Хочу представити: компанія «Метагор»!

385

Сьогодні я хотів би представити вам російську компанію «Метагор», яка ось уже майже двадцять років лише одним товаром — металом. Так, фірма «Метагор» була створена в далекому 1992 році. Для тих, хто забув або не в курсі, нагадаю, що початок 1990-х років було досить непростим для Росії, як і, втім, для всіх країн колишнього СРСР, що часом.

Так вже склалося, що старі економічні зв’язки, що склалися між підприємствами в радянський час, тоді відразу раптом виявилися порвані, а нових зв’язків просто не було, так як ніхто не встиг їх ще створити. Працювати і виживати будівельникам і виробничникам в той час було дуже важко. У країні були гроші і був величезний попит на послуги будівельників і виробничу продукцію, але будувати щось робити було просто практично нема з чого, бо в країні елементарно не вистачало цементу, фарб, деревини, металу … і не вистачало зв’язків.

Російські політики в цей час самовіддано ділили Білий дім, а економікою в країні ніхто всерйоз не займався. Ну, а металами, якщо хтось і займався в той час в Росії, то тільки займався виключно в специфічних цілях — загальнопоширеною практикою роботи з металами в той час було — «скоммуниздить» на якому-небудь уральському заводі машину-другу мідних катодів і штовхнути їх через Латвію чи Естонію на Захід.

Тому люди, які вирішили в той далекий 1992 рік заснувати фірму «Метагор» і зайнятися поставками в Москву і Підмосков’ї металу з уральських заводів з метою подальшої реалізації столичним виробничим і будівельним виглядали на той момент, якщо не героями, то вже точно виглядали «білими воронами» серед бізнесменів.

Втім, пройшли вісімнадцять років зуміли все розставити по своїх місцях і тепер вже ясно, що ставка творців фірми «Метагор» на зв’язку і виробництво виявилася вірною. Пережити всі мінливості і дефолти російської економіки змогли тільки фірми, орієнтовані на виробництво — ці фірми змогли не тільки вижити, але й зміцніти за ці роки.

На сьогоднішній день фірма «Метагор» — найбільший продавець металу і металопрокату в Москві і Підмосков’ї. Вибір металу на її базі просто величезний — чорний металопрокат (арматура, балка, швелер, куточок, труба профільна, труба електрозварна, смуга, лист г/к, лист х/к), нержавіючий металопрокат (труба, смуга, лист), оцинкований лист, трубопровідна арматура (відводи, переходи, фланці,засувки, трійники), оцинкований і пофарбований профнастил, стінові та покрівельні сендвіч-панелі, зварна сітка штукатурна сітка, сітка рабиця, дорожня сітка, арматурна сітка, нержавіюча сітка, сітка ткана, просічно-витяжна сітка ПВХ та багато-багато іншого.

Загалом, як ви вже зрозуміли з наведеного вище переліку, на базі фірми «Метагор» зараз можна знайти практично будь-чорний або нержавіючий метал, в якому у вас виникла необхідність. Більш того, якщо якийсь позиції у даний момент раптом не виявиться на складі, менеджери «Метагора» її все одно вам знайдуть і поставлять в лічені дні, бо минулі вісімнадцять років не пройшли для фірми даремно і зв’язки із заводами-виробниками, налагоджені за ці роки, продовжують бездоганно працювати досі.

У фірмі «Метагор» не люблять слово «ні». Якщо клієнтові потрібен метал і він готовий за нього платити, цей метал йому здобудуть хоч з морського дня, бо у фірмі вважають, що якщо існує попит — його треба задовольнити! До речі, цим пояснюється і те, що фірма за останній час розширила асортимент пропонованих нею послуг і тепер в ньому, крім таких традиційних послуг, як продаж металопрокату, різання металу і його доставка по Москві і Московській області транспортом фірми, є і особливі «фішки», яких немає в інших московських фірм, що торгують металом.

Тут я думаю, буде доречним перерахувати деякі з цих «фішок», наявних зараз в асортименті фірми «Метагор», які вона активно пропонує своїм клієнтам. Головною «фішкою» фірми, що вигідно виділяє її серед інших російських постачальників чорного та нержавіючого металопрокату, безумовно є пропонована фірмою послуга цинкування.

Особливо варто відзначити, що потенційні замовники цієї послуги можуть не просто замовити послугу гарячого цинкування, але і вибрати при цьому конкретний спосіб нанесення цинкового покриття, бо фірма пропонує зараз потенційним замовникам на вибір цілих три способи нанесення цинкового покриття: гальванічний, гарячий і термодиффузионный.

Найдешевшим з них є гальванічне цинкування, при якому цинк наноситься на поверхню металу при електрохімічному впливі. Але, як ви розумієте, дешеве — це не завжди довговічне і тому при виборі даного способу цинкування вам слід мати на увазі, що цинкове покриття, нанесене за допомогою гальванирования, не протримається більше трьох років.

При гарячого цинкування на металевий виріб наноситься безпосередньо гарячий цинк. Спосіб гарячого цинкування є більш якісним в порівнянні з гальванічним способом, але в той же час і більш дорогим у порівнянні з ним. Якщо ж порівняти якість одержуваного покриття і ціну, яку за нього доводиться заплатити, то можна зробити цілком логічний висновок про те, що гаряча оцинковка є в даний час найбільш економічним і простим способом захисту від корозії. І цілком природно, що більшість замовників вибирає при замовленні послуги цинкування саме спосіб гарячого цинкування.

Але самі вимогливі до якості цинкового покриття клієнти, звичайно, вибирають і замовляють термодифузійне цинкування. Дифузійний цинкування дозволяє домогтися товщини шару цинку понад 15 мкм і цим самим збільшити строк служби цинкового покриття в десятки разів. А суть цього способу полягає в тому, що цинкування проводять при температурі 350 — 42 0С в контейнерах, наповнених порошковою сумішшю, що містить цинк, і під впливом високих температур атоми цинку проникають в кристалічну оболонку металу. Це пояснюється тим, що при нагріванні виробів в суміші, що містить цинк, відбувається впровадження цинку в поверхневий шар металу з утворенням хімічних сполук — інтерметалідів Ζn — Fe різного складу і в результаті виходить міцний сплав цинку і заліза. Метод дифузійного цинкування має значні переваги перед будь-якими іншими покриттями і саме тому цинкування труб в основному проводиться тільки термодифузійний способом.

Але, до речі, послуга цинкування — це не єдина «фішка» фірми. Є в асортименті і інші послуги, які знайшли своїх постійних замовників серед москвичів. Наприклад, у фірми є така послуга як установка паркану! Так, так! фірма впровадила цю послугу і успішно пропонує сьогодні своїм клієнтам з Москви, близького і далекого Підмосков’я установку заборів, як з сітки, так і з профнастилу. А клієнти фірми, які побажали крім металу, придбати ще й цегла, з недавніх пір зможуть це зробити, не покидаючи територію бази фірми «Метагор». Ось так! Швидко та зручно, як і все, що робить і пропонує фірма «Метагор»! Втім, я пропоную вам побувати на базі фірми і особисто переконатися у тому, що працювати з фірмою»Метагор» дійсно просто і зручно!

Нагадаю контактні дані та адреса фірми:

ТОВ «МЕТАГОР»
р. Москва, вул. Маріупольська, 6 д.
Електронну адресу info(at)metagor.ru
Сайт фірми : http://www.metagor.ru
Тел.: 8(495) 999-1405
Тел.: 8(495) 729-4563

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?