Шпаргалка від блогу «Stroika24.eu»: види диванів

392

За підтримки: диван акордеон купити

Всім привіт! «Особливий» привіт плагіаторам і злодіям контенту з мого блогу, яким я настійно раджу зайти і перевірити, чи варто на кожній із запозиченою з блогу Stroika24.eu статті активне посилання на мій блог. Я помітив, що багато з плагіаторів, «запозичивши» статтю з мого блогу, поставити активне гіперпосилання на блозі Stroika24.eu «скромно» забувають.

Тому якщо ви до цих пір ще активне гіперпосилання на мій блог не поставили, я вам настійно рекомендую на вибір два варіанти разрулирования ситуації: або видалити мою статтю зі свого блогу (сайту), або все-таки поставити активне гіперпосилання на мій блог. Я не хотів би звертатися до адміністраторів пошукових систем з проханнями забанити ваш сайт, але нахабство більшості плагіаторів мене просто вбиває і рано чи пізно моє терпіння в черговий раз лопне.

До речі, активні посилання на мій блог аж ніяк не означають моєї згоди на 100%-е копіювання вами матеріалів з мого блогу. Це я до того, що деякі любителі передерти матеріал здирають з блогу практично всі. Подібні дії я забороняю, як і забороняю висновок статей мого блогу на сторонні сайти через канали RSS. Я дозволяю сумлінним користувачам, скопіювати з мого блогу на свої сайти не більше трьох статей в місяць і тільки за умови установки активних гіперпосилання на мій блог.

Нагадаю, що активним гіперпосиланням вважається посилання, натиснувши на яку відвідувач може безперешкодно перейти на сайт, на який вона веде. Додам ще. Посилання на блог Stroika24.eu, встановлена на вашому сайті або блозі, НЕ повинна бути закрита вами від індексації пошуковими системами за допомогою спеціальних тегів.

Ну, а тепер власне до теми сьогоднішнього посту. Почну з невинного питання. Ви давно були в меблевому магазині? Хто був недавно, той, я думаю, зможе оцінити мій сьогоднішній пост гідно, бо він вже знає, як важко зараз вибрати диван, бо їх вибір в кожному магазині просто величезний.

А я збираюся сьогодні поговорити саме про диванах. Ні, я не збираюся влізати у нетрі технології виготовлення диванів, а просто-напросто має намір скласти для вас маленьку шпаргалку, яка вам допоможе представити вам, про що власне мова, коли ви будете чути слова: дивани «книжка», дивани «єврокнижка», дивани «клік-кляк», дивани «акордеон», дивани «дельфін», дивани «французька розкладачка», дивани выкатные, кутові дивани, дивани диван, дивани тахта.

ЯК І ЯКІЙ ВИБРАТИ ДИВАН?

№ п. п. Вигляд дивана Опис дивана
1 Дивани «книжка» Диван-«книжка» – це найпоширеніший вид диванів, який з’явився давно і є, напевно, самим простим. Самим простим, але при цьому надійним, бо перетворити диван-«книжку» в зручне спальне місце дуже просто: достатньо підняти сидіння до характерного клацання, а потім знову опустити. Все — диван розкладений. Однак, варто зауважити, хоча диван-«книжка»і розкладається на рахунок«раз-два», силу все-таки при його розкладанні доводиться докласти, тому в якості дивана для дитячої його купувати не варто. Але диван-«книжка» може похвалитися не тільки надійністю, але і своєю низькою ціною. Правда, є у дивана і один маленький мінус – диван-«книжку» доводиться встановлювати на невеликій відстані від стіни — 15-20см. Це відстань необхідно для того, щоб можна було без проблем розкладати диван. Але якщо диван-«книжка» купується не для щоденного використання в якості спального місця, то цим мінусом можна знехтувати.
2 Дивани «єврокнижка» В наш час механізм трансформації «єврокнижка» — чи не з найпопулярніших механізмів трансформації диванів, т. к. він один з найбільш міцних і довговічних. Трансформація гранично проста: викочуємо на себе сидіння дивана і на звільнене місце з вертикального положення в горизонтальне опускаємо спинку дивана. Плюси: надійність і легкість трансформації, величина і рівна поверхня спального місця, можливість установки дивана впритул до стінки, наявність ящиків для білизни.
3 Дивани «клік-кляк» Цей механізм, по суті, вдосконалений аналог механізму «книжка». Але в конструкції «клік-кляк» передбачено також проміжне положення спинки, завдяки яким людина може перебувати як в положенні напівсидячи, так і в положенні напівлежачи. Трансформація теж не дуже складне: потрібно перекинути сидіння дивана назад на спинку, віджати його до другого клацання, і розкласти в положення «ліжко» або «напівсидячи». Плюси: диван з механізмом «клік-кляк» має три робочих положення: «сидячи», «напівсидячи», «лежачи»; у ньому є ящики для білизни; досить велика і рівна поверхня спального місця.
4 Дивани «акордеон» Для повсякденного використання механізм трансформації «акордеон» — це один з кращих варіантів механізму, завдяки тому, що у диванів даного виду досить високе, а також досить широке і рівне спальне місце. Механізм трансформації простий, диван розкладається у вигляді гармошки. Трансформація: трохи піднявши сидіння до клацання, висуваємо його вперед до повного розкладання спального місця. Плюси: надійність самого механізму трансформації, а також те, що в зібраному вигляді диван займає мінімум площі, в дивані є можливість установки ящиків для білизни.
5 Дивани «дельфін» Механізм трансформації «дельфін» використовується в більшості кутових диванів. Спальне місце складається з двох частин: одна частина — це сидіння дивана в зібраному вигляді, а друга частина спального місця ховається в висувному блоці під сидінням. Трансформація проста: тягнемо за потаємний ремінець сидіння і висуваємо його до повного розкладання. Плюси: велика і рівна поверхня біля спального місця, легкість у використанні.
6 Дивани «французька розкладачка» Механізм «французька розкладачка» — це наймодніший по дизайну з усіх механізмів трансформації, який складається здебільшого з ремінною або металевої сітки, покриті зверху високоміцною тканиною, надаючи тим самим конструкції міцність і пружність.Трансформація — не складна: знімаємо подушки і підлокітники з сидіння, тягнемо механізм вгору і на себе, розгортаємо ланки, при цьому частини стають на сталеві ніжки. Плюс: диван у складеному виді займає небагато місця.
7 Дивани выкатные Для частого використання трансформації є самим надійним механізмом, так як механізм викочування — найміцніший. Трансформація: тягнемо за потаємний ремінець сидіння, висуваємо диван до повного розкладання (при розкладанні сидіння тягне за собою інші частини дивана). Плюси: надійність і компактність у складеному вигляді, а в розкладеному вигляді має велике спальне місце.
8 Дивани кутові Опис з’явиться найближчим часом
9 Дивани софа Опис з’явиться найближчим часом
10 Дивани тахта Опис з’явиться найближчим часом
11 Тут може бути опис вашого вигляду дивана
12 Тут може бути опис вашого вигляду дивана

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?