Очисні споруди для заміського будинку

418

Сьогоднішній мій пост призначений для власників заміських будинків, котеджів, дач, хуторів та інших індивідуальних будівель, побудованих в місцевості, де відсутні комунальні мережі. Правда, я хотів би відразу уточнити, що ці будинки і дачі мають на території Свердловської або одній з прилеглих областей. Справа в тому, що тема мого сьогоднішнього посту — це Автономна каналізація Топас, а так як постачає і встановлює цю автономну каналізацію фірма «Топаз–партнер», що є офіційним дилером автономних очисних споруд «Топас» і знаходиться в Єкатеринбурзі, то поставка цих чудових інженерних споруд в більш віддалені російські регіони в даний час в силу певних причин поки не представляється можливою. Загалом, сподіваюся, що націлені даного посту ми з вами розібралися, а це значить, що прийшла пора розповісти докладніше про автономних очисних спорудах «Топас» і про послуги фірми «Топаз–партнер».

Нагадаю, що проблема з каналізацією для дуже і дуже багатьох індивідуальних будинків в Росії ще недавно була, а в деяких областях і досі залишається не просто проблемою, а Проблемою з великої літери. Судіть самі. Будує людина собі прекрасний заміський будинок, будує його, будує і в кінці кінців добудовує. І все в цьому будинку добре і чудово. Тепло. Світло. Живи тільки, та радій! Але радіти рано, бо хата є, а каналізації в будинку немає. Ну, і як тут радіти? Якщо каналізаційна мережа у населеному пункті відсутній і підключити побудований будинок просто нікуди. Який вихід? Правильно, вихід знаходиться. І цей вихід простий. Більшість власників будинків у спробах вирішити каналізаційний питання просто зводять у своїх дворах «будочки» за образом і подобою тих, куди ще наші діди бігали по «потребі» … І отримують з цими «будочками» купу проблем у виді дзижчать мухи і специфічних запахів влітку, необхідністю морозити делікатні частини тіла взимку і раз на два-три роки, а іноді й частіше, викликати на ділянку ассенізационную машину для відкачування із ємності під «будочкой» накопиченого «добра».

Є відносно недорогі способи вирішити каналізаційну проблему в заміському будинку без зведення у дворах «дідівських будочек»? Так, таке рішення — є! І це рішення — автономні очисні споруди «Топас» і «Топаеро». На мій погляд, ці споруди є на сьогоднішній день одними з найбільш сучасних, екологічних і надійних систем автономної каналізації. Так, чеська технологія, випробувана в країнах Європи, нарешті стала доступна і жителям Росії. Нагадаю, що ці очисні споруди працюють на основі системи біологічної очистки, тому геть позбавлені тих неприємних недоліків, властивих вуличних туалетів. Плюс до цього очисні споруди «Топас» і «Топаеро» мають малі розміри, легко монтуються, не псують ділянку, не вимагають обслуговування асенізаційної машиною, працюють без шуму і запаху, очищають воду до найвищих екологічних стандартів ( ступінь очистки 98%!!!), що дозволяє використовувати очищену воду вдруге, в тому числі, використовувати її для поливу саду та городу.

В даний час фірма «Топаз–партнер» пропонує своїм клієнтам і замовникам широкий вибір очисних споруд «Топас» і «Топаеро». Фактично в асортименті фірми «Топаз–партнер» є станції «Топас» і «Топаеро» всіх модифікацій, що дозволяють задовольнити потреби і побажання кожного клієнта – від невеликої сім’ї з 5 чоловік, що живе в скромному будиночку з чотирьох-п’яти кімнат, до власників великих вілл площею 200-300 кв. метрів і невеликих готелів на 10-30 номерів. Як працюють станції «Топас» і «Топаеро»? Розглянемо їх роботу на прикладі самої маленької станції «Топас-5».

Автономна каналізація Топас-5» призначена для установки на дачах і в невеликих котеджах, де проживає не більше 5 осіб. Залповий скид, що станція може переробити – 220л – це: один душ, унітаз, дві раковини, пральна машина. Дана модель – самотечная – встановлюється при рівні грунтових вод не перевищують 1 м від поверхні землі на ділянці. Це особливо важливо навесні, при таненні снігу.«Топас-5» вважається стандартною,тобто врізка труби, що підводить стоки в станцію, проводиться на рівні до 80см від поверхні землі (вважається по нижньому краю труби). Очищена вода відводиться, наприклад, в дренажний колодязь, в накопичувальний колодязь.

Автономна каналізація Топас-5» – повністю готова до монтажу та експлуатації. Вона займає площу всього 1м2, що дозволяє встановлювати обладнання навіть на обмеженій площі. Мале енергоспоживання, яке становить всього 1,5 кВт робить експлуатаційні витрати незначними і практично непомітними. Бак «Топас-5» з спеціального пропілену, виготовленого в Австрії і гарантує термін служби станції до 50 років, дуже компактний і має вельми скромні розміри: довжина – 1,1 м, ширина – 1,2 м, висота – 2,5 м. Розміри котловану без опалубки для станції: довжина – 1,5 м, ширина – 1,5 м, висота – 2,5 м. Встановлюється станція в котловані на піщану подушку 10 – 15см. Термін монтажу станції — 1-2 дні. При монтажі АС «Топас-5» використовують пісок 3,5м3 і вода 2 м3. «Топас-5» виготовляється і поставляється в єдиному корпусі. Самопливна модель виготовляється з патрубком 110 мм для зливу очищеної води. Автономна каналізація Топас-5» поставляється в повній комплектації, що включає в себе крім самої установки, ще 2 компресора по 60 Вт.

Технічні характеристики:
Кількість мешканців у будинку — 5
Обсяг добової переробки, м3 — 1,0
Потужність, W — 60
Споживання енергії, КВт/добу — 1,5
Залповий скид, літрів — 220
Довжина, см — 110
Ширина, см — 120
Висота, см — 250
Вага, кг — 230

Моя розповідь про автономної каналізації Топас-5», напевно, був би неповним, якби я не згадав про її ціну, а ціна автономної каналізації Топас-5» є, на мій погляд, більш ніж скромною. Втім, судіть самі. Ціни на очисні споруди «Топас-5» в залежності від комплектації становить від 71.910 рублів до 98.820 рублів. Відповідно установка каналізації «Топас» є не тільки найбільш доступною і ефективною різновидом автономних очисних споруд в Росії, але і однією з найбільш економічно вигідних.

На закінчення, для тих читачів, хто зацікавився автономними очисними спорудами «Топас», нагадаю контактні дані фірми «Топаз–партнер» в місті Єкатеринбурзі:

Адреса фірми: Росія, 620146 р. Єкатеринбург, вул. Рєпіна 103 корпус 3, другий поверх
Телефон: +7 (343) 382 39 42
Електронна пошта: [email protected]
Сайт: topaz-partner.ru

Фірма «Топаз–партнер» забезпечує продаж, доставку, монтаж , ремонт, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування станцій «Топас» і «Топаеро» всіх моделей і модифікацій на території Свердловської і прилеглих областей.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?