Радіатори «Прадо» від «Центру інженерних систем»

328

Доброго дня! Хочу представити вам компанію з Санкт-Петербурга — «Центр інженерних систем». Компанія займається постачанням труб, фітингів та інших необхідних матеріалів для монтажу холодного і гарячого водопостачання, опалення та водовідведення. Якщо у вас є бажання дізнатися про цю компанію більше фактів і подробиць, а також ознайомитися з каталогами та прейскурантами компанії, ви зможете знайти всю необхідну інформацію на сайті — http://pipe-center.ru/

Я ж хочу вам сьогодні розповісти тільки про одному напрямку діяльності компанії, а саме про продаж радіаторів опалення. Це новий напрямок з’явилося в компанії тільки в кінці минулого року, але його вже встигли оцінити багато клієнтів компанії, які отримали можливість швидко укомплектувати свої замовлення не тільки трубами і фітингами, як було до останнього часу, але і радіаторами опалення. У асортименті компанії «Центр інженерних систем» є сталеві панельні радіатори марок Purmo (Фінляндія) і «Prado» (Росія), секційні алюмінієві і біметалічні радіатори марок «Vector Lux» (Китай) і «Mg Termo Verona» (Італія).

Особливою популярністю у пітерських покупців користуються, як стверджують представники компанії «Центр інженерних систем», радіатори російського виробництва, тобто радіатори «Prado». І особисто для мене в цьому виборі покупців нічого дивного немає, бо цей вибір, на моє переконання, грунтується не на голому патріотизмі, а є усвідомленим і дуже прагматичним вибором. Радіатори Прадо — це оптимальне поєднання ціни та якості на пітерському ринку радіаторів. Тут, напевно, варто уточнити, що радіатори опалення «Prado» випускає іжевське підприємство НИТКИ «Прогрес». Виробництво радіаторів було освоєно на підприємстві в 2005 році і з тих пір радіатори «Прадо» поставляються ижевцами практично у всі російські регіони. Зрозуміло, що пітерські жителі тепер отримали можливість купити радіатори «Prado» в компанії «Центр інженерних систем».

Напевно, треба сказати пару слів про самих радіаторах «Prado», а також про їх переваги перед радіаторами інших типів. Сталеві панельні радіатори «Prado» — це сучасні опалювальні прилади, що мають вигляд прямокутної панелі і призначені для використання в системах водяного опалення. Для виробництва радіаторів використовується листова сталь товщиною 1,2 мм. В процесі виготовлення сталеві листи піддаються штамповці, проводиться точкове зварювання між каналами і зварювання поперечного шва, в результаті чого і виходить готова панель радіатора. В залежності від типу сталеві панельні радіатори можуть містити від одного до трьох рядів панелей, до яких з метою збільшення теплопередаючої поверхні можуть приварюватися спеціальні ребра з гофрованого сталевого листа.

В даний час випускаються радіатори «Prado» шести типів:

— тип 10 — радіатор з одним рядом панелей без ребер;
— тип 11 – радіатор з одним рядом панелей і ребрами з тильної сторони панелі;
— тип 20 — радіатор з двома рядами панелей по глибині без ребер;
— тип 21 – радіатор з двома рядами панелей по глибині і ребрами, привареними до тильній стороні передньої панелі;
— тип 22 – радіатор з двома рядами панелей і з двома рядами ребер, приварених до кожної панелі з внутрішньої сторони;
— тип 33 – радіатор з трьома рядами панелей по глибині і трьома рядами ребер, приварених до кожної панелі.

В даний час всі панельні радіатори «Prado» оснащуються повітр’я випускаючий ґратами і бічними стінками, що надає радіатора завершений естетичний зовнішній вигляд. В залежності від кількості панелей і ребер можна говорити про більшу чи меншу теплової потужності панельних радіаторів. При цьому наявність ребер істотно збільшує тепловіддачу радіатора, тому тип 33 в даному ряду при інших рівних параметрах буде гарантувати максимальну теплову потужність сталевого панельного радіатора.

В даний час панельні радіатори «Prado» випускаються висотою 300 і 500 мм, при цьому товщина радіаторів в залежності від кількості радіаторних панелей і ребер становить від 80 до 200 мм, довжина варіюється від 400 до 3000 мм, що дозволяє покупцям легко підібрати радіатор практично для будь-якого приміщення — від невеликої кімнати до просторого офісу. За рахунок великої кількості варіантів розмірів радіатори «Prado» легко вписуються в різні ніші, простінки, простір під підвіконнями і пр.

В залежності від моделі сталеві панельні радіатори можуть бути оснащені як вбудованим термостатом для підтримки оптимальної температури в приміщенні, так і окремим термостатом. Всі вироблені панельні радіатори в обов’язковому порядку проходять гідравлічні випробування, щоб гарантовано витримувати робочий тиск 9 атм. Радіатори «Prado» в процесі виробництва випробовуються тиском в 13,5 атм., що в 1,5 рази перевищує номінальні вимоги.

Панельні радіатори випускаються з боковим або нижнім підключенням. За рахунок установки радіатори з нижнім підключенням вдається прибрати з виду труби, по яких теплоносій поставляється до опалювального приладу.

Сталеві панельні радіатори поставляються в упаковці, що дозволяє підключити і використовувати радіатор без її вилучення в період проведення будівельно-монтажних робіт, що дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд радіатора в період ремонту

Сталеві панельні радіатори «Prado» володіють цілим рядом переваг перед традиційними чавунними радіаторами, званими іноді в народі «батареями опалення». Наприклад, одним з переваг радіаторів «Prado» є їх комплектація. Зазвичай сталеві панельні радіатори «Prado» поставляються пофарбованими в комплекті з заглушками, кранами Маєвського, термостатичними клапанами і кронштейнами кріплення. Перевагою радіаторів «Prado» можна вважати і їх обробку. Радіатори «Prado» забарвлюються методом электропогружного анафорезу з остаточним нанесенням порошкового покриття, після чого упаковуються в плівку, що виключає появі відколів і подряпин при транспортуванні і установці. Радіатори встановлюються і функціонують безпосередньо в плівці, що видаляється лише після завершення всіх оздоблювальних робіт. Перевагою можна вважати і невелику масу радіаторів «Prado». Невелика маса радіаторів «Prado» порівняно з чавунними при рівному тепловому потоці, що дозволяє різко скоротити витрати на їх транспортування, а також допускає виробляти монтаж радіаторів на гіпсокартонні поверхні.

Перевагою радіаторів «Prado» перед алюмінієвими секційними радіаторами є нечутливість радіаторів «Prado» до коливань PH теплоносія, що у разі використання алюмінієвих радіаторів зазвичай призводить до виділення водню, корозії, а іноді і розриву опалювального приладу. У разі монтажу систем опалення, заповнених антифризом, сталевих панельних радіаторів взагалі просто немає альтернативи, оскільки антифриз руйнує як гумові, так і паронітові прокладки в секційних опалювальних приладах, тому використання у такій ситуації алюмінієвих або чавунних радіаторів може призвести до постійних витоків теплоносія з системи.

На закінчення я хочу, як водиться, дати інформацію для тих жителів Санкт-Петербурга, хто вирішить придбати радіатори «Prado» для свого будинку або своєї квартири. Адреса офісу компанії «Центр інженерних систем»: Санкт-Петербург, пр. Енгельса, д. 154, літер А (вхід з вул. Шостаковича), Б/Ц «Соломон», 4-й поверх, офіс 351. Загальні телефони: (812) 320-23-72, +7(911) 760-85-63. Мобільний телефон керівника відділу продажів компанії «Центр інженерних систем» — Люшиной, Ірини Леонідівни +7(911)768-50-09, а також її електронну адресу — [email protected]

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?