П’ять функцій пральні кімнати, які вам сподобаються

26

Про те, навіщо в будинку взагалі окрема пральня і чому це дуже зручно, сайт rmnt вам докладно розповів. Тепер з’ясуємо, які додаткові корисні функції може виконувати це приміщення, яке точно потрібно запланувати, вибираючи проект свого будинку або затіваючи перепланування.

Перше-допоміжна раковина

Портал rmnt.ru писав, що раковин в будинку може бути три. Одна, зрозуміло, на кухні, друга у ванній, ну а третю доцільно розташувати саме в пральні, якщо вона в будинку або квартирі є. У такій більш глибокій, ніж звичайні, раковині, зручно застіривать плями на одязі перед тим, як відправити її в пральну машину. Можна заткнути слив і замочити білизну для більш якісного прання. Крім того, в глибокій раковині може виявитися дуже зручно, наприклад, пересаджувати кімнатні рослини і мити взуття.

Друге-сушарки, сушильні ящики і шафи

Ви знали, що крім класичних сушарок, як ті, що розташовуються на балконі, є спеціальні ящики з гратчастим дном і шафи, чиї дверцята забезпечують ефективне провітрювання? сушильні ящики не займають багато місця в пральні, речі сохнуть горизонтально, на сітці. Немає потреби протягувати мотузки по кімнаті, псуючи інтер’єр. Дуже зручно, що білизна розвішується і розкладається на просушку там же, де стирається.

Третє – можливість підняти пральну і сушильну машини

Не потрібно буде нахилятися, щоб покласти або витягнути білизну. Вбудовані в шафи пральна і сушильна машина-це дуже зручно, полегшує процес прання. Крім того, під побутовою технікою з’являється місце для зберігання, можна кілька ящиків облаштувати або відсік для порошку та інших засобів.

Четверте-зберігання брудної білизни

Йому в пральні саме місце. Для цієї мети зазвичай використовуються спеціальні кошики, а краще кілька, щоб відразу сортувати одяг і інші речі для майбутньої прання, ділячи на кольорове, біле, дуже брудне і так далі.

П’яте – прасувальна дошка

Де ж їй ще бути, якщо пральня досить велика? і не потрібно думати, де заховати в будинку цю помічницю з наведення порядку в одязі. Прасувальна дошка може весь час стояти в розкладеному вигляді, нікому не заважаючи, використовувати можна в будь-який момент, просто включивши праска.

А ще в пральні, звичайно, можна зберігати всі предмети, які потрібні для прибирання в будинку, в тому числі пилосос. Це не просто пральня, це багатофункціональне приміщення, яке цілком може замінити комору.

Відео по темі