Відкрий свій магазин в Пятигорську!

380

Привіт! Сьогодні я відступлю від вже звичній столичної тематики. Сподіваюся, що ви з цим згодні? 🙂 Ну, та добре! Отже, сьогодні ми з вами поговоримо про П’ятигорську. Ну, а для початку я задам вам питання … Вас цікавить оренда в П’ятигорську? Ви питаєте, яка оренда? Ну, наприклад, чи цікавить вас оренда приміщень у П’ятигорську? Або, наприклад, оренда офісу в П’ятигорську? Справа в тому, що «Торговий Дім ТЛ» нещодавно завершив будівництво нового п’ятиповерхового торгово-офісного центру, що знаходиться прямо на виїзді з П’ятигорська, тобто безпосередньо на перетині жвавих магістралей Кисловодськ—Мін-Води, Нальчик-Черкеськ, і тепер здає в оренду торгові площі та офісні приміщення, що знаходяться в цьому торговому центрі. Логістика — ідеальна! А ще цей торговий центр, на мій погляд, є майже ідеальним рішенням для тих підприємців, кому потрібні не тільки торгові площі в П’ятигорську, але ще потрібні склади в П’ятигорську, бо в цьому центрі підприємці зможуть взяти в оренду приміщення під магазини, так і взяти в оренду приміщення під склади.

Що ж стосується доцільності відкриття в П’ятигорську свого магазину, то на це я можу сказати наступне. Напевно, більшість з вас на власному прикладі вже добре знає, що людина, що знаходиться на відпочинку, тобто турист, зазвичай не скупиться, а розлучається з грошима легко … А адже саме туристів в П’ятигорську дуже багато і при цьому цілий рік. Нагадаю, що курорт Кавказькі Мінеральні Води щороку приймає близько 1 мільйона людей, які приїжджають сюди для відпочинку та лікування в оздоровницях краю. А якщо ще й згадати про те, що загальна чисельність постійного населення у мегаполісі Кавказькі Мінеральні Води (КМВ) становить понад 1 млн. осіб, то кожному підприємцю буде ясно, що мати свій магазин в П’ятигорську — це справа дуже вигідна! У всякому разі, я раджу вам зателефонувати за телефонами: 8 (905) 4467171 (стільниковий) та 8 (8793) 36717 (робочий) комерційному директорові центру Соломона Михайлу Ібрагімовичу і поговорити з ним про можливі умовах оренди торгових площ. Мені чомусь здається, що ці умови вам неодмінно сподобаються.

Але … тема оренди торгових площ в П’ятигорську — це не єдина наша тема на сьогодні. І саме тому я хотів би задати вам ще одне питання. Зізнайтеся, з ким або, може бути, з чим у вас асоціюється П’ятигорськ? Не знаю, як у вас, але у мене особисто П’ятигорськ асоціюється з російським поетом Михайлом Лермонтовим, зі знаменитими джерелами природних мінеральних вод, включаючи знамениті на весь світ нарзан джерела, а головне — асоціюється з одним веселим і дуже підприємливою людиною з довгим і трохи загадковим ім’ям, звучить, як Остап-Сулейман-Берта-Марія-Бендер-Бей. Так, так! У П’ятигорську побував у свій час сам знаменитий Остап Ібрагімович Бендер, покинутий сюди з волі письменників Ільфа і Петрова. Пам’ятайте, знамениту сцену з «Провалом» з книги Ільфа і Петрова «Дванадцять Стільців», коли Остап Бендер збирає гроші з довірливих туристів «з метою капітального ремонту Провалу, щоб не надто провалювався»? Так от, в середині березня цього року саме Остап Ібрагімович … вірніше, його пам’ятник … постраждав від рук невідомих вандалів. 13 березня цього року бронзового героя романів Ільфа і Петрова пошкодили вандали, зваливши скульптуру на землю, чому вона розкололася на кілька частин. ОВС міста П’ятигорська був змушений тоді навіть порушити кримінальну справу за ст. 214 ч. 1 КК РФ (вандалізм), однак знайти зловмисників пятигорские міліціонери так досі і не змогли …

Ну, а на початку квітня в П’ятигорськ приїхали три фахівця з фірми, яка свого часу займалася відливанням скульптури Остапа. Приїхали і дуже здивувалися, бо фірма створила безліч пам’яток, які вже багато років благополучно стоять і в Росії, і за кордоном, але тим не менш фірма вперше зіткнулася з таким варварством. Нагадаю, що в П’ятигорську не тільки бронзовий Бендер постраждав від рук вандалів, так як практично відразу ж після установки у вересні 2008 року двох пам’ятників героям «Дванадцяти стільців» був безжально виламаний з основи і повержений на землю Кіса Вороб’янінов, якого тоді поставили біля входу в Квітник. Обидва пам’ятника героям популярного роману створив московський скульптор, член Спілки художників Росії Равіль Юсупов. Відновити пам’ятник Остапу Бендеру вдалося лише у травні та напередодні травневих свят біля входу в знаменитий Провал знову нарешті з’явилася скульптура «великого комбінатора».

– Ще при першій установці всередину пам’ятника був залитий бетон, щоб не привертати мисливців за кольоровим металом, – пояснив журналістам газети «Ставропольська Правда» начальник П’ятигорського МУ «Управління міського господарства» Ігор Алейніков. – В процесі реставрації його ще обтяжили, а знизу додали металокаркас. Вартість реставрації склала близько 200 тисяч рублів. За повідомленнями газет, коли відроджений Бендер приїхав на платформі автокрана до Провалу, то навколо нього зібрався натовп відпочиваючих: люди поспішали зняти «історичний» момент монтажу статуї. Приварений до ніг Остапа металокаркас надійно «заглибити в землю і залили бетоном – навряд чи його можна буде звалити. Крім того, тепер навколо скульптури з’явилися відеокамери, за допомогою яких за пам’ятником цілодобово стежитимуть правоохоронні органи П’ятигорська.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?