Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?

459

За підтримки : вибір пластикових вікон

Рідко який капітальний ремонт в наші дні проходить без заміни вікон. Вікна змінюються при капітальному ремонті квартири або будинку майже завжди і майже завжди (за рідкісним винятком) в ході ремонту старі дерев’яні вікна міняються на нові пластикові. Чим зумовлений саме такий вибір і чим пластикові вікна краще дерев’яних вікон — про це писалося вже багато разів, тому кожен цікавиться зможе при бажанні цю інформацію для себе в Мережі знайти, а я на цьому питанні сьогодні зупинятися не буду.

А я хотів би сьогодні поговорити про іншу проблему, яка має відношення до пластикових вікон, а саме поговорити про те, чому пластикові вікна, будучи встановленими в наших будинках і квартирах, частенько на жаль для господарів починають «потіти» і «плакати». Я вирішив сьогодні підняти цю тему, тому що знаю, що ця проблема турбувала і продовжує турбувати багатьох людей, що встановили у свій час в свої будинки і квартири пластикові вікна.

Тому сьогодні ми максимально детально спробуємо розібратися в причинах цього «віконного плачу», а заодно спробуємо розглянути ті заходи, які можуть зробити господарі будинків і квартир, щоб від цієї «віконної сльозливості» в майбутньому позбутися. І так, якщо ніхто не заперечує, почнемо!

Зіткнувшись в перший раз з «росою» на стеклах ваших вікон, ви повинні відразу з’ясувати один суттєвий нюанс — з’ясувати, де саме знаходяться на склі краплі води. Якщо при спробі стерти краплі зі скла сухою ганчіркою ви бачите, що зробити це не вдається, це означає, що вода знаходиться на внутрішній поверхні скла, тобто вона знаходиться усередині віконного склопакета.

Наявність води всередині нового склопакета для вас означає тільки одне — цей віконний склопакет — бракований і він підлягає заміні. Інших варіантів вирішення цієї проблеми у вас просто немає! Тому беріть телефон, викликайте на місце представника віконної фірми, що встановлювала вам вікна і вимагайте від нього заміни — заміни склопакета або заміни повністю віконного блоку — це вже залежить від того, як ви зумієте домовитися з фірмою, але бракований склопакет однозначно повинен бути фірмою замінений. Але заради справедливості все-таки треба відзначити, що вода усередині склопакета зустрічається вкрай рідко трапляється подібне тільки вже у зовсім закінчених бракоробів.

Набагато частіше причина запотівання стекол — більш ніж банальна і пов’язана вона найчастіше з високою вологістю повітря в приміщенні. Адже якщо в приміщенні підвищена вологість, а за вікном, м’яко кажучи, не жарко, то цілком природно, що на склі пластикового вікна з’явиться конденсат.

Звідки взагалі береться вологість в приміщенні? В першу чергу, джерелом вологості є самі люди, що знаходяться в приміщенні, з кожним вдихом і видихом яких збільшується вміст вологи в повітрі. Отже, чим більше людей знаходиться в приміщенні, тим частіше це приміщення слід провітрювати. Кімнатні квіти, домашні тварини, акваріум, вологе прибирання, що працює пральна машина, миття посуду і приготування їжі — все це теж джерела вологи.

Так, герметичність — це головна перевага пластикових вікон, але не коштує при цьому забувати про те, що захистивши приміщення від вуличного шуму, пилу і холоду, господарі в цей же самий час автоматично ізолюють це приміщення і від свіжого вуличного повітря, насиченого киснем. І якщо раніше свіже повітря проникав у приміщення через маленькі щілини старих дерев’яних вікон, то тепер для провітрювання доведеться періодично відкривати вікна для провітрювання.

Якщо ж для провітрювання відкривається віконна стулка, то рекомендується відкривати її відразу «на всю», а в ідеалі взагалі краще зробити протяг, відкривши вікно з протилежного боку квартири (якщо, звичайно, така можливість є). Це потрібно в першу чергу для того, щоб повітря в приміщенні швидше оновився, бо меблі та стіни за цей час охолонути ще не встигнуть і по завершенню процесу провітрювання, вони швидко віддадуть частину свого тепла холодного свіжого повітря, внаслідок чого температура в приміщенні швидко відновиться. Провітрювати кімнату слід кілька разів на день протягом хоча б 15 хвилин.

Деякі виробники вікон заздалегідь передбачають в пластиковому профілі вентиляційні канали, що закриваються і відкриваються за допомогою важільця, в цьому випадку провітрювання відбувається поступово і відкривати вікно не потрібно. Ще один варіант вирішення проблеми – це так зване мікропровітрювання: система клапанів, які вбудовуються в вікно, забезпечуючи постійний приплив повітря в приміщення.

Важливо пам’ятати і про ще один нюанс. Батарея опалення, знаходиться під підвіконням, не повинна повністю перекриватися. Оптимально, якщо підвіконня перекриває батарею лише наполовину, тоді тепле повітря від батареї буде прогрівати вікно точно так, як це відбувається в автомобілі, коли запітніле лобове скло автомобіля прогрівається нагрітим повітрям з вентиляційних решіток, що знаходяться на «торпеді». Якщо можливість для заміни широкого підвіконня на більш вузький відсутня, тоді слід просвердлити в ньому декілька отворів по всій довжині, через які до шибки вікна та буде надходити тепле повітря.

Варто зазначити, що низька якість монтажу вікна та заповнення швів, неправильно підібрана товщина склопакета теж можуть стати причиною появи «поту», тобто появи конденсату на стеклах. Зазначено, наприклад, що на стеклах двокамерних склопакетів конденсат випадає значно рідше, ніж на стеклах однокамерних. І це теж має цілком логічне пояснення: у вікна зі звичайним однокамерним склопакетом опір теплопередачі складає 0,34 м2 °C/Вт, а біля вікна з двокамерним енергозберігаючим склопакетом 0,67 м2 °C/Вт. Це означає, що чим тепліше буде внутрішнє скло, тим менше шансів, що температура на його поверхні досягне «точки роси» і вікно «заплаче».

І на закінчення я хочу дати кілька порад тим, у кого в будинках і квартирах «потіють» пластикові вікна. Якщо ви хочете вирішити дану проблему — ви повинні будете :

• максимально утеплити приміщення, зробивши необхідну теплоізоляцію;
• постійно стежити за тим, щоб температура в приміщенні в холодну пору року по можливості не опускалася нижче +20°С;
• перевірити, не перекривають підвіконня батареї;
• усунення (по можливості) всі джерела постійної вологості в приміщенні;
• частіше провітрювати приміщення;
• перевірити і при необхідності усунути всі несправності витяжної вентиляції;

Такі мої рекомендації щодо усунення «віконного плачу». Якщо у когось будуть ще питання на цю тему — можете відписатися в коментарях до цього посту. Ну, а я обіцяю відповісти на них максимально швидко.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?

Підйом-ник шахтного типу!!!!

Картинки по запросу Підйомника шахтного типу!!!!

Шахтний підйом-ник – вигідна альтернатива вантажного ліфта. Він використовується на будівництві, складах, в торгових приміщеннях, в паркінгах, на підприємствах різного профілю. Підйом-ник являє собою кліть, пересувається всередині вертикальної каркасній конструкції. Конструкція, всередині якої пересувається кліть, може являти собою просту коробку з металокаркасна, мати об-решетування або обшивку з якого – не-будь матеріалу. Кліть вантажного підйомника шахтного типу зазвичай має один або два виходи один навпроти одного. В окрему категорію виділяються діагональні підйомники, у яких два виходи розташовані на суміжних сторонах: в цьому випадку напрямні в шахті розташовуються в діагональних кутах. У деяких моделях можлива 4 – стороння завантаження/ вивантаження. Також хочемо вам порекомендувати https://kran-lift.com/podemniki/11-shahtnye-podemniki.html

В залежності від конструкції підйом-ник може мати або два крайніх положення – верхнє та нижнє – або декілька, за кількістю поверхів. Пульт керування шахтним підйомником знаходиться зовні шахти – цим він відрізняється від вантажного ліфта. Підйом-ний механізм може розташовуватися у верхній частині шахти (наприклад, на перекритті), в приямку внизу шахти або виноситися за межі шахти. Підйом-ник приводиться в рух електроприводом (електроталь, лебідка). Управління може бути ручним або автоматичним, коли кабіна зупиняється в заданих положеннях. Сучасні моделі шахтних підйомників увазі комплексну систему безпеки: це аварійні кінцеві вимикачі, кнопка екстреної зупинки, захист від перевантажень, обмежувач вантажопідіймальності та ін Всі ці пристрої, що запобігають падіння кліті в разі аварії. Система електричної або механічної блокування шахтних дверей перешкоджає відкриванню дверей, коли кліть не перебуває на даному рівні.

В залежності від вимог замовника вантажний шахтний підйом-ник може бути обладнаний світловою індикацією положення кабіни, переговорним пристроєм та ін. Досить невисока швидкість підйому вантажу (0, 1 м/ с) компенсується простотою, надійністю і безпекою конструкції. Шахтний вантажний підйом-ник Компанія виконує на замовлення унікальне обладнання у відповідності з технічним завданням замовника, в тому числі шахтні вантажні підйомники з висотою підйому до 50 м (встановлюються у вже наявну шахту або шахта виготовляється окремо). Габарити шахти і кліті, обробка шахти, число і розташування виходів, конструкція дверей, система керування підйомником , додаткові опції – за погодженням з замовником.