Протипожежне обладнання та інвентар

324

Вітаю вас у моєму блозі! Спасибі за те, що заходите, читаєте, пишете, стимулюючи мене тим самим на написання нових постів. Постараюся, як кажуть, вашу довіру виправдати. Інформація, якою я хотів би з вами поділитися сьогодні, в першу чергу стане в нагоді тим росіянам, хто зводить і обслуговує будинки. Будь-які будинки, включаючи житлові, громадські і виробничі. Так як сьогодні я збираюся представити вам пітерську фірму — ТОВ «ЕНКО Проф» і поговорити в цьому зв’язку про боротьбу з вогнем, так як фірма займається поставкою протипожежного обладнання.

Відповідно, ті з моїх російських читачів, хто часто мучиться питанням, де купити протипожежне обладнання та інвентар, зможуть сьогодні отримати на своє питання цілком вичерпну відповідь. Необхідні їм протипожежне обладнання та інвентар вони легко зможуть замовити у ТОВ «ЕНКО Проф». Ну, а те, що в цій фірмі можна придбати все, що тільки можна собі уявити, для попередження пожежі і для боротьби з пожежею в окремо взятому будинку, кожен потенційний покупець може у будь-який момент переконатися сам, зайшовши на сайт фірми по посиланню — http://enkoprof.ru/catalogs/fire/f_02.php. Зайти і переконатись, що вибір протипожежного обладнання та інвентарю в каталозі фірми дійсно просто величезний! І що не менш важливо — все обладнання поставляється прямо з заводів-виробників і найчастіше за цінами цих самих заводів!

Там в самому широкому асортименті представлено найрізноманітніше протипожежне обладнання (шафи, рукави, гайки, клапани, крани, вогнегасники, гідранти), і латунні кульові крани, фільтри, редуктори тиску ProFactor, балансувальні клапани Tour&Андерссон, термостатичні клапани та обладнання Heimeier, розширювальні баки і системи підтримки тиску, деаератори, сепаратори Pneumatex, труби і фітинги для каналізації ПП, ПВХ Політрон, труби і фітинги ППРС для хвп, гвп, опалення PROAQUA, крани сталеві приварні, крани фланцеві Naval, кріпильні вироби Pofix і Inka, труби і фітінги металопластикові PROAQUA, а також інші корисні та необхідні у протипожежному справі речі типу сифонів, гофри і гнучкої підводки. Загалом, у фірмі ТОВ «ЕНКО Проф» є майже все. Наприклад, є великий вибір пожежних щитів, в тому числі, широко представлені і відомі всім нам з дитинства пожежні щити зі стандартною комплектацією, що включає в себе: лом, багор, лопату і два конусних відра. Додам, що до цього «джентельменскому набору» за бажанням замовника можуть бути додані сокири, вогнегасники і кошма (протипожежне полотно). Не менш гідно представлені в асортименті фірми ТОВ «ЕНКО Проф» і вогнегасники, яких тут знайдеться теж, як кажуть, на будь-який смак і будь-яку потребу. Загалом, заходьте, вибирайте і замовляйте!

Хотів би ще нагадати, що подбати про протипожежної безпеки у ввіреному вам будівлі завжди дуже і дуже важливо. Особливо це актуально для багатоквартирних будинків, великих бізнес-центрів і розважальних комплексів в умовах великого міста. Чому актуально саме у великому місті? Справа в тому, що в разі виникнення пожежі у великому місті, на відміну від невеликих населених пунктів, на вас і ваш будинок може просто не вистачити пожежних команд з-за їх надмірної завантаженості. А в цьому випадку будь-яке, навіть найменше загоряння може обернутися для вас дуже серйозними наслідками. У багатоквартирних будинках загорання теж можуть завдати істотної шкоди домового майна, не кажучи про людські життя. Підвищений ризик для людей і в офісних будівлях і торгових центрах. Зрозуміло, що в останніх загоряння може знищити важливі документи компаній, які орендують офіси, дороге устаткування, продукцію і т. д. І компанії-орендарі не забудуть вам потім виставити кругленькі рахунки за компенсацію збитків, понесених ними у результаті пожежі. Ви впевнені, що зможете потім оплатити всі подібні рахунки?

На жаль, в Росії, як визнають фахівці, часто із-за достатньо високого рівня корупції питання з дотриманням правил протипожежної безпеки часто вирішуються, м’яко кажучи, незаконно. Це на папері може бути написано про те, що в будинку є пожежні шафи і вогнегасники, а насправді вони можуть бути застарілими, в неробочому стані або навіть зовсім відсутні. Багатьом власникам офісних приміщень або мешканцям будинків легше, буває, заплатити комусь, щоб на всі перевіряючі закрили очі на наявні проблеми, ніж витратити трохи грошей і придбати все необхідне. Хоча варто протипожежне обладнання на ділі не так багато, щоб на ньому економити. Зед життя людей завжди цінніше! Але про це часто забувають. І тоді відбуваються випадки, подібні нагоди з пожежею в нічному клубі «Хромая лошадь». Пожежа в клубі «Хромая лошадь» — найбільший за кількістю жертв пожежа в пострадянській Росії, стався 5 грудня 2009 року в нічному клубі «Хромая лошадь» в Пермі в будинку номер 9 на вулиці Куйбишева і спричинив смерть 156 осіб. Ця подія викликала широкий громадський резонанс і жорстку реакцію російської влади. У зв’язку з інцидентом було звільнено низку посадовців і чиновників пожежного нагляду, а Уряд Пермського краю в повному складі склав з себе повноваження. Хоча зрозуміло, що звільнення та відставки не здатні повернути загиблих до життя. І про це треба пам’ятати!

Контактні дані фірми ТОВ «ЕНКО Проф» :

193079 р. Санкт-Петербург, вул. Народна вул., будинок 33, літер А, приміщення 2-Н

Телефон: (812) 920-56-76
Факс: (812) 677-17-09
E-mail: [email protected]

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?