Як встановлюються детектори низького потоку води?

49

Інженерні аспекти і правила установки детекторів низького потоку на прикладі системи waterflowtech

Багато людей, навіть далекі від інженерно-технічних рішень в області водопостачання, чули про те, що звичайні лічильники неефективно враховують потік води, а також про те, що детектори низького потоку допомагають цю проблему вирішити.

Але не всі до кінця розуміють, що з себе представляють, як працюють, а головне встановлюються, монтуються і інтегруються ці пристрої в уже наявний лічильник.

Інженерні аспекти і правила установки детекторів низького потоку розберемо на прикладі waterflowtech (тов «вотерфлоутек»), резиденті сколково. Wft є одним з найефективніших рішень в світі в даній області.

Що з себе представляє wft?

Це спеціальний пристрій, який здатний допомогти лічильнику здійснювати облік навіть низьких потоків (коли користувач включив воду в крані на мінімальний рівень і звичайний лічильник просто не може вважати обсяг води в струмені).

Як працює пристрій?

Wft являє собою магніт і зворотний клапан. Wft не дає воді текти до лічильника до моменту, поки не буде сформовано певний тиск. Коли wft накопичить достатню кількість води, пристрій пропустить потік до лічильника. Утвореного обсягу води буде достатньо для обліку. При цьому кінцевий споживач не побачить будь-яких змін в роботі крана і перебоїв в постачанні води.

Слід зазначити, що пристрій може інтегруватися практично в будь-які типи лічильників: як в класичні вихрові, так і в ультразвукові.

Як здійснюється монтаж пристрою?

Інтеграція пристрою здійснюється всередині труби, що подає потік води перед самим лічильником. Підготовка wft до роботи не вимагає будь-якого складного технічного обладнання.

Як показує практика і кілька років досліджень в рамках пілотної роботи проекту, однією з сильних сторін wft є зручність і простота використання.