Квітка-метелик, або” мадам батерфляй ” завжди чарівна

43

Чарівна рослина «мадам батерфляй» живе у мене не перший рік. Воно дуже ніжне і красиве. Мені дуже подобається те, що за квіткою можна визначити час доби. Вранці листочки у цього розкриті, а ввечері закриваються. Ця квітка не примхливий, тому заслужено отримав місце на моєму підвіконні.

Опис рослини

Квітка-метелик “батерфляй«, багато хто називає цю рослину»кислиця”. Батьківщина квітки-африка, але він також добре поширений і в америці. У домашніх умовах, в основному, вирощують кислицю трикутну. Листя у даної рослини може бути фіолетовою або зеленою. У мене, в основному, рослини зеленого забарвлення, але зовсім недавно мені дали кілька бульбочок фіолетового. Я їх підсадила до рослини із зеленим забарвленням. Квіточки схожі на маленькі дзвіночки білого кольору. Мені дуже подобається, коли моя рослина цвіте!

Умови вирощування

Як і всі квіти, воно має свої переваги для гарного росту і розвитку . «батерфляй» любить: «батерфляй ” не любить:

Посадка, пересадка, розмноження

Ця квітка зазвичай садять або пересаджують на початку весни. Так як рослина віддає перевагу досить пухкий грунт, то краще скласти грунтосуміш із землі, піску, торфу і перегною. Все брати в рівних частинах. На дно горщика обов’язково покласти керамзит або шматочки битої цегли, які будуть служити дренажем. Я для свого рослини використовую керамзит.

Розмножувати можна різними способами: насінням (дуже складно). Насіння розсипають на поверхні грунту, не заглиблюючи. Зверху накривають склом або плівкою для створення парникового ефекту. Раз в день провітрюють. Так як рослина дуже любить вологу, то необхідно проводити щоденне обприскування насіння і грунту.

бульбами (найпростіший і надійний спосіб). Беруть 5-7 бульб і поміщають в підготовлений грунт на глибину 2-3 см.необхідно поставити на світле місце і проводити регулярний полив. Через 1-2 місяці квітка добре виросте і стане прикрасою вашого будинку.

живцями і листям. спочатку зрізані живці і листя необхідно потримати у воді, щоб з’явилися корінці, і тільки потім садити в підготовлений грунт.

керамзит

Полив і підгодівля

Поливати рослину необхідно регулярно, 2-3 рази на тиждень, особливо якщо воно цвіте. Вода повинна бути теплою. Бажано використовувати відстояну воду. Дуже добре буде, якщо його регулярно обприскувати. Взимку обприскування потрібно буде припинити і поливати рослину рідше. З березня до вересня бажано проводити підживлення комплексними мінеральними добривами 1 раз в 2 тижні. Я використовую добриво для кімнатних рослин від фірми “фаско”. У зимовий час скоротити підгодівлі до 1 разу в 2 місяці і знизити дозування як мінімум в 2 рази.

добриво

Особливості вирощування

Кислиця любить сонячні місця, але непогано росте і розвивається в півтіні. Не можна вносити добриво після посадки або пересадки рослини. Квітка в будинку бажано розташовувати на західній стороні. Рослина не любить низькі температури повітря і перелив. Може виникнути сіра гниль. Тоді потрібно буде прибрати всі уражені листочки, а рослина обробити інсектицидом.

«батерфляй»

Цікаві факти

У цієї квітки дуже багато назв: мадам батерфляй, кислиця, заяча капуста, конюшина щастя, щасливий конюшина, залізний хрест, квітка метелика. Але, які б назви не були у цієї рослини, воно залишається дуже милим і ніжним, особливо коли цвіте. В ірландії ця квітка вважається символом щастя і удачі. Кислицю використовують в їжу і для лікування ран.