатах і за допомогою дрилі висвердлює отвір. Стінки остаточно підрівнює напилком.

Крок 3.

Далі кришку з накладкою автор фіксує на своє місце на приладі. Встановлює в неї тумблер і припаює його контакти до плати так, як показано на фото.

Крок 4.

На цьому етапі автор встановлює на своє місце моторчик і під’єднує його до плати. Після автор зібрав корпус і після складання за допомогою напилка підточив вал мотора, попередньо включивши його.

Крок 5.

Тут ми бачимо, як автор бере патрон і приміряє його навал. Все сідає добре, тепер потрібно жорстко зафіксувати патрон. Для цього автор використовує спеціальний клей (на відео видно маркування). Клей схоплюється моментально і тримає добре (у всякому разі, на відео це видно, а як буде триматися надалі, це вже інше питання).

Крок 6.

Ось власне і все, інструмент готовий. Саме час випробувати його в дії. Автор демонструє це за допомогою насадок від гравера (якщо я не помиляюся). Працює інструмент непогано. Ось так дорогі друзі, з мінімальними витратами сил, часу і матеріалів можна дат, так би мовити, другий шанс старої речі, і продовжити їй життя.

на цьому у мене все, всім спасибі за увагу, удачі і до нових зустрічей в гостях у самодєлкіна!!!! джерело (source)