Запамятайте: невскрываемых дверей немає, для злому потрібні лише час і відповідний інструмент

406

Для початку трохи статистики. Ви знаєте, що щорічно тільки на території Москви реєструється від 20000 до 40000 квартирних крадіжок. Встановлено, що майже всі квартирні крадіжки в Москві носять груповий характер. А аналіз цих крадіжок по часу доби показує, що більша частина злочинів скоюється в будні дні з 9:00 до 12:00 години (понад 67%) і з 12:00 до 15:00 (17,4%). Найбільший сплеск крадіжок, як правило, реєструється в літній період у вихідні дні, коли більшість громадян виїжджає з міста.

Основним способом проникнення в квартиру є підбір ключів (більше 40%), а у 29% крадіжок проникнення відбувається шляхом зламу замків або іншого пошкодження вхідних дверей (віджимання, вибивання). Якщо ж говорити в цілому про країну, то, як стверджує МВС Росії , тільки в 2008 році на території Росії було зафіксовано більше 200 тисяч квартирних крадіжок. На жаль, більш детальної і більш свіжої статистики про квартирні крадіжки в Росії мені знайти не вдалося, але навіть ті цифри, що я вже озвучив, змушують будь-якого квартирного власника задуматися — задуматися про те, чи можна якось протистояти цьому кримінальному терору і захистити своє майно від злодіїв.

Так, захистити свою квартиру і своє майно від квартирних злодіїв можна. Нехай і не зі стовідсотковою гарантією, але можна. Правда, способів захисту існує тільки два – це надійні вхідні двері і сигналізація. Оптимально, звісно, буде, якщо ви встановите в своїй квартирі і те, і інше. Але, якщо у вас грошей замало, то на перших порах вам доведеться обмежитися лише одним з названих мною способів. Найчастіше, власники квартири починають захист свого житла з встановлення надійної вхідних дверей. Про те, як і де москвичі можуть замовити собі надійну вхідні двері, я і збираюся зараз розповісти.

Правда, почати свою розповідь я хочу, озвучивши одну дуже банальну істину. Полягає ж ця істина, на жаль, у тому, що «невскрываемых дверей в світі просто немає, а для злому будь-двері необхідні лише час і відповідний інструмент». Не дуже оптимістично ця істина звучить? 🙂 Але, як кажуть, той, хто попереджений, той озброєний. Ну, а тепер, коли ви знаєте, найголовніше вхідних дверях, я перейду безпосередньо до розповіді про те, де і у кого в Москві можна замовити надійну вхідні двері.

Я хотів би порекомендувати москвичам, які вирішили обзавестися надійним сталевий дверима, компанію «Квант», однієї з головних сфер діяльності якої протягом ось вже десяти років є виробництво і установка сталевих дверей.

Чому я рекомендую саме цю компанію? Зараз поясню. А ще нагадаю про те, що сталеві двері являє собою досить складну систему матеріалів і пристроїв, кожен елемент якої дуже важливий для замовника: зовнішній вигляд, наповнювач, замикаючі механізми, метал і метод виготовлення, дверна коробка і монтаж. Розглянемо ці елементи детальніше.

Способи монтажу. Існує чотири основних способи монтажу вхідних сталевих дверей.

1) При монтажі першим способом (так званим «російським»), дверна коробка жорстко кріпиться анкерними штирями. Недоліками такого кріплення є перекоси коробки, з-за чого дверні замки виходять з ладу раніше терміну, і при такому способі монтажу важко отримати ідеальний притвор сталевих дверей. Однак, більшість російських фірм застосовують саме такий спосіб монтажу. Чому вони так роблять? Так для них простіше! 🙂

2) Другий спосіб умовно називають «ізраїльським». У стіну вбивають еркерні штирі, дверна коробка не жорстко закріплюється в дверному отворі, простір усередині заповнюють розчином. Мінусом такого способу є неможливість регулювання головного короба, внаслідок чого, при монтажі в новобудовах, його доводиться встановлювати заново.

3) Третій спосіб називають «італійським» класичним. При такому монтажі, з допомогою еркерних штирів, які розташовані під різними кутами, кріпиться П-подібна рама, після чого до неї за допомогою системи регульованих закладних кріпиться П-подібний головний короб. Цим забезпечується ідеально рівне виставлення дверного отвору і можливість регулювання дверного блока після завершення монтажу.

4) найнадійнішим на сьогодні вважається четвертий спосіб монтажу – «італійський модернізований». Цей спосіб відрізняється від класичного тим, що замість П-образної рами головного короба, встановлюється чотиристороння рама, дозволяє збільшити жорсткість головного короби і підвищити зламостійкість сталевих дверей. Жорстке кріплення порога до рами дає у свою чергу можливість використовувати при установці дверей ущільнювач, який значно підвищує тепло – і звукоізоляцію сталевих дверей.

Компанія «Квант» — одна з небагатьох фірм на російському ринку, хто використовує саме четвертий, тобто «італійський модернізований» спосіб монтажу сталевих дверей.

Технологія виготовлення дверей. Технологія відіграє при виготовленні полотна сталевих дверей найважливішу роль. Більшість вітчизняних і зарубіжних виробників сталевих дверей зазвичай виготовляють зварену і клеєну конструкцію, що має значний недолік – недостатньо міцне з’єднання елементів полотна, результатом чого є погана стійкість такий сталевий двері до злому.

Компанія «Квант», на відміну від інших виробників, виготовляє полотно сталевий двері з цільного листа, в якому по периметру утворені профілі жорсткості. Краї цього полотна загнуті всередину, і в місцях дотику зварені. Внутрішній лист сформований з двох коробів, які забезпечують додаткову жорсткість полотна. На полотні сталевих дверей встановлений захисний короб, який забезпечує замкову і ригельної системи запирання додатковим захистом від впливу ззовні.

Щоб запобігти зрізання петель і зробити неможливим підведення сталевий двері, на полотні, з боку петель компанія «Квант» встановлює два протизнімні штиря, що входять у отвори на головному коробі. Головний короб виготовляється методом суцільної зварювання з металевих профілів мають складну конструкцію.Щоб при відкритій двері, не допустити раптового проникнення в приміщення сторонніх осіб, компанія «Квант» ставить на сталевих дверях обмежувач, що дозволяє відкривати двері лише на 10 див.

Замки. Фахівці стверджують, що у надійної вхідних дверей повинно бути кілька замків, причому один з них повинен обов’язково бути сувальдним. Сувальдні замки особливо надійні і довговічні, так як у них є система перекодування, а у деяких є ще і можливість блокування. На російському ринку найбільш поширені сувальдні замки від компанії CISA і MOTTURA.

Компанія «Квант» на замовлення ставить на свої сталеві двері саме замкові системи CISA, типи яких залежать від моделі дверей. Зазвичай це сейфові замки CISA REVOLUTION і CISA CAMIO FACILE. При цьому замість стандартного циліндра замка, за бажанням клієнта, компанією може бути встановлений циліндр підвищеної секретності.

Звукоізоляція. Хороша звукоізоляція – це одна з найважливіших характеристик якісної сталевих дверей. Звукоізоляцію дверей зазвичай забезпечує ущільнювач і звуко – теплоізоляційний матеріал, що заповнює внутрішній простір дверного полотна. Більшість російських виробників застосовує для звукоізоляції недовговічні ущільнювачі з спіненої гуми на клейовій основі, хоча найбільш надійними ущільнювачами визнані силіконові. Компанія «Квант» застосовує у своїх сталевих дверях саме силіконові ущільнювачі на пластиковій ніжці, яка вставляється в профіль двері і жорстко там закріплюється.

Ну, а якщо згадати про те, що двері компанії «Квант», завдяки особливій конструкції петель, можуть регулюватися в трьох площинах, що саме по собі гарантує рівномірне прилягання сталевих дверей до коробки, то стає зрозумілим, що дверей компанії «Квант» необхідний всього лише один контур ущільнення, якого виявляється цілком достатньо.

Теплоізоляція. Для забезпечення теплоізоляції використовуються різні матеріали. Переважна більшість російських фірм застосовують мінеральну вату. Деякі італійські та польські фірми використовують поліуретанову піну. Однак, проходить час і мінеральна вата обсипається, потрапляючи в механізми замку, що не тільки погіршує ізоляцію, але й раніше терміну призводить до зносу замикаючої системи. При використанні ж поліуретановою піною дверне полотно наповнюється під тиском, і в результаті цього в ньому утворюються порожнечі, які також не сприяють хорошою звуко – і теплоізоляції.

Найкращий же теплоізоляційний матеріал для сталевих дверей – це пінопласт, який не обсипається, не вбирає вологу і не видозмінюється з часом. Він пластичний і заповнює всі внутрішні порожнини дверного полотна і замкову нішу, забезпечуючи цим самим хорошу звукоізоляцію дверей. Природно, що компанія «Квант» використовують при виготовленні своїх сталевих дверей тільки пінопласт, вибираючи при цьому тільки високоякісний і від перевірених постачальників.

Естетика. Зовнішня обробка сталевих дверей може бути різною. Частенько покупцеві пропонують дешеву порошкову обробка або інше напилення, заявляючи, що таке покриття стійке до зовнішніх впливів. Однак такі двері, по зовнішньому вигляду схожі на технічні, а згодом на них з’являються подряпини, відколи й навіть написи.

Компанія «Квант» використовує в обробці своїх сталевих дверей тільки якісні матеріали. В даний час вона пропонує всі види декоративного оздоблення дверей: вінілову шкіру, панелі з ламінату, «вагонку», порошкове забарвлення, панелі з МДФ, масив дуба, шпон дуба, шпон червоного дерева, панелі з різних порід дерева. Можна замовити сталеві двері з зовнішньої облицюванням, що повторює в точності малюнок і забарвлення міжкімнатних дверей, або ж навпаки — оформити під міжкімнатні двері внутрішню обробку вхідних металевих дверей.

Гарантійний та післягарантійний сервіс. Вибираючи виробника сталевих дверей завжди корисно звернути особливу увагу на гарантійний і післягарантійний сервіс, пропонований виробником. Найчастіше російські компанії-виробники дають лише рік гарантії на свої сталеві двері. Компанія «Квант» укладає з кожним клієнтом письмовий договір і дає гарантійний талон на 3 роки, що в найвищій мірі говорить про надійність організації. Гарантія на замки вітчизняних виробників у компанії дається на 1 рік, а на імпортні – 3 роки.

Індивідуальний підхід. Компанія «Квант» завжди виготовляє двері тільки за індивідуальним замовленням, тобто виготовляє конкретно «під вас». А при такому підході все залежить, як стверджують у компанії, лише від бажання і бюджету замовника.

Зробити замовлення та отримати будь-яку інформацію про двері, що виготовляються фірмою «Квант», дуже просто, для цього вам достатньо зателефонувати за телефонами: (495) 454-33-75, (495) 783-69-53. Втім, дізнатися ціни, а також замовити сталеву двері і виїзд фахівця на виміри в Москві і області, ви можете і в інтернеті, заповнивши відповідну форму замовлення на сайті компанії: http://cvant-dveri-vorota.ru.

Кожному замовнику компанія гарантує: безкоштовний виїзд фахівця на завмер, безкоштовну доставку двері по Москві в межах МКАД, безкоштовну або за мінімальними тарифами доставку по Московській області.

Дилерам, як приватним особам, так і організаціям, при закупівлі сталевих дверей оптом компанія «Квант» продає виключно за оптовими цінами. Вам цікаво, за яким саме? Зателефонуйте! І я впевнений, що ці ціни вам сподобаються! 🙂

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?