Найвдаліший день в 2022 році для вашого знака

37

Новий рік швидко наближається, і після непростої астрології 2020 і 2021 років багатьом важко бути в захваті від того, що приготували планети на цей раз. Тим не менш, 2022 рік буде більш обнадійливим і оптимістичним для всіх знаків зодіаку, а деякі особливі космічні моменти принесуть деяким з нас додатковий імпульс удачі.

У чому астрологічне розуміння вдалого дня

В астрології є кілька концепцій, на які особливо важливо звертати увагу при пошуку удачі. Наприклад, венера і юпітер – дві щасливі зірки. Ці планети, відомі як благодійники, улюблені за те, що вони в цілому приносять сприятливий, позитивний і, загалом, благотворний вплив. Юпітер-планета удачі. Він пов’язаний з такими темами, як достаток, зростання, процвітання і удача. Венера, менш сприятлива, керує нашими цінностями. Такі теми, як любов, романтика, гроші, краса і задоволення підпадають під її юрисдикцію.

Аспекти з’єднання (коли планети сходяться в одній точці зодіаку) також можуть бути дуже сприятливими, оскільки вони позначають початок нового циклу між двома планетами. Читайте далі, щоб дізнатися про найвдаліший день 2022 року згідно з вашим знаком зодіаку, і будьте готові витягти максимум з прогнозу маргарет флетлі. До речі, чому б в кінці року не залишити тут коментар:»у мене збулося”. І гарного вам року!

Найвдаліший день в 2022 році для вашого знака

Овен (21 березня – 19 квітня)

Найвдаліший день: 18 серпня 2022 року.

Приготуйтеся до року, наповненого ростом, чарами і удачею. Щаслива планета юпітер подорожує по вашому зодіаку з 10 травня по 28 жовтня – це частина транзиту, який відбувається тільки раз в 12 років, тому пора зосередитися на розширенні і нових можливостях. Пік цього періоду відбудеться 18 серпня, коли юпітер сформує гармонійну комбінацію з прекрасною венерою. Венера буде висвітлювати ваш п’ятий будинок романтики, пристрасті і творчості в цей час, так що це буде неймовірно вдалий час для любові і побачень.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Найвдаліший день: 13 травня 2022 року.

Цього року ви вступаєте у важливий період трансформації. Найближчі пару років космос обіцяє вам ряд затемнень, які допоможуть прийняти нову версію себе. Особливо сильний момент настане 13 травня, коли сонце у вашому знаку вирівняється з північним вузлом (положення місяця). Наступаючий всього через два тижні після сонячного затемнення в тельці, цей день, ймовірно, внесе ясність в ваше справжнє покликання і дозволить проявитися новим частинам вашої особистості.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Найвдаліший день: 30 травня 2022 року.

За останні півтора року у вас була серія затемнень, яка потрясла вашу особистість і відносини, але 2022 рік дає вам сприятливий шанс повністю прийняти нову і оновлену версію себе. Потужний молодик у вашому знаку 30 травня, зокрема, приносить вам одну з найбільш вдалих можливостей в році втілити свої бажання і мрії в реальність. Цей місяць сприятливо з’єднується як з рясним юпітером, так і з орієнтованим на дії марсом, приносячи вам удачу і мотивацію, необхідні для досягнення цілей.

Рак (21 червня – 22 липня)

Найвдаліший день: 17 липня 2022 року.

17 липня планети приготують для вас додаткову магію. Сонце і меркурій вирівняються у вашому знаку. Цей аспект допомагає надати справжність і ясність нашим словам і думкам, і ви відчуєте це сильніше, ніж більшість інших. Відмінний день для духовного вирівнювання, творчих проектів і підвищеної інтуїції. Він також успішний для кар’єрного росту та нетворкінгу завдяки мотивуючому зв’язку між енергійним марсом та щасливим юпітером. Додатково до всього, в цей день в ваш знак увійде і благотворна планета венера, поклавши початок місяцю підвищеної краси, любові і розкоші.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Найвдаліший день: 31 липня 2022 року.

Цей рік буде наповнений ще більшою пристрастю і творчістю, ніж зазвичай. Це тому, що юпітер буде висвітлювати ваш п’ятий будинок радості і романтики протягом усього сезону лева. Ви зможете використовувати цю вдалу енергію ще сильніше 31 липня, коли сформується ваша правляча планета, сонце. Це прекрасний час, щоб слідувати своєму серцю, прийняти те, що дає вам натхнення, і полюбити себе, вкласти свою пристрасть в художні проекти.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Найвдаліший день: 16 лютого 2022 року.

Ми починаємо рік з місяця ретроградної венери через сектор романтики і пристрасті вашої карти, що може спонукати до деякої серйозної переоцінки переваг щодо побачень. Однак 16 лютого настане час почати абсолютно новий цикл любові-і не тільки тому, що це тиждень дня святого валентина. Венера і сексуальна планета марс зберуться разом у вашому кокетливому п’ятому будинку, пропонуючи нові романтичні зв’язки і можливість повністю інтегрувати уроки, які ви витягли під час ретроградного січня.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Найвдаліший день: 22 жовтня 2022 року.

Ваша правляча планета венера буде проводити більшу частину сезону ваг, висвітлюючи ваш знак, роблячи місяць вашого дня народження ще більш прекрасним, ніж зазвичай. А в кінці сезону терезів, 22 жовтня, вас чекає бонусний сюрприз-венера і сонце сформують у вашому знаку супер-особливе вирівнювання, відоме як «зоряна точка венери». Цей щасливий аспект приносить магію та романтику, а також новий захоплюючий початок, пов’язаний із задоволенням, бажанням та творчістю. Це чудовий день, щоб почати фліртувати і прийняти свою гламурну сторону, представивши новий образ.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Найвдаліший день: 15 листопада 2022 року.

Венера прикрашатиме твій знак своєю гламурною присутністю більшу частину місяця, а великий юпітер принесе удачу палкому п’ятому будинку романтики. Ці дві сприятливі планети обрушать на вас (і ваше особисте життя) додаткові благословення 15 листопада, коли вони утворюють гармонійний аспект по відношенню один до одного. Ви виявите, що питання любові і побачень протікають набагато легше, ніж зазвичай, тому використовуйте цей сприятливий космічний період в своїх інтересах і повеселіться.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Найвдаліший день: 23 листопада 2022 року.

Після півтора років затемнень, що вражають вісь вашого знака зодіаку, стрілець в 2022 році отримає сприятливий шанс м’яко інтегрувати поліпшення і перебудови, які відбулися у вашому житті за цей період. А молодик у вашому знаку 23 листопада буде однією з найбільш вдалих можливостей в році проявити свої бажання і почати нові захоплюючі пригоди. Під час цієї місячної перезавантаження у вашому знаку також буде сприятлива венера і комунікативний меркурій, що наділяють вас ясністю і витонченістю для початку нових проектів або відносин. Сонце і місяць також будуть гармонійно з’єднуватися з юпітером, вашої правлячої планетою, що надає цьому місячним календарем ще більше удачі і чарівництва.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Найвдаліший день: 8 січня 2022 р.

Ми починаємо рік з того, що планета любові венера у вашому знаку, козерозі, ретроградує, що відправляє вас в глибоку подорож переоцінки цінностей у відносинах, що призведе до серйозних наслідків. Особливо вдалий момент настає в середині сезону козерога, 8 січня, коли сонце і благотворна венера зійдуться в вашому знаку. Тут вони сформують особливе вирівнювання, яке наділить вас додатковою впевненістю, новими романтичними можливостями і деякою ясністю щодо того, чого ви хочете від любові.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Найвдаліший день: 6 березня 2022 року.

Приготуйтеся спостерігати, як летять іскри, і охопите абсолютно новий цикл любові і пристрасті, тому що чуттєва планета венера вирівнюється з яскравою планетою марс у вашому знаку 6 березня. Аспект з’єднання між планетами любові і сексу буде виграний. Ця комбінація більше не відбудеться у вашому знаку протягом наступних двох років, так що це знаменує сприятливий новий початок для вас у відносинах, сексуальному самовираженні і навіть творчих починаннях.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Найвдаліший день: 12 квітня 2022 року.

Цього дня благодійна планета юпітер – планетарний правитель риб-з’єднується з вашим сучасним планетарним правителем, мрійливим нептуном, у вашому домашньому знаку. Це чудове вирівнювання посилить вашу творчість, наповнить надихаючими новими ідеями, посилить вашу гламурну сторону і навіть викличе духовні пробудження, які нададуть вам необмежений доступ до особистого зростання. Ці дві духовні планети не сходилися в рибах більше 150 років.

Астрологічний прогноз на 2022 рік для всіх знаків зодіаку від людмили нікішиної ви знайдете тут>>>