Ландшафтний дизайн заміського будинку: функціональні зони, оформлення головних елементів

28

Ландшафтний дизайн присадибної території включає в себе як декорування, так і зонування ділянки. Студія “dream garden” в тюмені спеціалізується на створенні стильного садового дизайну і ландшафтів. На сайті студії landshaftnyj-dizajn-tyumen.ru досвідчені фахівці компанії обізнані про всі тонкощі оформлення території і використовують в роботі прийоми, завдяки яким ділянка знаходить чудовий вигляд.

Функціональні зони ділянки

Територію прийнято розділяти на наступні зони:

  1. парадна зона. Дана зона знаходиться біля будинку, поруч з під’їзною доріжкою і є основою декору.
  2. зона відпочинку. У цій зоні розміщуються тераса, барбекю, басейн, альтанки.
  3. зона господарських приміщень. Ця зона зазвичай є прихованою. У неї входять гаражі, льох, лазня.
  4. садова зона. Хоча така зона не є обов’язковою, вона досить популярна. У даній зоні є плодові дерева, теплиці, грядки.

Оформлення елементів ділянки

Створюючи єдину композицію, важливо правильно оформляти кожен компонент. Особливу увагу слід приділяти наступним елементам:

  1. дерева і чагарники. Ділянка заміського будинку важко уявити без дерев і чагарників. Великою популярністю при цьому користуються хвойні породи. Вони невибагливі, морозостійкі, дозволяють ефектно зонувати територію.
  2. газон. Цей елемент вимагає регулярного догляду. Він необхідний, якщо власники заміського будинку проживають на ділянці постійно.
  3. клумби і квітники. Можна висаджувати як одну культуру, так і складати композицію з різних сортів.
  4. освітлення. Даний елемент має важливе значення при оформленні ділянки. Зручністю і практичністю відрізняються ліхтарі з датчиками і точкові світильники.
  5. доріжки. На ділянках часто використовують доріжки з гравію, каменю, деревини. Фактура і колір доріжок зазвичай залежить від стильової спрямованості.

Фахівці студії ландшафтного дизайну “dream garden” пропонують клієнтам різні проекти, реалізація яких викликає непідробне захоплення оточуючих. Прагнучи виконати бажання клієнта, професіонали враховують не тільки рельєф місцевості, а й інші важливі особливості. Послуги студії включають в себе комплексні роботи з проектування, благоустрою та озеленення ділянок відповідно до вимог клієнтів.