Як вибрати банкетки і пуфи

6-10-2021

Пуф "Токіо"

Як правильно купити пуф або банкетку для інтер’єру

Пуфики і банкетки є другорядними елементами м’яких меблів та інтер’єру в цілому. Найчастіше про придбання пуфів або банкеток взагалі не пам’ятають. Хоча при їх наявності, приміщення стає набагато комфортніше і тільки виграє від цього. Також хочемо вам порекомендувати вибрати банкетки і пуфи в інтернет магазині mebli city.

Що таке пуфик

Пуф — це невисоке сидіння. Сущетвуют пуфики на ніжках і без них. Якщо розібратися, то пуфики — це подушки, тільки великі. Дерев’яний внутрішній каркас надає їм жорсткість. Існують пуфики безкаркасні, наприклад, марокканські пуфики.це круглі подушки, пошиті з» пелюсток ” шкіри. Марокканські пуфики бувають різних, як правило, дуже яскравих кольорів. Хоча такі пуфики не зручні для сидіння. Найчастіше ними користуються в якості підставок для ніг. І в основному марокканські пуфики в інтер’єрі є декоративними.

Пуфики, зроблені з ніжками, нагадують невеликі лавки або невисокі табурети. Існують пуфи-циліндри з коліщатками або без, які візуально згладжують кути в інтер’єрі, і при цьому виглядають дуже стильно.виробники меблів для корисного і функціонального використання простору роблять сидіння у пуфів відкидним або знімним для отримання місце зберігання.

Що таке банкетка

Банкетка – це пуф на ніжках, що виглядає як невелика лава. В принципі,» пуфик «і» банкетка ” є синонімами.

Як вибирати пуф або банкетку?

Характеристики швів розкажуть вам, наскільки якісна оббивка. Шви повинні бути рівними, акуратними і простроченими до кінця, і тоді це якісні шви. Неякісні шви – це шви з грубими нитками на тонкій оббивної тканини або навпаки.

Забарвлення оббивки вибирається за смаком і відповідно до інтер’єру приміщення. Наприклад, пуфики з оббивкою з текстилю роблять інтер’єр затишним, а шкіряні привносять офіційність і солідність і інтер’єр виглядає тоді солідно.якщо пуф буде використовуватися в основному як сидіння, то купувати краще шкіряний пуф, щоб прослужив довше. В’язаний пуф зробить кімнату по-домашньому затишною, а пухнастий — розкішною і навіть теплою. Але вони хоча і оригінальні пуфики, але дуже непрактичні і мазкі. Користуватися такими варто тільки для декору.