Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?

419

За підтримки: гранітний щебінь

Сьогодні я хочу познайомити вас ще з однією ідеєю для бізнесу. Ця ідея теж хоча і не дуже оригінальна, але тим не менш, як і всі інші ідеї для бізнесу, опубліковані на цьому блозі, є цілком робоча.

Розмова на цей раз піде в нас про декоративному пофарбованому щебені, який проводиться в даний час на заводі фірми Лад-Бетон в Санкт-Петербурзі. Декоративний пофарбований щебінь є відносно новим продуктом на російському ринку. Однак, якщо для Росії це новий продукт, то в Європі, де декоративний пофарбований щебінь давно вже використовується для прикраси газонів, клумб, пам’яток і в ландшафтному дизайні, накопичений вже чималий досвід по його застосуванню. Виявляється, що використання декоративного щебеню дозволяє абсолютно перетворити територію, а також значно знизити витрати на підтримання порядку на ній. Крім того, за допомогою такого щебеню можна створювати красиві, а головне — довговічні, композиції в ландшафтному дизайні.

Ось лише деякі варіанти використання декоративного щебеню та мармурової крихти:

— створення садових доріжок,
— оформлення паркових клумб і квітників,
— обрамлення пам’яток,
— оформлення котеджів і будинків (підсипка навколо стін),
— створення дна і берегів декоративних прудиков і потічків,
— створення написів на землі, клумбах і т. п.

Варто відзначити, що при виборі декоративного щебеню вам слід звернути особливу увагу на якість фарбування і якість застосовуваної фарби, так як від цього залежить зовнішній вид декоративного щебеню і наскільки довго він буде зберігати свіжість кольору.

При виробництві декоративного щебеню на заводі фірми Лад-Бетон, як стверджують його власники, використовується спеціальне сучасне обладнання, а в якості барвників застосовуються тільки якісні імпортні компоненти. Це дозволяє заводу виробляти декоративний щебінь дуже яскравих кольорів і гарантувати те, що декоративний щебінь збереже свої кольору протягом досить довгого часу.

В якості сировини для виробництва декоративного щебеню на заводі використовується граніт або мармур. У кожного з цих каменів, як показав досвід, є свої плюси. Зокрема, гранітний щебінь є більш міцним, але зате мармуровий щебінь (крихта) має більш яскравий і привабливий колір (див. зображення нижче).

Крім декоративного гранітної і мармурової пофарбованого щебеню завод Буд-Бетон випускає ще білу мармурову крихту (мармуровий щебінь) з фракцією крихти від 2,5 до 20 мм.

Біла мармурова крихта цієї фракції ідеально підходить для використання в ландшафтних роботах — при облаштуванні газонів, пам’ятників, ставків та струмків. Добре зарекомендувала біла мармурова крихта і при мульчуванні території навколо декоративних рослин і чагарників, де її, як правило, використовують разом з декоративним пофарбованим щебенем.

Білу мармурову крихту можна також використовувати:

— для створення паркових та садових доріжок, так як завдяки відсутності гострих кутів по цих доріжках, можна буде ходити навіть босоніж.
— для влаштування дна в морських і прісноводних акваріумах, бо білий колір мармуру надає акваріуму дуже гарний вигляд.
— в якості добавок в бетонний розчин при влаштуванні сходів, доріжок та інших декоративних елементів.

Мармурова крихта зазвичай розфасована в мішки по 20 кг, тому при виробництві робіт на землі, одного мішка крихти вистачає зазвичай на 1 квадратний метр поверхні.

Якщо когось лякає складність технології укладання декоративного щебеню та мармурової крихти, то я хотів би вас заспокоїти, бо ця технологія дуже проста і зводиться буквально до кількох пунктів.

1. Спершу готується місце для укладання щебеню. З цією метою при укладанні декоративного щебеню на невеликих територіях грунт просто вирізається з допомогою лопат на глибину близько 10 см. При великих обсягах робіт вже використовується спеціальна землерийна техніка.

2. Після підготовки місця виставляються бордюри, покликані обмежити місце укладання декоративного щебеню. В якості бордюрів при цьому можуть використовуватися звичайні тротуарні бордюри, дикий камінь, спеціальні металеві або пластикові смуги.

3. Після установки бордюрів на підготовлене місце насипається шар піску завтовшки 5 см, який потім розрівнюється і утрамбовується трамбовочной машиною або проливається водою для усадки.

4. На пісок настилається ізолюючий матеріал. Бажано використовувати в цих цілях геотекстиль або інший спеціальний синтетичний матеріал з отворами, щоб через нього йшла вода. У разі використання звичайного поліетилену в ньому слід вручну виконати отвори.

5. На геотекстиль (або поліетилен) потім насипається шар піску товщиною близько 2-3 див.

6. Потім вже на насипається пісок декоративний щебінь або мармурова крихта, після цього поверхню розрівнюється граблями. Зазвичай для газонів та декоративних елементів, де не прийнято ходити, вистачає шару щебеню товщиною 2 см, в той же час для пішохідних доріжок варто насипати шар щебеню товщиною близько 4 див.

Тепер про фінансову сторону цієї ідеї. В описаній вище схемі заробляти можна кількома способами. По-перше, можна просто закуповувати декоративний пофарбований щебінь на заводі Буд-бетон, а використовувати куплений на заводі щебінь в садовому дизайні, продаючи відповідну послугу замовникам. По-друге, можна закуповувати тільки гранітний щебінь т білу мармурову крихту, а фарбування щебеню та мармурової крихти в цьому випадку спробувати налагодити самому. Враховуючи, що різниця в ціні білої мармурової крихти і крихти кольоровий на заводі Буд-бетон — майже двох-триразова — шанс заробити на фарбуванні, безсумнівно, є, але в цьому випадку вам доведеться самому підібрати фарбу і обладнання для фарбування щебеню і крихти, або ж просто придбати потрібну технологію в Європі. 🙂

Примітка:
при підготовці цього поста частково використовувалися інформація і фотографії сайту заводу Лад-бетон (Санкт-Петербург)

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?