Паркан своїми руками? А ВОНО вам треба?

473

Всім привіт! Сьогодні у нас на календарі субота, 15 травня 2010 року. А це значить, що настав час поділитися з вами тією інформацією, яку я давно для вас приготував, але розповісти яку у мене все ніяк не знаходилося часу. Ну, що? 🙂 Я сподіваюся, що досить вже вас заінтригував і тепер можу, як кажуть, розкрити свої карти. І так сьогодні у нас на порядку денному — дачно-сільська тема, а я маю намір поділитися інформацією, яка, я думаю, буде в першу чергу корисна москвичам і жителям Підмосков’я, які мають у власності городні ділянки, дачі сільські будинки.

Погодьтеся, що останні два тижні сонце в Москві пригрівало вже цілком по-літньому, і тому не дивно, що багато москвичі і жителі Підмосков’я згадали в ці дні про те, що вони не тільки мешканці найбільшого російського мегаполісу, але ще при цьому й дачники. Ну, згадавши про цей факт, вони, природно, потягнулися за місто — в село, на дачі: хтось поїхав скопати город під картоплю, хтось помилуватися весняним садом, хтось посмажити шашлики в галасливій компанії, а хтось і поправити стовпи покосився за зиму паркану. І ось саме тим, хто зробивши в ці дні ревізію свого дачного або сільського забору, з сумом переконався в тому, що ще рік нинішній паркан явно не витримає, і призначається мій сьогоднішній пост, бо наша розмова сьогодні піде про парканах.

Звичайно, зрозуміло, що паркани бувають різні: бувають прості, бувають складні, бувають дорогі, бувають дешеві … Так, ось, наша сьогоднішня розмова буде про так званих парканах простіше, тому жителі Рубльовки і Барвихи можуть мій сьогоднішній пост далі не читати, бо кам’яних і кованих парканів, якими зазвичай цікавляться мешканці елітних селищ, я сьогодні стосуватися не буду, а розгляну тільки кілька типів огорож, належать до економ-класу: дерев’яні паркани, огорожі з сітки «Рабиця» і паркани з профільованого настилу. Ні, я не буду навчати вас азам і премудростям дачного заборостроения, а просто розповім про те, як ви зможете швидко і без особливих проблем придбати на своїй ділянці новим парканом.

Треба сказати, що я визнаю за кожним дачником право звести паркан навколо фазенди виключно власними руками, скориставшись у ході будівництва цінними вказівками, вичитаними в одному з модних нині посібників типу «Заборостроение для чайників». І я вірю в те, що кожен другий професор консерваторії або лікар-гінеколог здатні за п’ять-шість вихідних навчитися нехитрої науці забивання цвяхів, а за два-три місяці теоретично вивчити пристрій забору з профнастилу , але … так, Так, знову горезвісне «але»! 🙂

Дорогі мої, а ВОНО вам треба? Це навчання заборостроению? Я особисто в цьому дуже сильно сумніваюся, бо давно вважаю, що чоботи повинен тачать тільки швець, будувати будинки повинен будівельник, а лікувати людей повинен медик! Іншими словами, кожною справою повинен займатися професіонал, а не дилетант! А тому я пропоную вам, дорогі підмосковні дачники і свіжоспечені сільські жителі, краще присвятити свої вихідні дозвільному відпочинку і смаження шашликів на свіжому повітрі, а спорудження парканів на ваших ділянках довірити професіоналам! Так буде простіше і спокійніше! Всім! І вам, і вашим близьким, вашим сусідам!

А тому, якщо у когось із жителів Підмосков’я виникла термінова необхідність в спорудженні паркану на своїй ділянці, я рекомендую йому звернутися в компанію «Паркан біля будинку», для якої будівництво огорож різного типу є основною сферою діяльності з перших днів створення фірми. І вона це робить. Вона зводить паркани швидко і легко! А головне — відносно недорого!

Вам же для того, щоб обзавестися парканом, достатньо буде зробити лише один дзвінок або один візит в компанію «Паркан біля будинку», бо все інше фахівці компанії візьмуть вже на себе. Заміряють, виготовлять і привезуть елементи огорожі, виготовлять і встановлять ворота для огорожі. Коротше, вам залишиться тільки взяти у них готову роботу.

Ну, а тепер, напевно, саме час записати координати це корисної компанії.

Адреса: м. Москва, Нововладыкинский проїзд, 6 д.
Телефони: 8 (495) 506-58-74, 8 (495) 506-15-81, 8 (499) 201-65-22
E-mail: [email protected]
Години роботи: Пн.- Пт: 8-18, Сб: 8-14, Нд: вихідний

На закінчення я нагадаю, що установка заборів виробляється компанією щодня, без вихідних, у день, визначений договором.

Для того, щоб замовити паркан, вам необхідно буде повідомити тип огорожі, який ви хочете встановити: з профнастилу, дерев’яний, з сітки рабиця або комбінований. Визначити висоту і загальну довжину огорожі, включаючи, ворота з хвірткою. Уточнити розмір воріт (3, 3.5, 4 метри) і їх розташування щодо хвіртки — поруч з нею або нарізно, якщо поруч, то з якої сторони від воріт буде хвіртка, а також, куди будуть відкриватися ворота і хвіртка на вулицю або всередину. Повідомити, чи є у вас на ділянці електрика і скільки кілометрів від МКАД до вашого населеного пункту.

Для замовлення огорожі вам буде достатньо звернутися в компанію за телефоном, електронною поштою або приїхати в офіс.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?