Як вибрати кредит під залог застави

1-17-2020

Багато людей думають, що іпотека має на увазі лише покупку житла. Насправді іпотека-це вид кредиту, заставою якого виступає будь-яка нерухомість. Хочемо порекомендувати финансовая помощь под залог недвижимости

Зараз кредити під заставу вже наявної нерухомості – дуже популярні. Отримані гроші позичальник може витратити на власні витрати. Часто користуються попитом у багатьох людей ломбардні позику під заставу нерухомості.

Звичайний банківський кредит (кредит без довідки про доходи, Безвідсотковий кредит та інші) виглядає так: ви надаєте свій будинок, квартиру або гараж в заставу і запитуєте у банку позику на ваші цілі. Банкір зажадає від Вас підтвердження доходів, кредитну історію, можливо поручителя або ліквідного майна, а також стандартний пакет документів. На розгляд заявки піде приблизно два тижні.

Ломбардний відрізняє від звичайного банківської позики тим, що необхідною умовою для його отримання є лише наявність застави. У тому випадку, якщо нерухомість з юридичної точки зору правильно оформлена, вона має певну ринкову вартість, то сума кредиту може бути в розмірі 40-60% від вартості. Такі вимоги, як надання довідки про доходи, поручителя, хорошої кредитної історії – відсутні при оформленні даної процедури. Термін його розгляду приблизно 2 дні.

Ломбардні кредити видають не тільки ломбарди, а й банки, а також приватні інвестори. Останніми є фізичні особи, які надають позику від свого імені.

Ломбардним кредитом під заставу нерухомості найчастіше користуються в тому випадку, коли терміново необхідно купити нову квартиру і переїхати в неї, а продавши стару – розплатитися з кредитором. Також ним користуються підприємці, яким необхідні гроші на розвиток бізнесу. Тут звичайно, взяти кредит без довідок не вийде.

Ломбардні позики можуть вирішити термінове фінансове питання. Вони допомагають тим людям, яким потрібні гроші прямо зараз, повернути які вони зможуть з майбутнього доходу.

Переваги даного виду послуги:

відсутність надання цільового призначення кредиту;
відсутність вимоги щодо надання довідки про доходи, кредитної історії тощо.;
швидкість оформлення.
Який би спосіб ви не вибрали, продумайте наперед все до дрібниць. Ви повинні усвідомлювати, що позику, отриманий від банку або ломбарду, доведеться віддавати рано чи пізно. Перед тим, як прийняти рішення взяття «грошей в борг» у банку під заставу нерухомості, зважте всі «ЗА» і «проти».