«Теплоком-М»: «Ми намагаємося завжди зробити так, щоб вартість опалення не вдарила замовника по кишені»

317

Сьогодні я хотів би познайомити вас з однією російською будівельною фірмою, досвід якої, я думаю, може виявитися корисним і багатьом з вас. Ви запитаєте мене, що це за така видатна фірма і чому я вирішив саме написати про неї в своєму блозі. На перший погляд, це звичайна будівельна фірма, яких багато зараз, як в Росії, так і в Естонії, але так може здатися лише на перший погляд.

Тут, мабуть, буде доречно сказати про те. що я підготував сьогоднішній матеріал за порадою одного мого хорошого знайомого, що проживає нині в Москві, якому я якось поскаржився на те, що хотів би написати в блозі про який-небудь успішно працює будівельній фірмі, так як мені вже набридло писати про кризу і всякого роду негативі, але поки, на жаль, жодної по-справжньому успішної фірми на моєму горизонті не спостерігається.

Знайомий ж, почувши мої слова, тільки хмикнув і сказав, що, напевно, зможе допомогти моєму «горю», бо буквально в жовтні одна фірма закінчила монтаж нового опалення в його заміському будинку, і він, за його словами, залишився дуже задоволений її роботою. Він сказав, що фірма, монтировавшая у нього опалення, називається «Теплоком-М» і кількість замовлень у неї, незважаючи на кризу, менше не стає, пообіцявши зв’язатися з головним інженером фірми і дізнатися у нього, не погодиться той відповісти на кілька моїх запитань. Головний інженер фірми, на щастя, погодився дати мені невелике інтернет-інтерв’ю. І ось запис цього інтернет-інтерв’ю я і представляю сьогодні на ваш суд, дорогі читачі. І так … сьогодні в гостях на блозі «Stroika24.eu» — головний інженер ТОВ «Теплоком-М» Арсентьєв Антон Львович (надалі за текстом — «Теплоком-М»).

«Stroika24.eu»: Мене дуже приємно здивувало, що мій знайомий, зазвичай дуже стриманий по життю у проявах своїх почуттів людина, відгукнувся про роботу вашої фірми в його будинку в самих захоплених тонах. Скажіть, Антон Львович, як вам вдається домогтися такої високої оцінки роботи своєї фірми?

«Теплоком-М»: Ми працюємо в цьому бізнесі вже дванадцять років і за цей час ми переконалися, що якість системи опалення безпосередньо залежить від якості проекту опалення, якості елементів системи опалення і, звичайно ж, залежить від рівня професіоналізму працівників, які виконують монтаж системи опалення. А це означає, що економити на якості та професіоналізм — ніколи не можна. І саме тому монтажний відділ нашої компанії, а в ньому працюють понад 40 осіб, складається з висококваліфікованих фахівців, що володіють при цьому досвідом роботи в галузі промислового, житлового та приватного автономного опалення.

«Stroika24.eu»: чи Випливає з вищесказаного, що ваша фірма працює не тільки в галузі житлового опалення, але і працює в області промислового опалення теж?

«Теплоком-М»: Так, за дванадцять років роботи наша компанія накопичила просто-таки величезний досвід проектування, комплектації, ремонту і монтажу систем опалення заміських будинків, промислового опалення, поквартирного опалення житлового та опалення бізнес центрів. Виробничі потужності і досвід наших працівників дозволяє нам зараз однаково якісно виконати, як монтаж опалення дачі, так і монтаж опалення школи або торговельної бази. З повним переліком робіт, виконуваних фірмою, можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Однак, тим не менш особливий наголос у фірмі завжди робився і робиться на роботах, пов’язаних з опаленням в приватному будинку, бо в цьому випадку у фірми з’являється можливість працювати з замовником безпосередньо, а не через генерального підрядчика, як часто буває на великих об’єктах, втілюючи при цьому в життя всі бажання замовника. По суті, нам по плечу будь-які роботи, що зустрічаються в приватному будинку — басейн, водяні теплі підлоги, лазня, монтаж котельного обладнання, сауна або навіть фонтан на ділянці. Для нас фактично немає нерозв’язних завдань в області опалення, водопостачання та каналізації.

«Stroika24.eu»: Це приємно чути. Але ми знаємо, що якісна робота завжди коштує хороших грошей, але тим не менш питання про ціни на роботи в нинішніх складних економічних умовах є, можна сказати, основним, якщо не єдиним, критерієм при виборі будівельника, а це значить, що я просто зобов’язаний запитати у вас .. Який рівень ваших цін? Де майбутній замовник може дізнатися розцінки на ваші роботи?

«Теплоком-М«: З прайс-листом на послуги з монтажу опалення потенційний клієнт завжди може ознайомитися на нашому сайті. При цьому підкреслю, що наші ціни вже включають в себе всі податки та при всьому цьому наші ціни на монтаж опалення все одно є одними з кращих цін на опалення по Москві. Але хочу звернути, звичайно, увагу на те, що вартість опалення в першу чергу залежить від площі будинку, обладнання і кількість витратного матеріалу.

Тому вартість монтажу опалення, яку замовник розрахує по-нашому прайс-листу, не може бути кінцевою, бо точну вартість можна розрахувати тільки для конкретного об’єкта і конкретного замовлення. І ще варто пам’ятати про те, що опалення будинку — це серйозна інженерна система, тому економити на ньому не варто, адже давно відомо, що «скупий платить двічі». Наші кошторисники і проектувальники здатні максимально точно розрахувати повну вартість монтажу опалення, але тим не менш, якщо вона замовника все ж не влаштує, завжди можна знайти компроміс. Я хочу підкреслити, що ми намагаємося завжди зробити так, щоб вартість опалення не вдарила замовника по кишені.

«Stroika24.eu»: А де майбутній замовник міг би ознайомитися з об’єктами, зданими вашою фірмою за останній час?

«Теплоком-М«: Я відповім на це питання вже традиційно — перелік виконаних фірмою об’єктів є на нашому сайті, при цьому там є не тільки перелік об’єктів, але є і багато фотографій, зроблених під час проведення робіт, так і відразу після здачі об’єкта замовнику. Звертаю увагу на те, що на всі роботи та обладнання нами видається гарантія та післягарантійне обслуговування. Ремонтники нашої компанії виїжджають протягом 8 годин після дзвінка клієнта.

«Stroika24.eu»: Куди слід звертатися (дзвонити або писати) людині, що вирішила замовити монтаж опалення у вашої фірми?

«Теплоком-М«: Всі контакти є на сайті, але я нагадаю ще раз:

Тел/факс (495) 737-31-76 (багатоканальний), тел. (495) 737-37-76 (додатковий)
Адреса Москва, 91-й км МКАД вл. 1Б
Сторінка в Інтернеті: otoplenie.teplocom-m.ru

«Stroika24.eu»: Дякую, Антон Львович, за те, що ви погодилися відповісти на мої запитання. Я щиро сподіваюся, що сьогоднішня інформація допоможе комусь з моїх читачів зробити правильний вибір підрядника. І мені залишається побажати вашій фірмі успіхів!

«Теплоком-М«:Спасибі!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?