Паркан жалюзі

2-13-2020
Картинки по запросу "Паркан жалюзі"


Паркан жалюзі металевий — це огородження, що складається з міцних стовпів і щитів – секцій, що мають горизонтальні ламелі, розташовані під певним кутом. Така побудова надає огорожі ефект: перегляд зсередини ділянки за його межі, і зворотний ефект зовні усередину. І знову ділянку та його рослини дихають. Виготовляються ламелі стандартно з односторонньою забарвленням, однак можливе виконання в двосторонньому поліестері стандартних кольорів або ж іншого кольору в порошкового фарбування і навіть кольору структури дерева. Для монтажу панелей використовуються саморізи, для монтажу ламелей клепки тих же кольорів.

Конструктивно забор жалюзи  являються собою жорсткий каркас з труби профільного перетину з встановленими під певним кутом ламелями. Спеціально профільована форма ламелей надає їм високу жорсткість і естетичний зовнішній вигляд. Додатковим захистом від корозії є полімерне порошкове покриття доступне в глянцевому і матовому виконанні, що сприяє збільшенню товщини і підвищення надійності конструкції. Завдяки такому покриттю паркан – жалюзі буде відмінно служити протягом довгих років. Важливою відмінною рисою зборів – жалюзі є низька парусність конструкції, що дозволяє виробляти монтаж огорожі даного типу в місцях з рвучкими вітрами. Огорожа має високу звуконепроницаемостью, так як є певною мірою звуковим екраном, тим самим поглинаючи вуличний шум і забезпечуючи спокійну атмосферу навколо будинку.

Найбільш доступний у вартості тип забору жалюзі, має максимально посилену конструкцію, з 10 – ма ребрами жорсткості. Має найбільший вибір колірного рішення в типі фарбування —поліестер. Покриття Printech імітація візерунка дерева з одностороннім забарвленням. Античний Дуб, золотий горіх, дуб, горіх, морений дуб, сосна. Покриття Printech імітація візерунка дерева з двостороннім забарвленням.
Незвичайна форма ламелі відносить паркан жалюзі в преміум сегмент парканів. Покриття  імітація візерунка дерева з одностороннім забарвленням. Покриття Printech імітація візерунка дерева з двостороннім забарвленням.
Лаконічний тип із закругленою стороною ламелі — додає елегантність паркану жалюзі в будь-якому колірному виконанні.