Кругові під’їзні дороги до будинку: фотопідбірка

65

Ви точно бачили кругові під’їзди до будинку у фільмах і серіалах. Це атрибут всіх шикарних особняків, коли автомобілі гостей під’їжджають безпосередньо до широкого ганку. Сайт rmnt зібрав приклади того, як можна облаштувати круговий під’їзд до приватного будинку зручно і максимально красиво.

Такий під’їзд до будинку для автомобілів необов’язково являє собою ідеальний коло. Це можуть бути дві напівкруглих, вигнутих дороги, які з’єднуються на виїзді і в’їзді, доріжка у формі сльози з розворотом, один півколо, що залишає два виїзди на проїжджу частину. Основна ідея в будь — якому випадку проста і зрозуміла-можна під’їхати до будинку і виїхати назад, не роблячи маневри у дворі. Дуже зручно, біля будинку відразу змінюється зовнішній вигляд, під’їзд стає дійсно парадним.

Мінусів у кругових під’їзних доріг кілька:

  1. потрібен просторий ділянку перед будинком. Ширина проїзду становить близько 3 метрів, в глибину ділянки він заходить зазвичай мінімум на 4 метри. Далеко не у всіх такі великі земельні наділи, щоб віддати практично половину під під’їзд.
  2. зазвичай перед будинком в такому випадку забору немає, все на виду. Незвично і небезпечно, якщо в сім’ї маленькі діти, які можуть вискочити або виїхати на проїжджу частину на велосипеді, наприклад.
  3. потрібні витрати на облаштування дороги, просто землю не залишиш.

Зусилля, які доведеться докладати, щоб очистити кругову дорогу від снігу і змести сміття, теж потрібно враховувати.

При цьому переваги кругових під’їзних доріг очевидні:

  1. не потрібно розгортати автомобіль, що ідеально для недосвідчених водіїв.
  2. можна під’їхати відразу до будинку, щоб розвантажити продукти, не йти через двір під дощем і снігом.
  3. є де поставити машини гостей.
  4. доставка вантажів здійснюється легко.
  5. можна дуже красиво оформити парадну частину ділянки, облаштувавши в центрі кола красиву клумбу, висадивши по сторонах живоплоту, про вибір рослин для яких портал rmnt.ru детально писав.

У будь-якому випадку, повторимося, такий під’їзд до будинку виглядає дуже естетично, незвично і гостинно.

Як і звичайні під’їзні дороги, кругові можна просто засипати гравієм, але тоді виникає питання з розчищенням снігу взимку. Найчастіше такі під’їзди асфальтують, бетонують, оформляють тротуарною плиткою або бруківкою. Якщо ваш передній двір досить великий, якщо перед будинком багато місця, подумайте, може варто зробити саме кругової під’їзд, щоб надати ділянці «голлівудський» вид.