Кому довірити прибирання в квартирі або офісі?

40

Сучасні люди довіряють професіоналам чистоту життєвих просторів, будь то житло, робота або місця відпочинку. Що цілком розумно і виправдано. Такі послуги допоможуть не витрачати дорогоцінний час на рутинні клопоти. Мама з малюками або літнім людям не завжди вистачає сил на підтримку чистоти в будинку. Графік життя ділових людей також не дозволяє приділяти багато часу наведенню чистоти в будинку, адже для них дорога кожна хвилина. До того ж, не всі хочуть зберігати техніку і арсенал інструментів для наведення блискучої чистоти.

Прибирання приміщень з клінінговою компанією-вигідний і розумний вибір. Персонал проходить навчання, постійно підвищує кваліфікацію з обов’язковою атестацією, щоб виконувати роботу на належному професійному рівні. Жодна порошинка не сховається від їх пильних очей, жодна смітинка не піде від потужних пилососів. Цех хімчистки і спеціалізований автопарк допомагають в найкоротші терміни якісно проводити хімчистку килимів від забруднень будь-якої складності.

Які послуги надають клінінгові компанії?

Спектр клінінгових послуг широкий, дає можливість замовити тільки одну послугу або всі необхідні роботи в комплексі, користуватися послугою разово або на постійній основі, наприклад:

  • комплексним прибиранням приміщень будь-якої складності, яка включає в себе прибирання приміщення від забруднень, пилу, миття підлог, предметів інтер’єру та декору;
  • чищенням килимів на місці або з вивезенням в цех (може бути включена в комплексне прибирання або надаватися як окрема послуга);
  • сезонної мийкою вікон навесні або восени;
  • ситуативним прибиранням (після ремонту, генеральної, перед народженням дитини) в разі необхідності навести бездоганну чистоту в приміщенні.

Прибирання, а також хімчистка, здійснюються із застосуванням спеціалізованої техніки і професійних миючих засобів. Потужні парогенератори і миючі пилососи допомагають впоратися із забрудненнями. Електрощітки і спеціальні серветки для видалення пилу збирають частинки пилу, не дозволяючи їм розлітатися по приміщенню при збиранні, а потім знову осідати на поверхнях. Миючі засоби ретельно підбираються з урахуванням матеріалів оброблюваних поверхонь і умов використання. Хромована, латунна, бронзова сантехнічна арматура, шкіряні меблі дбайливо очищаються спеціальними засобами.

Клінінгові послуги для бізнесу

Клінінгові компанії спеціалізуються також на прибиранні офісів, складських, виробничих приміщень. Послуга може бути разовою (миття вікон, прибирання після ремонту, корпоративу, генеральне прибирання) або планової, відповідно до затвердженого заздалегідь графіком.

В офісних і виробничих приміщеннях, де присутній дороге обладнання, потрібен особливий підхід до наведення чистоти. Рівень підготовки персоналу, розроблені методики, використання професійних засобів і обладнання дозволяють впоратися з подібними завданнями.

Для прибирання офісних і виробничих приміщень вигідніше укласти договір з клінінговою компанією, ніж утримувати штат прибиральників, які не прагнуть зробити роботу бездоганно, часто можуть не мати спеціальних навичок та інвентарю.

Замовити прибирання квартири, офісу або промислового приміщення не завдасть клопоту. Досить зателефонувати, уточнити деталі і очікувати приїзду персоналу в обумовлений час. Після завершення прибирання, здійснюється приймання робіт замовником.

Надійність клінінгової компанії

Де замовити складне прибирання вигідно і з гарантією? у клінінгової компанії з підтвердженою репутацією. Щоб перевірити репутацію виконавців, варто вивчити інформацію про неї в інтернеті, відвідати офіційний сайт компанії, ознайомитися з відгуками замовників. Можна також:

  • зателефонувати в компанію і уточнити у оператора, скільки часу займе прибирання, які кошти будуть використовуватися, укладається офіційний договір;
  • звернути увагу, чи вказані на сайті реквізити і стаж надання послуг клінінговою компанією.

Деякі вважають за краще робити важку роботу самостійно лише з тієї причини, що не довіряють стороннім людям. Користуватися клінінговими послугами вигідно, але варто робити правильний вибір.

Звернувшись в компанію з бездоганною репутацією, ви можете розраховувати на відповідальність і тактовність персоналу, належне оснащення прибиральним інвентарем і миючими засобами, на якісно і в строк виконані роботи.

Спонсор матеріалу клінінгова компанія “проблиск” — https://problesk.by/.