Як вибрати і поєднувати кольори в спальні

5-21-2019

Как выбрать и сочетать цвета в спальне
Нас оточують кольори здатні впливати на настрій, самопочуття, працездатність. Все це відбивається на вчинках і стосунках з близькими людьми. Кольори ми розрізняємо завдяки тому, що світло, що відбивається від поверхні, сприймається нами як електромагнітні хвилі, які розрізняються по частоті. В залежності від того, хвиля якої частоти відображається, ми бачимо той чи інший колір. Різні кольори здатні по – різному впливати на діяльність нервової системи, заспокоювати або, навпаки, порушувати психічну діяльність, тому підбираючи шпалери для будинку потрібно обов’язково співвідносити свій вибір з впливом кольору на мешканців. Велика різноманітність шпалер можна подивитися в інтернет – магазині Маестро.
Також хочемо порекомендувати почитати – Кольори та їх поєднання в інтерєрі передпокою http://mcj.com.ua/2018/12/15/kolori-ta-yih-poyednannya-v-interyeri-peredpokoyu/
При оформленні інтер’єру дизайнери використовують переваги кожного кольору, так, світлі відтінки здатні збільшити простір, нейтральні не перетягують на себе акцент при бажанні розташувати в кімнаті яскраву меблі або штори. Шпалери темних відтінків роблять приміщення загадковим і таємничим. У спальні цей колір небажаний, оскільки може сприяти перезбудження нервової системи перед сном. Не варто клеїти червоні шпалери в будинках дуже активних людей, так як у них від нього може з’явитися дратівливість і небажана агресія.
Цей колір не варто використовувати у великих кількостях, так як він може дратувати. Малиновий колір добре підходить для невеликих аксесуарів, коли ви хочете додати яскраву нотку в загальний інтер’єр.
Цей колір сприяє зосередженості, підвищує працездатність і увагу, тому відмінно підходить для дитячих спалень та кабінетів. Якщо не хочете одноманітності, тоді додайте контрастні елементи в декор. Цей колір заспокоює, діє умиротворено на нервову систему, тому ідеальний для спалень. Сині відтінки здатні знизити кров’яний тиск, а в поєднанні з білим створюють атмосферу легкості та невимушеності.
Універсальний колір, який підходить для будь-якої кімнати. Це колір спокою, умиротворення, енергії і життєрадісності, благотворно впливає на роботу психіки і стабілізує нервову систему.
Що таке бюгельний протез для зубів.