“перевершуючи очікування”: конференція для фахівців в2в напряму lg electronics

24

Конференція lg electronics, яка проходить щороку, об’єднала фахівців різних областей, підвела разом з ними підсумки року, а також проаналізувала розвиток індустрії в майбутньому. В якості учасників виступили фахівці галузі будівництва, представники департаментів кондиціонування, в2в-корпоративних рішень і провідних девелоперів.

На заході фахівців в2в-напрямки lg electronics з представниками інвестиційних компаній, девелоперських організацій і великих будівельних холдингів були порушені різні важливі питання. У тому числі йшлося і про найбільші реалізовані проекти, а також про програми на майбутнє.

Під час заходу були підведені підсумки роботи в 2021 році, нагороджені переможці різних номінацій. Партнери пропонують не зупиняти співпрацю і розвивати індустрію в новому концепті екологічного енергоефективного напрямку, який вимагає особливої уваги, технічного та інженерного погляду.

Головне завдання партнерства виробників кліматичної техніки, девелоперів і професіоналів в сегменті нерухомості — створити таку атмосферу житлових і громадських місць, щоб у будь-якого відвідувача створювалося відчуття комфорту, безпеки і технологічності.