Компанія вірент пропонує широкий вибір обладнання в прокат

54

Оренда спеціалізованого обладнання-зручне і економічно виправдане рішення.

Сервіс вірент надає послуги оренди широкого діапазону обладнання в москві і московській області. На сайті компанії virent.ru можна ознайомитися з переліком доступного користувачам обладнання. Компанія працює протягом 12 років і за цей час створила всеохоплюючий сервіс. Перевагами компанії є:

• вигідні послуги (вузькоспеціалізоване обладнання, що використовується короткочасно, зручніше взяти в оренду, ніж купити); • надійність (все представлене обладнання справно і в разі його поломки ремонт бере на себе виробник);• гнучка система доставки (доставка в ранкові години, договір підписується на місці, можливість купити витратні матеріали для орендованого обладнання).

Вірент впевнено лідирує на ринку обладнання для роботи «своїми руками» в рф і є сегментом компанії всеінструменти.рп. Сьогодні тут пропонують користувачам ряд вигідних послуг:

Величезний вибір якісного інструменту

Тут можна орендувати якісний інструмент практично будь-якого типу: силове обладнання, верстати, садове обладнання з гарантією від виробника.

Швидка і зручна доставка

Кур’єр доставить обладнання безпосередньо на місце роботи в день замовлення.

Функціональна готовність

Всі пропоновані інструменти знаходяться в робочому стані і не вимагають доведення і налаштування. Менеджери уточнять деталі замовлення і нададуть всі необхідні додаткові аксесуари та витратні матеріали.

Прості умови сервісу

Сервіс доступний приватним особам і організаціям, з боку замовника необхідний паспорт і заздалегідь обумовлена сума грошової застави. Договір між сторонами укладається на необхідний термін оренди і виплачується вартість послуги прокату обладнання. При завершенні робіт за менш тривалий час обладнання можна повернути і отримати назад гроші за невикористаний час. Існує можливість продовжити термін оренди за додаткову плату.

Компанія вірент надає обладнання та інструменти для будь-яких робіт за вигідними цінами з оперативною доставкою в москві і московській області. Все обладнання вироблено провідними світовими брендами і знаходиться на гарантійному обслуговуванні. Всі деталі співпраці можна прояснити з менеджерами компанії за телефонами, вказаними на сайті.