Дельфін в квартирі? Це запросто!

346

Подобається нам це чи не подобається, але існуюча реальність така — більшість з нас живе в типових квартирах типових будинків і наш життєвий простір в цих квартирах обмежена певною кількістю метрів, названих ким-то коли-то квадратними. Що це для нас означає на практиці? А на практиці це означає, що ми змушені будувати своє повсякденне життя з урахуванням цих самих квадратних метрів.

В цих умовах нам доводиться постійно якось вивертатися і постійно щось поєднувати: поєднувати кухню з їдальнею, кабінет з дитячої, ванну з туалетом, спальня з вітальні. До чого це призводить в результаті? Втім, я думаю, що деякі з вас вже здогадалися, до чого я хилю. Так, це веде до того, що ми змушені обставляти наші квартири універсальної меблями, тобто меблями, виконує відразу декілька функцій. Наприклад, «банкетка» у нашій квартирі — це не просто місце для сидіння, а ще і ємність для зберігання дрібних речей. Крісло у вітальні – це не тільки крісло, в якому зручно дивитися телевізор, але ще й спальне місце для одного з домочадців.

І в цих суворих життєвих умовах, звичайно, більш популярною виявляється ті меблі, яка є більш багатофункціональною. Саме цією обставиною і пояснюється, що одним з найпопулярніших видів меблів в наших квартирах зараз стали кутові дивани, дозволяють створити затишні зони відпочинку для численних компаній в денний час і при цьому забезпечити зручне і просторе місце для сну в нічний час. І хоча кутовий диван давно вже став класикою м’яких меблів, проте саме він є постійним об’єктом для дизайнерських експериментів, завдяки яким в меблевих салонах періодично з’являються у продажу унікальні і індивідуальні моделі.

Варто відзначити й іншу особливість кутових диванів: незважаючи на свої значні габарити, кутові дивани завжди органічно і функціонально вписуються в будь-яке, навіть обмежена, простір, що досягається в першу чергу за рахунок здатності кутових диванів до трансформації, яка в свою чергу забезпечується спеціальними механізмами.

І ось на одному з таких механізмів трансформації, я хотів би зупинитися трохи докладніше. А розглянути детальніше я хотів би один з найпоширеніших зараз механізмів трансформації — механізм трансформації диванів «Дельфін», який отримав таке своєрідне назву із-за здатності блоку дивана, що відноситься до розкладаємої, як би «вистрибувати» з-під посадкового місця в момент розкладання.

Хочу відзначити, що свою популярність механізм «дельфін» заслужив з кількох причин:

— легкість трансформації;
— компактність механізму;
— можливість застосування різних матеріалів наповнення (ППУ, пружинний блок, блок незалежних пружин);
— простота у використанні;
— довговічність.

Завдяки цьому механізму трансформації будь-диван з механізмом «дельфін» (а дивани з механізмом дельфін так і називають — дивани дельфін) по праву може носити горду назву – диван-ліжко, тому що після розкладання диван перетворюється на велику і рівне спальне місце, здатне вмістити при необхідності відразу кількох людей.

Зазначу, звичайно, й інше: кутовий диван з механізмом дельфін коштує недорого і це теж є ще однією перевагою даного механізму. Якщо ми розглянемо кутові дивани з дельфіном пильніше, то зауважимо, що в однієї частини дивана знаходиться механізм, а в іншій частині розташовується спеціальний короб для білизни, званий отоманкою, тобто вся площа під диваном використовується раціонально.

Механізм «Дельфін» використовується, звичайно, і в прямих диван-ліжках, але все-таки це буває рідше, так як у такого дивана відсутня короб для білизни, бо механізм в цьому випадку займає весь простір. Втім, я думаю, що ви зможете краще зрозуміти принцип роботи механізму трансформації «Дельфін», якщо ознайомитеся зі схемою, яку я даю трохи нижче.

До речі, якщо я зумів вас зацікавити диванами «Дельфін», то ви легко можете собі такий придбати диван. Зробити ви це зможете двома шляхами: або, замовивши диван «Дельфін» через інтернет-магазин Авторської Студії Меблів Divan-ASM.ru — http://divan-asm.ru/o_divanah/57/, або, відвідавши виставковий зал «Салону на Варшавке». І в інтернет-магазині і в салоні кутові дивани з механізмом «Дельфін» завжди представлені в самому широкому асортименті.

І ще …Якщо ви все-таки захочете випробувати дивани на міцність і особисто відвідати салон, у вас завжди будуть раді бачити у виставковому залі на Варшавському шосе, де ви зможете переглянути зразки тканин, шкіри і оформити замовлення на вподобаний диван або крісло. Нагадаю адреса салону: Москва, метро Празька, ТЦ «Меблі Росії», Варшавське шосе, будинок 129, будова 2, корп.8, 1-поверх. Час роботи салону – щодня, включаючи вихідні і святкові дні з 10.30 до 19.30.

Варто додати, що доставка диванів по Москві при замовленні через сайт — безкоштовно. Доставка за межі МКАД оплачується з розрахунку 25руб./км (вважається в одну сторону). Строк поставки дивана — 2 календарні тижні – це термін виготовлення м’яких меблів вибраної Вами тканини, хоча найбільш популярні моделі диванів на складі є завжди і можуть бути доставлені вам на наступний день після оформлення замовлення.

До речі, дивани можуть бути доставлені в будь-який регіон Російської Федерації. У цьому випадку доставка буде здійснена силами або силами транспортних компаній. Вартість доставки залежить від віддаленості і моделі дивану Але розв’язуваних завдань немає! Замовлений вами диван ви зможете отримати завжди і в будь-якій точці Російської Федерації. Фірма-виготовлювач вам це гарантує!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?