99 пакетиків щастя, або жирна точка в сезоні 2020!

67

Зима, врожаї зібрані, курчата пораховані, підсумки підведені. Не знаю яким був для вас минає дві тисячі двадцятий, для мене він був сповнений сюрпризів, здебільшого неприємних. Промінчиком світла в цьому смутному часі для мене стало тестування від агрофірми «аеліта», воно стимулювало мене триматися в тонусі і не піддаватися загальній паніці.

Для початку я подала заявку в тестування, з моїм практично відсутнім досвідом надій на відбір у мене не було, але сталося диво, і мене затвердили як учасника. Тягар відповідальності моментально змусив трястися руки і підгинатися коліна. Але, як ніби спеціально для мене, адміністратори семидача швиденько створили чат для таких болтушек як я, яким потрібна підтримка 24/7. Всього таких чатів було вісім, щоб ви розуміли масштаб: 7096 повідомлень!!! причому ми на цьому не зупинилися, набовтали ще цілу кімнату «слідами тестування» майже на півтори тисячі! моя подяка всім учасникам тестування безмежна.

Перші дружні сходи здавалося нормалізували мій стан до нормального і дали надії на благополучне завершення, але не тут-то було. Самоізоляція, неможливість виїхати на дачу загрожували позбавити рослини гарту і правильної висадки. Знову паніка, знову загроза зриву тестування, але чат це ще й масова медитація разом з груповою психотерапією.

Дивом прорвалися через перепони самоізоляції в другий, а за ним і третій етап. Здавалося, що всі проблеми позаду, і під літнім сонцем вони розтанули без сліду. Знову тепер вже не глобальні, а особисті проблеми стали загрозою для успішного завершення. І тут наші тестувальниці не дали мені впасти в зневіру, підтримка, яку я отримала і досі отримую, неоціненна! мій вам низький уклін за ваші добрі серця, за ваші мокрі жилетки.

Основні результати тестування частково з’їдені або чекають своєї черги в баночках, але “аеліта” високо оцінила мої праці і порадувала мене подаруночком:

подарунок від агрофірми “аеліта”: грамота, астрокалендар, заповітна коробочка

В коробочці 99 пакетиків щастя з крапелькою головного болю: куди ж все це посадити? ленка грішною справою запропонувала подарувати частину кому-небудь, але я, жаднюга, свою красу нікому не віддам.

пасьянс з їстівних культур: моя принадність!!!пасьянс з квіткових культур. Подивіться, яка краса буде мене радувати в 2021 році!мій невеликий досвід в садівництві говорить, що пора сідати за навчання, щоб до початку посівної бути в повному озброєнні, тому що деякі квіткові культури мені зовсім невідомі, точніше, навіть слів таких я не знала.

Крім того, на картці шарудить двома тисячами премія, якою мене заохотила агрофірма «аеліта», і вимагає терміново зайти в магазин і докупити насіння, які сподобалися мені в тестуванні гібридів.

На завершення хочеться ще раз висловити свою вдячністьагрофірмі «аеліта» за надану можливість і високу оцінку моїх праць, адміністрації семидача за цілодобову підтримку, за вашу працю на благо високої мети популяризації городництва і садівництва, учасникам тестування за моральну підтримку, своєчасні поради і за можливість просто поговорити, рідним, близьким і сусідам, без вас, вашої підтримки, а часто і фізичної допомоги я б не впоралася.

Ще пару слів тим, хто поки ніколи не брав участі в таких проектах. З боку тестування виглядає невинною забавою, за яку можна отримати подаруночки, але це не так. Поряд з радощами перших сходів, квітів і зав’язей існують і біди: від шкідників і негоди до пандемії і хвороби близьких. Тому потрібно бути абсолютно впевненим у своїх силах і можливостях, перш ніж вплутатися в тестування. Окремий уклін всім, хто вже не перший раз фінішує, поки на пройшла цей шлях від початку і до кінця, не могла зрозуміти наскільки це складна робота.

Є ще багато емоцій і слів, які хочеться сказати, але на цьому закінчу з вдячністю нашим модераторам, спасибі за грамотні своєчасні правки. До зустрічей у новому сезоні!