Як правильно встановлювати хімічний анкер

36

Керамічні блоки мають порожнисту пористу структуру. Тому звичайний кріплення в них не утримується. У блоці може триматися тільки хімічний анкер, причому тільки встановлений строго за технологією.

Що потрібно:

  • пістолет для герметиків;
  • перфоратор зі свердлом;
  • хімічний анкер в тубі;
  • комплект для хімічного анкера (шпилька, гайка, сітчаста гільза).

Хімічні анкера та інше кріплення на аліекспресс зі знижкою – http://alii.pub / 62hlsp

Процес установки хімічного анкера

У стіні з блоку необхідно просвердлити отвір відповідне діаметру закупленого комплекту для хімічного анкера. Для цього використовується перфоратор в режимі удару, і свердло по бетону.

В отвір вставляється сітчаста гільза. Якщо у неї є відкидний ковпачок, то його потрібно відкрити.

Потім в гільзу за допомогою пістолета для герметиків заповнюється склад. Носик туби спочатку вставляється до упору, і в міру видавлювання витягується. Це потрібно для рівномірного заповнення.

Після цього ковпачок гільзи закривається, і в неї вставляється до упору шпилька. Вона виштовхне частину складу через сито в осередки блоку, забезпечивши тим самим рівномірне зв’язування анкера з кожною з них. У такому вигляді все складається на 2 години або більше, якщо це зазначено в інструкції.

Через пару годин хімічний анкер твердне, і його можна використовувати за призначенням. Якщо кріплення виконується з боку фасаду, то бажано підкладати паронітову прокладку, для відсікання містка холоду. Затягувати гайку слід тільки вручну, так як гайковерт вириває шпильку разом з анкером, руйнуючи тонкі керамічні перегородки.

Дивіться відео