Зарядний пристрій павербанк

2-22-2021
Универсальный повербанк Connect, 10000 mAh - цвет синий | Gifter (Гифтер)

powerbank

 
 
Людина швидко звикає до всього хорошого.  Ось і наше покоління звикло до сенсорних телефонів, планшетів, айпад і іншим гаджетам настільки, що розряджена батарея одного з них може привести буквально до серцевого нападу. Перебуваючи в самому серці міської штовханини, ми боїмося втратити “зв’язок зі світом” і рефлекторно шукаємо розетку, в яку можна увіткнути телефон для підзарядки. А як бути якщо розетки поруч немає?Бували в моєму житті моменти, коли я просто мріяв про запасний батареї до телефону. Тому дізнавшись про зовнішні сонячних акумуляторах-батареях, купив павербанк з логотипом Т-8016.

Взагалі, штука дуже корисна, особливо для тих, хто ні на хвилину не розлучається з телефоном. По суті, powerbank являє собою зовнішній акумулятор, надійно зберігає електроенергію про запас. Звичайно, параметри ціна-якість зарядних пристроїв будуть помітно відрізнятися в прямій залежності від якості енергозберігаючих елементів і від імені виробника зарядного пристрою.

Перше, що слід враховувати при покупці powerbank – реальна ємність батареї. Виробники девайсів часто завищують показання ємності батареї. Не знаю, навіщо це роблять – чи то в рекламних цілях, але реальний стан справ йде так, що зазначені параметри ніколи не збігаються з життєвими показниками.

powerbank з сонячною батареєю

Вирішивши купити універсальний зарядний пристрій powerbank, ви зіткнетеся з досить великим вибором продукції. Компанії yoo bao, lepow, melkco, drobak є досить відомими виробниками, і їх продукція відрізняється високою якістю. При виборі powerbank з сонячною батареєю слід враховувати цілі, для яких купується девайс. Якщо вам буває необхідно підзарядити телефон під час вечірки можна взяти більш дешеву модель з невеликим робочим об’ємом. Коли ж додаткова батарея вам потрібна для більш серйозних цілей – підтримувати життя в робочому планшеті або як запас енергії в далекій дорозі, — слід купувати модель з більш високими робочими показниками. Мій повербанк виручав мене неодноразово і продовжує виручати в той момент, коли мені потрібно бути постійно на зв’язку з замовниками і клієнтами.

Прикріпивши його одного разу до робочої сумці як великий брелок, я часто навіть не дбаю про його зарядці, але в потрібний момент — мені вистачає накопиченої енергії. Звичайно, китайські девайси, не зрозуміло ким і як зроблені, радують дешевизною, але можуть зберігати чимало сюрпризів, зіткнення з якими може засмутити будь-кого. Правило, яким я користуюся постійно – не економити на якості, адже скупий платить двічі. Тому якщо ви зважилися купити powerbank віддавайте перевагу компаніям, існуючим на ринку вже не один рік, адже якби вони виробляли неякісні товари – давно б розорилися.