«Голота на вигадки хитра», або незвичайні способи заробити на оренді квартир в кризу!

303

За підтримки: оренда квартири на добу в Москві

Сьогодні у мене черговий пост на тему «Ідеї для бізнесу», в якому йтиметься про оренду квартир у великих містах. Ви запитаєте, що я знайшов нового і незвичайного в оренді квартир? В оренді, як такої, немає, звичайно, майже нічого нового. Новими зазвичай є тільки об’єкти оренди, суми, що виплачуються за них в якості орендної плати, а також способи здачі в оренду. Ось саме про них, про нові способи заробітку на оренду житла я і хотів би сьогодні поговорити.

Криза змушує власників квартир шукати і знаходити все більш і більш екзотичні способи заробітку на оренду житла. Рекордсменом по впровадженню нових послуг в сфері нерухомості став за останні два роки московський ринок оренди квартир, де стали з’являтися досить незвичайні пропозиції від власників квартир, дозволяють їм отримати додатковий дохід і поправити у зв’язку з кризою матеріальне становище. Фахівці порталу Гдеетотдом.РУ виявили кілька дотепних, але разом з тим і досить оригінальних рішень, які приносять власникам квадратних метрів в Москві непогані гроші.

Ви, напевно, вже могли здогадалися, що звичайною орендою квартири на добу в Москві вже нікого не здивувати. Здача квартири на добу давно вже стала в Москві масовим явищем і зараз там, за підрахунками фахівців, щодня на один або кілька днів здається більш 980 квартир. При цьому квартири пропонуються в оренду, як приватники, так і компаніями, котрі називають себе апарт-готелями, яких в Москві налічується на сьогоднішній день вже більше 50. Хоча середня вартість оренди однієї такої квартири варіюється на рівні 3 тис. рублів, проте, в Інтернеті можна знайти масу ще більш дешевих пропозицій, де вартість найму житла — ще менше та складає від 1,2 до 10 тис. рублів за добу.

Але і тут є над чим ще працювати і на чому вдосконалюватися. І якщо сегмент оренди квартир на кілька днів давно вже став популярним серед приїжджих росіян і іноземців, то орендою квартир по годинах поки користується досить вузька і дуже специфічна частина аудиторії, але й цей вид оренди став бурхливо розвиватися з початком кризи. Тепер оренда квартири в межах Садового кільця обійдеться від 500 до 1,5 тис. рублів за годину, а сама вартість залежить від стану квартири та наданого сервісу. Наприклад, у більш віддалених районах Москви квартиру можна орендувати «на годину» за суму від 200 рублів. В березні поточного року в російській столиці пропонувалося близько 350 квартир, які можна було орендувати на кілька годин.

Але і орендою квартири «на годину» зараз теж вже мало кого здивуєш. А це означає, що власнику квартири під уникнення простою треба придумати щось більш оригінальне, що дозволить йому виділитися серед інших, а відповідно і утриматися на ринку оренди. І ось тут-то і виявляються самі незвичайні креативні ідеї та рішення, які знайшли москвичі за останній час для вилучення додаткового прибутку.

Наприклад, оренда балкони з видом на місто зараз може обійтися орендарю в Москві від 2 до 10 тис. рублів на місяць. Цей вид оренди пропонують зараз компаніям для розміщення реклами, а також в якості камери зберігання всякої всячини. Крім цього москвичі примудряються здавати балкони за дуже пристойні гроші в дні проведення різних свят та урочистостей. Так подивитися на салют або подання з балкона в районі Тверської може кожен, хто готовий заплатити за це від 1 до 6 тис. рублів. Зазвичай такі пропозиції можна зустріти в соціальних мережах або на форумах в Рунеті.

Фахівці виявили та пропозиції оренди комор для зберігання цінних речей. Виявилося, що в кризу москвичі стали здавати комори найчастіше, причому орендувати можна як всю комору цілком, так і по частинах, помістивши на зберігання тільки одну річ. Найчастіше орендовані підсобні приміщення використовуються для зберігання зимової гуми для автомобілів, велосипедів і зимового гардеробу. Оренда однієї комори обходиться для орендаря в середньому в 1-2 тис. рублів на місяць.

Але і це не все. У числі найбільш незвичайних пропозицій по оренді московських квадратних метрів були виявлені:

— оренда ліжка для однієї або двох дівчат разом з молодою людиною
— оренда кухні з меблями і з усім обладнанням на 1-2 дня
— оренда другого поверху гаража для постійного проживання

Правда, в останньому випадку, наймачам довелося б змиритися з відсутністю таких елементарних зручностей, як санвузол і гаряча вода. Але з цим нічого не поробиш, бо гараж — є гараж.

Однак, найбільш «спритним» виявився один москвич, який, будучи власником декількох квартир в Москві, регулярно здає їх для проведення банкетів та урочистостей, для проведення зйомок різних серіалів, не гребуючи при цьому погодинною орендою для закоханих парочок, а всі підсобні приміщення в його квартирах служать клієнтам в якості комерційної камери зберігання. За словами власника «двушки» в Ізмайлово і однокімнатної квартири в Свіблово, такий нетрадиційний підхід до оренди дозволяє йому заробляти не тільки на «хлібець», але і на досить товстенький шматочок масла», бо його доход в даний час складає від 170 до 200 тис. рублів на місяць.

Сподіваюся, що мій сьогоднішній пост виявився для вас хоч трохи корисним і тепер ви зможете заробляти на оренду своїх квартир помітно більше.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?