Вбудовані вуличні лавки для відпочинку і релаксу: фотопідбірка

76

Звичні нам всім вуличні лавки — це часто просто дошка на ніжках-опорах. Нічого такого, на чому варто було б затримати погляд. Просто місце, щоб присісти, відпочити і розслабитися після роботи на грядках. Але є цікаві вбудовані лави для релаксу, приклади яких приведе сайт rmnt.

Інструкції та креслення для створення простої дачної лави з підручних матеріалів на порталі rmnt.ru вже є. Це досить прості diy-проекти, з якими впорається навіть недосвідчений домашній майстер. Вбудовані лави-інша справа. Так, їх теж можна зробити своїми руками, але вони є невід’ємною частиною інших конструкцій. Наприклад, примикають з двох сторін до стін у вузькому дворі, вбудовані в огорожу піднятих грядок або опорних стін.

Цю вигнуту лаву вилили з бетону і облицювали дрібною плиткою цікавого відтінку. Вона виступає з опорної стіни, яка захищає сидять від протягів ззаду.

Лави розходяться по обидві сторони від каміна, створюючи дуже затишну, закриту зону для відпочинку на свіжому повітрі з видом на живе полум’я.

Вбудовані лавки можуть бути досить простими. Наприклад, ця підвішена в спеціальному виступі опорної стіни клумби, ніжок немає, просто дощатий настил для сидіння з подушками.

Шикарна лава, цілий диван біля стіни будинку перед відкритим вогнищем. Патіо вийшло з різними зонами для відпочинку-поруч під навісом розташовується літня кухня.

Все лаконічно і просто, але задній двір вийшов чарівним і запрошує побільше часу проводити на вулиці.

Важливо! зрозуміло, всі вбудовані лави-стаціонарні. Їх не можна перенести по ділянці, як звичайні лавки. Тому потрібно заздалегідь все ретельно розпланувати і вирішити, де вони будуть розташовуватися, підготувати місце для зони відпочинку.

Вбудувати лаву в огорожу піднятих грядок, якщо обраний матеріал це дозволяє — вдала ідея. Повозився з рослинами-присів відпочити.

Знову “ширяють” лави з масивних дощок, які прикріплені до бетонної огорожі клумб.

Хоча сама вбудована лава може бути дуже простою і лаконічною, її завжди можна прикрасити. Найчастіше використовується текстиль-матрац і подушки, адже саме вони забезпечать комфортний відпочинок. Вибір тканин для вулиці зараз великий, можна пошити все своїми руками.

У вбудованому саду всі лави найчастіше вбудовані в стіни, які захищають цей майданчик.

Вбудовані лави в своєму різноманітті точно заслуговують на увагу, якщо ви вирішили облаштувати майданчик для відпочинку у дворі. Не займають багато місця, можуть виступати частиною стіни або огорожі, забезпечують комфортні умови для посиденьок на свіжому повітрі.

Відео по темі