Робота на олімпійських обєктах в Сочі

363

Два дні тому один з читачів цього блогу задав питання: «Як потрапити на олімпійське будівництво в Сочі?» Питання мене, що називається, «зачепив» і я вирішив розібратися з темою олімпійського працевлаштування і дізнатися детальніше, що називається дізнатися з перших рук, як може пересічний будівельник потрапити на роботу на олімпійські об’єкти в Сочі. І я радий, що можу сьогодні дати вам ту інформацію, яку ви чекаєте. Я щиро сподіваюся, що ця інформація допоможе вам знайти бажану роботу.

Державна корпорація «Олімпбуд», яка курирує роботу на олімпійських будівництвах в Сочі, завжди рекомендувала і рекомендує отримувати інформацію про вакансії та пропозиції роботи на російських олімпійських об’єктах з офіційних джерел, а такими в Росії є офіційні федеральні і регіональні сайти, які курирують державними службами.

До числа яких відноситься інформаційний портал Федеральної служби з праці та зайнятості «Робота в Росії» www.trudvsem.ru (я писав про нього на блозі вже кілька разів) і сайт Департаменту Державної служби зайнятості населення Краснодарського краю www.kubzan.ru . Там можна знайти вакансії на олімпійських будівництвах і туди ж можна відправити своє резюме. Хочу тільки зауважити, що не всі вакансії, розміщені на цих порталах, відносяться до олімпійського будівництва.

Бажаючі працювати на олімпійських будівництвах можуть звертатися в Центр зайнятості населення р. Сочі, туди можна написати (адреса : 354000, р. Сочі, вул. Островського, 37), або подзвонити за телефонами: загальна лінія — 8-(8622) 64-30-15, спеціально виділений номер 8-(8622) 66-42-66.

Про вакансії в самій державній корпорації «Олімпбуд» інженерно-технічні працівники, а корпорації потрібні саме інженери і фахівці, можуть дізнатися на спеціальній сторінці сайту корпорації, що знаходиться тут. Станом на 16.02.2010 корпорації «Олімпбуд» потрібно 32 інженера і спеціаліста. Зазначу, що це тільки оперативна інформація, що відображає потреби корпорації у фахівцях за станом на конкретну дату, і вона регулярно на сайті оновлюється.

Інформація про «олімпійському працевлаштуванні» робітників і службовців найчастіше міститься на сайтах організацій — підрядників «Олимпстроя», регулярно набирають робітників для роботи на своїх об’єктах. Повний перелік підрядників, що працюють на олімпійських будівництвах в Сочі, можна знайти на сайті державної корпорації «Олімпбуд» — www.sc-olympstroy.ru в розділі «Конкурсні відбори».

Нижче я публікую повний перелік підрядників (разом з адресами сайтів), вже виграли конкурси на зведення олімпійських об’єктів, тобто фірм і організацій, що вже працюють на олімпійських будівництвах в Сочі або збираються приступити до робіт найближчим часом.

Інформація про проведені відборах за вибором виконавців робіт (послуг) по будівельно-монтажним роботам

№ п/п № лоту Найменування об’єкта № пункту за Програмою Виконавець робіт (контакти)
1 2-БМР Будівництво льодового палацу спорту (12 тис. місць) з льодовою ареною 60 x 30 м і тренувальним катком для фігурного катання і змагань з шорт-треку з льодовою ареною 60 x 30 м (включаючи проектно-вишукувальні роботи), Імеретинська поділ 9 ЗАТ «Об’єднання «ИНГЕОКОМ» (Москва)
2 4-БМР Будівництво великої льодової арени для хокею з шайбою (12 тис. місць) і внутрішньомайданчикових мереж (включаючи проектно-вишукувальні роботи), Адлерський район 11 ТОВ «НВО «Мостовик» (Омськ)
3 5-БМР Будівництво лісогосподарських та протипожежних доріг на території Сочинського національного парку (включаючи проектно-вишукувальні роботи) 164 ВАТ
«Мостоотряд-99» (Махачкала)
4 6-БМР/ВР Автомобільні дороги, мережі водопостачання, каналізації, системи водовідведення, водоочищення, енергопостачання, та інженерного захисту в Имеритинской низовини (будівництво) 210

(перед-їй програмою)

ВАТ
«КДБ» (Краснодар)
5 7-БМР/ВР Огорожа території Олімпійського парку та обладнання інженерно-технічних засобів охорони в Имеритинской низовини 212
(перед-їй програмою)
ТОВ «Будівельна компанія ” 21 Століття» (Махачкала)
6 Квартал житлової забудови по вул. Таврійська Адлерському району міста Сочі (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) ВАТ «МОСКОНВЕРСПРОМ» (Москва)
7 10-БМР Огорожа території Олімпійського парку та обладнання інженерно-технічних засобів охорони в Имеритинской низовини (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)» (2-й етап оснащення обладнанням ИТСО). 212
(перед-їй програмою)
ВАТ «НВК «Дедал» (Дубна)
8 11-БМР/У Автомобільні дороги, мережі водопостачання, каналізації, системи водовідведення, водоочищення, енергопостачання та інженерного захисту в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво), 2-й етап 210
(перед-їй програмою)
ВАТ
«КДБ» (Краснодар)
9 12-БМР/У Тимчасові дороги, необхідні для організації будівництва автомобільної дороги від гірськокліматичного курорту «Альпика-Сервіс» до фінішної зони гірськолижного курорту «Роза Хутір» з улаштуванням під’їздів до санно-бобслейній трасі, фрістайл-центру, сноуборд-парку і гірської олімпійському селі в межах
основний дороги (будівництво)
ФГУП «Управління спеціального будівництва по території №4 при федеральному агентстві спеціального будівництва» (Новоросійськ)
10 13-БМР/У Житловий фонд, інженерна інфраструктура, вулично-дорожня мережа культурно-історичного центру «Село Некрасівське» в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 201 ЗАТ «Об’єднання «ИНГЕОКОМ» (Москва)
11 8-БМР/ВР/П Підстанції, електричні мережі в Адлерському районі (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 129 ВАТ «Дагэнергоремстрой» (Махачкала)
12 14-БМР Штаб будівництва олімпійських об’єктів, Імеретинська низовина (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)

ТОВ «ДонЭнергоПроект» (Новочеркаськ)
13 15-БМР/У «Інженерний захист території Імеретинській низовині, включаючи берегоукріплення (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)» (1-й етап: інженерний захист Імеретинській низовині) 69 ЗАТ «Інжинірингова Корпорація «Трансстрой» (Москва)
14 17-БМР/У «Житловий фонд, інженерна інфраструктура, вулично-дорожня мережа культурно-історичного центру «Село Некрасівське» в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)». Етап 2. Будівництво інженерної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі, огорожі, тротуарів і майданчиків з покриттям з плитки» 201 ВАТ «Північно-Кавказька энергоремонтная компанія» (П’ятигорськ)
15 16-БМР/В/П «Багатоквартирні будинки в мікрорайоні Веселе-Псоу Адлерському району міста Сочі (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)» ТОВ «Новобуд XXI» (Саратов)
16 18-БМР/У «Будівництво очисних споруд каналізації в Адлерському районі» «ВЕКТОР-2000» (р. Ростов-на-Дону)

Інформація про проведені відборах за вибором виконавців робіт (послуг) за проектно-вишукувальних робіт

№ п/п № лоту Найменування об’єкта № пункту за Програмою Виконавець робіт
1 30-БЕНКЕТ Магістральні мережі водопостачання в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 95 ЗАТ «ПІРС»
2 30-БЕНКЕТ Магістральний водовід від водозабору р. Мзымты до водозабору р. Псоу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 97 ЗАТ «ПІРС»
3 13-БЕНКЕТ Газопровід середнього тиску до спортивно-туристичного комплексу «Гірська Карусель» (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 107 ЗАТ «ПІРС»
4 14-БЕНКЕТ Водовід від магістральної мережі
сел. Червона Поляна до спортивно-туристичного комплексу «Гірська Карусель» (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
102 ЗАТ «ПІРС»
5 15-БЕНКЕТ Мережі каналізації від спортивно-туристичного комплексу «Гірська Карусель» до магістрального каналізаційного колектора Краснополянского селищної округу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 84 ВАТ «Інститут Нефтегазпроект»
6 20-БЕНКЕТ Магістральний водовід від водозабору на р Бешенке до водозабору «Эстосадок — Мзымтинский»
(проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
96 ЗАТ «ПІРС»
7 21-БЕНКЕТ Магістральний каналізаційний колектор Краснополянского селищної округу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 78 ЗАТ «ПІРС»
8 33-БЕНКЕТ Газифікація сіл, селищ і центральній частині Адлерському району (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 106 ВАТ «Інститут Нефтегазпроект»
9 23-БЕНКЕТ/П Очисні споруди каналізації Краснополянского селищної округу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 70 ТОВ «Ростовгипрошахт»
10 32-БЕНКЕТ Очисні споруди каналізації в Адлерському районі, 1-й та 2-й етапи (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 71 ТОВ «Ростовгипрошахт»
11 16-БЕНКЕТ/П Блочні котельні на території спортивно-туристичного комплексу «Гірська Карусель» (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 143 ТОВ «Стройрезерв»
12 29-БЕНКЕТ/П Магістральні
мережі каналізації від сел. Кудепста до Адлерских очисних споруд, Імеретинська низовина (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
79 ТОВ «Геопроектстрой»
13 4-БЕНКЕТ Автомобільна
дорога від гірськокліматичного курорту «Альпика-Сервіс» до фінішної зони гірськолижного курорту «Роза Хутір» з улаштуванням під’їздів до санно-бобслейній трасі, фрістайл-центру,сноуборд-парку і гірської олімпійському селі (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
21 ТОВ «Сочитранстоннельпроект ТО-44»
14 1-БЕНКЕТ Об’єкти Олімпійського парку, за винятком об’єктів, передбачених пунктами 5 — 10, 15, 17, 28 цієї Програми

(проектні та вишукувальні роботи, будівництво)

14 ФГУП «РосНИПИУрбанистики»
15 8-БЕНКЕТ/П2 Водозабір на р Бешенке
(проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
92 ЗАТ «Інститут Ленпромстройпроект»
16 8-БЕНКЕТ/П2 Водозабір
на р. Псоу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
94 ЗАТ «Інститут Ленпромстройпроект»
17 8-БЕНКЕТ/П2 Водозабір
«Эстосадок —
Мзымтинский» (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
93 ЗАТ «Інститут Ленпромстройпроект»
18 22-БЕНКЕТ Мережі
каналізації на правоми лівому берегах
р. Мзимта в Краснополянському селищній окрузі (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
ділянка 1: мережі каналізації на правому березі р. Мзимта
82, 83 ЗАТ «ПІРС»
18-БЕНКЕТ Мережі
каналізації на правоми лівому берегах
р. Мзимта в Краснополянському селищній окрузі (проектні та
вишукувальні роботи, будівництво)

ділянка 2: мережі каналізації на лівому березі р. Мзимта

ВАТ «Кировводпроект»
19 6-БЕНКЕТ Автомобільна
дорога від фінішної зони гірськолижного курорту «Роза Хутір» до біатлонного комплексу (проектні та вишукувальні роботи, будівництво)
22 ВАТ «Тунельний загін №44»
20 7-БЕНКЕТ Мережі каналізації, водопостачання, теплопостачання, система водоочищення в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 80 ВАТ «Кировводпроект»
21 40-БЕНКЕТ Житловий
фонд, інженерна інфраструктура, вулично-дорожня мережа культурно-історичного
центру «Село Некрасівське» в Імеретинській низовині (проектні та
вишукувальні роботи, будівництво)
201 ВАТ «711 Воєнпроект»
22 39-БЕНКЕТ Автомобільні
дороги в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи,
будівництво)
54 ЗАТ «НДПІ «Інжгео»
23 36-БЕНКЕТ «Глибоководний випуск очищених вод з території Імеретинській низовині і Адлерских очисних споруд, включаючи колектор (проектні та вишукувальні роботи)» 77 ТОВ «ИнжПроектКомплекс»
24 37-БЕНКЕТ Газопровід середнього тиску до гірськолижного курорту «Роза Хутір» (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 108 ТОВ ІК «Технопром»
25 2-БЕНКЕТ Мережі електропостачання 10 кВ та 0,4 кВ в Імеретинській низовині (проектні та вишукувальні роботи, будівництво) 163 ГУП «Lengiproinžproekt»

І ще … нарешті … я радий, що ви відвідуєте і читаєте мій блог – Stroika24.eu. Буду радий, якщо ви будете постійними читачами блогу. Читайте, задавайте питання, коментуйте, розміщуйте свої оголошення, якщо вони мають відношення до будівництва. Я буду цьому тільки радий.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?