знакомство с незнакомкой в чат рулетка

12-3-2020

Ви коли-небудь замислювались, коли використовувати компліменти у стосунках з жінками ? Чи хотіли б ви це зробити вміло і уникати, наприклад, ярликів як “друг” чи “інший хлопець, який мене божить”? У цій статті я опишу ситуації, в яких слід використовувати, а не використовувати компліменти. Також я розповім вам один дуже ефективний спосіб справити позитивне враження на жінку . Якщо вам цікаво, читайте далі. Рекомендуэмо зайти в случайный чат рулетка , тут всі шанси зустріти милу дівчину .

Не випадково компліменти часто називають “підсолоджуванням”. Як і з цукром, можна переборщити, що зіпсує кінцевий результат. У цьому випадку ви можете виявити, що ваші шанси на “щось більше” втрачені.

Звідки взялося переконання, що чоловік повинен лестити жінці? Значною мірою це результат соціального програмування, тобто нашої широко зрозумілої освіти. У культурі існує модель поведінки, при якій чоловік повинен сказати жінці щось приємне. Звичайно, в цьому немає нічого поганого, але ви повинні знати, як це впливає на жінок.

Про що може бути лестощі? Перш за все, краса та одяг. Ви також можете оцінити поведінку або риси характеру. Крім того, ми можемо розрізнити пряму лестощі («Ти сьогодні добре виглядаєш») та непряму лестощі «Мені подобаються жінки, які повинні поводитись так» – якщо це те, що вона робить).

Лестощі не зроблять вас привабливим

Що відчуває жінка, почувши щось приємне? Залежить від того, як ти це вимовляєш і як вона інтерпретує це. Якщо вона вважає, що ви нечесні, її реакція буде негативною. Тому з нею варто бути насамперед чесним . Не використовуйте лестощів лише для того, щоб зробити її такою, як ви. Не буде. Це не зробить вас привабливішими.

Комплімент, коли хочеш її оцінити. Коли ти робиш щось, що тобі подобається, вона красиво одягається, приємна тобі тощо. Жінки люблять чути, що вони виглядають приємно – зрештою, інакше вони б не проводили стільки часу у ванній. Зовнішній вигляд для них дуже важливий, адже хлопці спочатку надають йому найбільшого значення .

Що ти можеш їй сказати? Бажано щось чесне і що надходить від вас. Оригінальність також цінується. Скажіть: “Знаєш що? Мені подобається 3 речі у вас. Перший – це…. Другий – це…. О третій годині я вам не скажу, бо ви перестанете це робити . Це створить ковдру таємниці і покаже, що ви справді зосереджуєте на цьому свою увагу і здатні вловити те, що вам подобається.

Найнебезпечнішим для вас буде оцінити її зовнішність. Якщо ви будете робити це занадто часто, “тому що це правильно”, це не матиме позитивних наслідків. Привабливі жінки дуже часто чують такі типи текстів. Швидше, вам слід сказати: “Гаразд, ти вродлива, але краса – це звична справа. Що ще?” Звичайно, не потрібно говорити жінці про це. Це більше стосується того, щоб це було десь у потилиці.

Пам’ятайте: компліменти – це меч з двома кінцями. Якщо використовувати їх нещиро і занадто часто, вони не принесуть позитивних результатів.