Психотерапевт

2-13-2020
Картинки по запросу "Психотерапевт"


Кожна людина час від часу стикається зі складнощами в самих різних життєвих сферах.
Потрібно вміти швидко перебудовуватися у відповідності з обставинами, бути здатним засвоювати зростаючи обсяги інформації, вирішувати кілька завдань відразу. На цьому тлі нерідко виникають психологічні проблеми, невротичні розлади, депресії, прикордонні розлади, загострюються психосоматичних захворюваннях і т. Часом, самостійно справитися з що з’явилися душевним дискомфортом, непросто. У цій ситуації на допомогу приходить лікар – Психотерапевт киев.

Виник життєвий криза та складнощі у відносинах здаються непереборними. Часто перебуваєте в стані емоційної неврівноваженості, трапляються різкі зміни настрою. Відчуваєте почуття порожнечі, смутку, туги, перебуваєте в пригніченому стані, а нормальний сон порушений (депресія). Відчуваєте надмірну втому, зниження працездатності, підвищену тривожність. Є серйозні скарги на стан здоров’я, однак при огляді, об’єктивному обстеженні будь – яких серйозних відхилень лікарі не виявляють.
Що відбувається на консультації, сеансі психотерапії. Досвідчений лікар – психотерапевт уважно слухає пацієнта, ставить йому всі необхідні питання, розділяє його страждання.

Безумовно, це викликає полегшення і відчуття надії і віри в одужання. Лікар зможе поставити діагноз і призначити адекватне станом лікування: медикаментозне (лікар– психотерапевт підбере необхідні сучасні ефективні препарати, визначить тривалість прийому, буде курирувати пацієнта в процесі лікування), психотерапевтичне або їх поєднання. Далі у психологічній роботі спільно лікар – пацієнт досліджуються і виявляються причини стану, нормалізується соматичний і психологічний стан людини, розвиваються адаптаційні здібності людини, в результаті роботи поліпшуються соціальні та сімейні зв’язки. Кількість зустрічей варіюється в залежності від стану людини та її мотивації. Наші фахівці завжди готові допомогти своїм пацієнтам справитися з будь-якою складною життєвою ситуацією і повернути їм здатність радіти кожному дню.