12 красивих спалень, в яких вам захочеться побувати

42

Шукаєте інтер’єрні ідеї? ми зробили добірку фото для вашого натхнення

Як зробити красиву спальню? тут важливо підібрати відтінки і принти, подбати про правильний настрій, обов’язково продумати текстиль. А варіантів можуть бути тисячі! і сьогодні ми покажемо вам 12 спалень, які дуже нам сподобалися.

1. Різнобарвна спальня

Підберіть красиву ліжко в спальню. Це головне, що потрібно зробити, особливо якщо місця не так вже й багато. Немає нічого важливішого красивою ліжка, і це фото — тому підтвердження.

2. Спальня в насичених тонах

Гарний інтер’єр спальні необов’язково повинен бути світлим або пастельним. Дивіться, як здорово поєднуються темні і яскраві відтінки.

3. Спальня з акцентом

Красиві штори в спальні необхідні, як і будь-який інший текстиль. У кімнаті, де головне — це ліжко, важливо продумати кожну текстильну дрібницю. Наприклад, жовте покривало додасть енергії, а якщо його прибрати, інтер’єр відразу стане спокійним.

4. Спальня з блакитними стінами

Всім приємно бачити красиві шпалери в спальні. Не потрібно боятися кольору! білі стіни або легкий принт — це зручно, але насичена яскрава стіна вашого улюбленого кольору точно підніме настрій. А за узголів’ям її не буде видно, коли ви лягаєте спати.

5. Ніжна спальня

Дизайн красивої спальні передбачає ідеальне поєднання всіх принтів і відтінків. Якщо боїтеся не вгадати, вибирайте найніжніші кольори і стримані малюнки. Просто нехай їх буде кілька.

6. Спальня з незвичайною ліжком

Сучасна красива спальня може бути дуже минималистичной і стриманою в плані форм і відтінків, зате може здивувати матеріалами і фактурами. Як вам це неймовірне латунне ліжко?

7. Затишна тепла спальня

Якщо хочете купити красиве покривало в спальню, в першу чергу виберіть стиль, а потім колірну гамму. Пам’ятайте, що покривало можна швидко прибрати. Тому будьте сміливіше!

8. Спальня, повна повітря

Найкрасивіші спальні завжди здаються найпростішими. Але все найскладніше завжди здається простим. Подивіться на фото уважно-і ви побачите складне поєднання матеріалів, ідеальний колірний баланс, ретельно підібраний декор.

9. Спальня зі східними нотками

Гарний інтер’єр спальні повинен виражати вашу індивідуальність. Це краще, ніж купити типові меблі. Ви завжди можете самі зробити узголів’я або використовувати підручні засоби. Або арт-об’єкти.

10. Спальня з літнім настроєм

Які найкрасивіші кольори для спальні? ваші улюблені! нам ось дуже подобається зелений колір, він створює літній настрій.

11. Спальня в японському стилі

Низьке ліжко або матрац, дерево, світло, простір і легкість — головні відмінності японських спалень. Проникніться східною філософією!

12. Спальня з відмінним декором

У спальні повинні бути красиві стіни. Тоді меблі можна підібрати найскромнішу. А прикрасити стіни можна не тільки шпалерами, а й живописом, ліпниною, полками з декором і книгами.