Підставка для “цешки»

50

Завжди використовую “постамент «для вимірювального приладу званого»цешкой”.спочатку робив з товстого дроту з ізоляцією. Працюючи з фотоапаратами виготовив підставку з пакувального, жорсткого поролону. Сам прилад закріпив за допомогою двостороннього скотча. Повчилося зручно в роботі, можна відставити на край столу і результати вимірів добре видно і поле для роботи вільно.

Після досить тривалої експлуатації поролон значно поістрепался. Потрібно виготовити нову підставку.вибір припав на рекламний пластик. Досить міцний, легко ріжеться ножем, чудово клеїться циакрином.трохи прикинув олівцем конструкцію, проміряв розміри приладу.

З інструменту, косинець, ніж, олівець. Ще й клей.

Починаю кроїти-викроювати деталі з обрізків білого пластику. Товщиною в три і п’ять міліметрів.

Рада в тему.простенька підставка для тюбика з клеєм. Вставляючи клей вертикально трохи продовжуємо життя носика. Клей стікає з нього і ймовірність заклеювання отвори знижується.

Потім трохи шкуринга праскою зі шкіркою.

Починаю склеювати пластик циакрином. Косинець використовую для контролю перпендикулярності.

Потрібно виготовити майданчик з отворами для установки щупів. Каму-як, а мені так зручніше їх зберігати і дроти не бовтаються по столу.для початку вимірюю діаметр щупа.

Підбираю свердло і на непотрібному відрізку засвердлюють контрольний отвір.

Вставляю щуп, нормально, потрапив.

Потім з пластика вирізаю майданчик, розмічаю положення пазів кріплення. Їх випилюю ювелірним лобзиком, ювелірної пилкою по металу.(залишилося від минулого життя. Якось пару років працював ювеліром).

Парочку отворів, приміряю.

Потім відрізаю кути і трохи шкурінга. Приклеюю на місце лютим супер-клеєм космофеном. Вирізаю і приклеюю парочку паличок пластика поперек підставки. Між ними з натугою встановлюється сам прилад.

Потрібно злегка переробити голки на щупах. При ремонті фотоапаратів мені потрібні були довгі тонкі голки. Пролазити у всякі місця на платах. Голками можна просто проткнути ізоляцію на дроті, або герметику, поміняти чого там виникає. У моделці” диво-діти ” регулярно гнуть і ламають тонкі кінчики. Для початку випоюю голки.

Потім обрізаю до потрібної-короткої довжини. Запаюю назад використовуючи кислоту, яку потім змиваю водою з содою.

Відкриваю коробочку з термоусадкою. Потрібно заізолювати кінці щупів в місці з голками, залишивши тільки міліметра три вістря. Використовую термоусадку різної товщини. Трохи капаю циакрина і одягаю її.