Тема «обіди на будівництво» все ще актуальна

356

Загальновідомо, що одноразовий посуд зручна і практична, вона легка, не б’ється, займає мало місця, а найголовніше – після використання її не треба мити, що само собою дає неабияк заощадити час, гроші і нерви. Я ж зараз хочу підказати вам один корисний телефончик, якщо вам потрібно в досить великій кількості одноразовий посуд від виробника, ви зможете її придбати за дуже вигідними для себе цінами, зателефонувавши за телефоном: (0542) 79-20-80 в МЧПП «Юніта», що знаходиться на Україні, в місті Суми.

Я ж хочу зараз повідомити про те, що має намір сьогодні поговорити про одну ідею для бізнесу, яка незважаючи на свою банальність, залишається актуальною в Росії до цих пір. А саме я хотів би продовжити тему харчування, яку розпочав сьогодні повідомлення з номера телефону постачальника одноразового посуду, і нагадати тим підприємцям, хто ще не знає, де б він міг застосувати свої сили в бізнесі, про те, що тема організації харчування будівельників у багатьох країнах СНД, у тому числі і в Росії, все ще актуальна. Нещодавні події, що сталися в березні цього року на будмайданчиках олімпійського Сочі, показали, що навіть там, тобто в умовах більш ніж пильної уваги до об’єктів, як з боку керівництва країни, так і з боку ЗМІ, харчування будівельників толком не налагоджено, що в загальному-то і стало однією з причин нещодавньої страйку на олімпійських будівництвах в Сочі. Нагадаю, що я писав про цю страйку тут.

І якщо так справа з харчуванням на будмайданчику йде в олімпійському Сочі, то ви, напевно, здогадуєтеся, як обстоять справи з цим самим харчуванням на звичайних будмайданчиках, що знаходяться в обласних і повітових російських містах. Для тих, хто ще не здогадався сам, як йдуть справи, я відповім сам. Ситуація з харчуванням будівельників на більшості російських будмайданчиків раніше жалюгідна (деякий виняток становлять хіба що будівельні майданчики в Пітері або Москві): де-то обідів немає зовсім, десь робітники їдять те, що принесли з собою з дому. Про те, якої шкоди завдають таким режимом харчування організму людини, ви, напевно, теж здогадуєтеся. Іншими словами, тема «обіди на будівництво» все ще актуальна.

А як відомо, одне з головних правил бізнесу звучить так: «Якщо хочеш заробити, тоді знайди існуючу проблему і допоможи її вирішити, якщо тобі це вдасться, тоді ти на цьому добре заробиш». І так проблема у нас є — це відсутність гарячого харчування на будмайданчиках. І рішення цієї проблеми існує тільки одне і зводиться воно до організації гарячого харчування на будмайданчику. І ось саме цим ви і повинні зайнятися, якщо хочете заробити. До речі, в Естонії проблема з доставкою обідів на будівництво вирішена вже давно майже повсюдно, або принаймні, вирішена на всіх більш-менш помітних об’єктах.

Як йде справа з організацією харчування будівельників у вашому місті, ви зможете вирішити самі, об’їхавши всі більш-менш помітні будівельні об’єкти і поговоривши з працюючими там виконробами і бригадирами. Можна припустити, що в результаті вашого зондування ринку ви прийдете до висновку про те, що в 50-90% випадків ніша харчування будівельників у вашому місті чи районі не зайнята зовсім або зайнята тільки частково. А для вас це буде означати тільки одне — ви можете цим зайнятися, тобто зайнятися організацією доставки гарячих обідів на будмайданчики вашого міста.

Тепер детальніше про те, як ви повинні будете організувати на практиці. Для початку побувайте на всіх будівельних об’єктах, які знаходяться неподалік від вас і визначитеся з об’ємом майбутніх робіт, тобто визначитеся з тим, скільки обідів вам належить щодня готувати і розвозити. Переговоріть з керівниками об’єктів та бригадирами на предмет того, що ви хотіли б привозити їм на об’єкти гарячі обіди, узгодьте з ними час доставки обідів і попросіть їх довести цю інформацію до відома робітників, які працюють на об’єкті.

Після цього знайдіть собі машину (купіть або орендуйте), на якій ви будете доставляти обіди на будмайданчики. Придбайте також кілька термосів для гарячої їжі і одноразовий посуд. Все це коштує відносно недорого, хоча, звичайно, і вимагатиме від вас певних інвестицій у бізнес. Скільки ви зможете на все це в підсумку заробити — залежить тільки від вас, від вашої завзятості і від того, на скільки успішно ви проведете свої переговори з тими, кому ви будете доставляти обіди, і з тими, хто буде вам ці обіди готувати. До речі, ви можете ці обіди не тільки самі доставляти, але і самі готувати (якщо ви, звичайно, вмієте готувати) і на приготуванні обідів теж додатково заробляти.

Хоча я щиро б вам не радив зв’язуватися особисто з приготуванням їжі. У всякому разі, я не радив би вам займатися приготуванням обідів особисто або використовуючи працівників своєї власної фірми (якщо тільки ви вже не працюєте в сфері громадського харчування), на початковому етапі вашого бізнесу. Чому я вам би цього не радив? Дуже просто. Щоб отримати дозвіл на приготування їжі у ваших приміщеннях, вам доведеться пройти перш стільки інстанцій та оформити стільки довідок і дозволів, що у вас цілком може пропасти полювання взагалі з цим зв’язуватися. Тому в ідеалі вам буде краще домовитися про приготуванні обідів з якою-небудь заводський, лікарняної або шкільної їдальні, в якій всі ці папірці вже оформлені і яка буде для вас ці обіди готувати, нехай і за окрему плату, але зате використовуючи для готування свої існуючі приміщення. Ну, а надалі цей бізнес можна буде розвинути і розширити, зокрема, можна буде найняти для розвезення обідів водіїв, а для себе залишити лише загальний контроль, керівництво і підрахунок прибутків. 🙂

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?