«Палю тему»: як заробити на перетворювачах частоти?

309

За підтримки: перетворювачі частоти

Цікаве питання. Правда? Але саме з таким питанням звернувся нещодавно до мене по Скайпу один знайомий, який проживає нині в одному з невеликих містечок в середній смузі Росії. Тут, напевно, варто сказати, що його питання не застав мене зненацька і мені дійсно було, що сказати йому на цю тему. 🙂 Короткий конспект «лекції», яку я йому тоді прочитав, сьогодні і пропонується вашій увазі. І так по порядку.

Для початку, для тих, хто ніколи в своєму житті не чув про перетворювачах частоти, нагадаю, що в техніці перетворювачем частоти називається пристрій, призначений для перетворення змінного струму (напруги) однієї частоти в змінний струм (напруга) іншої частоти. … Складно? Гаразд! Для тих, кому технічне визначення даного пристрою запам’ятати важко, дам визначення простіше … Дам бізнес-визначення перетворювача частоти. З точки зору бізнесмена, перетворювач частоти – це пристрій, який без проблем може перетворити бізнес-енергію виробника або продавця, що займаються виробництвом або продажем перетворювачів частоти, в регулярний і дуже пристойний щомісячний дохід.

Я вже бачу, що ви посміхнулися … Більше того, я впевнений, що друге визначення вам сподобалося більше. Але хочу одразу попередити, що це друге визначення – не жарт, бо на виробництві та продаж перетворювачів частоти в Росії дійсно можна непогано заробити. Ага! Я вже бачу у ваших очах нетерплячий питання: як заробити? Відповідь буде лаконічний — дуже просто.

Але тільки при одному невеликому умови – людину, яка буде ними займатися, повинна бути бізнес-жилка. Якщо такий бізнес-жилки в людині немає, то він навряд чи зможе заробити на перетворювачах частоти. Втім, люди, в яких немає бізнес-жилки, не зможуть заробити, навіть сидячи на купі золота. 🙂 Для тих же, хто вважає, що в ньому бізнес-жилка є, продовжу.

Перетворювачі частоти – це ті пристрої, які гостро потрібні зараз в промисловості та житлово-комунальному господарстві Росії. Втім, таку ж потребу у перетворювачах відчувають об’єкти не тільки в Росії. Перетворювачі частоти конче потрібні на об’єктах, що знаходяться і в інших країнах колишнього СРСР. Наприклад, вони потрібні Україні, потрібні в Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Грузії, Молдові.

Ви питаєте мене, в чому проблема? Якщо є потреба в перетворювачах, а в країні повно і виробників, і продавців цих перетворювачів частоти, то чому досі ця потреба залишається незадоволеною. Хороше питання! Але і на нього у мене є цілком короткий відповідь.

Це пояснюється лише одним — в Росії давно вже немає більше безхазяйної області, що житлово-комунальне господарство! І панам, який очолює об’єкти цього самого житлкомгоспу, — найчастіше просто пофіг, що на цих об’єктах відбувається. Працюють об’єкти? Вода як-то очищається? Очищається! Міські очисні споруди як працюють? Лайно в річку не тече? Ну, і гаразд!

Якою ж ціною виконуються всі ці роботи — подача води у водопровідні мережі міст і селищ, або очищення стічних вод на очисних спорудах – рідко хто замислюється і рідко вважає. Подекуди, щоправда, задумалися і підрахували … Підрахунки жахнули допитливі розуми! Виявляється, що на об’єктах житлово-комунального господарства перевитрата електроенергії – це цілком звичайне явище. Але це нікого не хвилює!

Так як в 99% випадках весь житлкомгосп оплачується з муніципального бюджету, тобто з кишені платників податків, і тому в більшості випадків на витрату електроенергії на об’єктах житлкомгоспу міські економісти дивляться лише з точки зору статистики. Скільки кіловат витратили наші очисні споруди в минулому році? А скільки кіловат витратили очисні споруди в минулому році? А скільки двадцять років тому? Ось, значить, стільки ж кіловат заплануємо і на майбутній рік! І крапка!

Про те, що кількість цих самих кіловатів можна було б давно зменшити в рази – мало хто з міських економістів замислюється! Бо, по-перше, міським економістам мало де доплачують за економію міського бюджету … ну, а по-друге, їм просто не вистачає технічних знань і вони не знають, що зменшити кількість кіловат, спожитих об’єктами житлово-комунального господарства, можна з допомогою перетворювачів частоти.

Як саме можна зменшити і що це дасть? Про це ви зможете детально дізнатися з моєї іншої статті, наявної на цьому самому блозі, бо я ще півроку тому докладно розписав всі плюси і мінуси використання перетворювачів частоти на об’єктах житлкомгоспу. Втім, ви, як і мій знайомий, напевно, ту минулорічну статтю не прочитали. Я рекомендую вам зробити це зараз. Чи за вас це зроблять інші, а ви втратите прекрасною можливості заробити чимало бабла, яке в даному випадку просто саме пливе вам в руки.

Адже все, що від вас вимагається – це переговори і ще раз переговори з ключовими фігурами житлкомгоспу у вашому регіоні — в області, районі, місті, селищі, сільраді … коротше скрізь, де є об’єкти житлкомгоспу, на яких працюють насоси. Втім, насоси працюють не тільки в жилкомхозе! Так що зустрічайтеся, показуйте, роз’яснюйте! Коротше кажучи, ведіть просвітницьку роботу! Що? Ви говорите, що важко зустрічатися з «дубами» і пояснювати їм очевидне? 🙂

Що ж …Зауважу, що Петру Першому теж нелегко було впроваджувати на Русі тютюн, однак, зараз від тютюну і сигарет ви росіян за вуха не оттащите, хоча тютюн шкідливий для людини. В той час, як від впровадження перетворювачів частоти кругом тільки суцільна користь! І не тільки економія, але і користь! І не тільки вам, але і вашим співгромадянам! До речі, саме для цього і потрібна бізнес-жилка! Без бізнес-жилки в переговорах доводиться дуже нелегко! Будете мучитися і інших мучити! Втім, вже одне це здатне надати вашим діям ореол Місії! 🙂 Коротше, дерзайте! Якщо з’являться питання – пишіть! Можна писати прямо тут в коментах! Тільки прошу без спаму і флуду, бо останні мене вже дістали!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?