Вантажівки з Таганрога

386

Всім привіт! Я радий, що ви відвідали мій блог. Звертаю вашу увагу на те, що наша сьогоднішня розмова, як випливає з заголовка поста, з яким ви встигли, я сподіваюся, вже ознайомитися, про транспорт, а саме, мова піде про вантажівці, що випускаються ТагАЗ-ом, або Таганрозьким автомобільним заводом. Я думаю, що багато хто з вас уже помітили, що вантажних автомобілів, що випускаються цим заводом, за останній час на вулицях російських міст помітно додалося. Я ж додам, що вантажівок — Hyundai Porter і Master не просто стало більше, але вони встигли навіть потіснити переважали досі на російських дорогах «Газелі».

Ви скажете, що подібна ситуація вам здається дивною? А я от навпаки нічого дивного в тому, що вантажівок з Таганрога стало на російських вулицях більше, не бачу. Втім, я думаю, що ви зі мною зараз теж погодьтеся. Ну, судіть самі. Російському малому бізнесу, як і будь-якому малому бізнесу в будь-якій країні, вантажний транспорт потрібен завжди. Був потрібен, зараз потрібен і буде потрібен у майбутньому. І тому потреба у вантажному транспорті малої вантажопідйомності в Росії просто величезна. Але при цьому російські підприємці пред’являють до такого транспорту і свої певні вимоги. Втім, ці вимоги ніколи не були великою таємницею для більшості виробників автомобілів.

А вимоги ці прості і по-людськи зрозумілі кожній людині. Вантажні машини для малого бізнесу в Росії повинні бути: по-перше, надійними в роботі, по-друге, недорогими за вартістю, по-третє, доступними для придбання, у-четверте, адаптованими до російських дорогах. Таким чином, той виробник вантажних автомобілів, хто зможе дати російському малому бізнесу саме такі машини, в перспективі здатний завоювати не тільки серця російських підприємців, але і отримати доступ до їхніх гаманцях. Таганрозького автомобільного заводу це зробити явно вдалося, бо вантажні автомобілі ТагАЗ — відповідають усім чотирьом зазначеним мною вимогам. І я це зараз вам доведу. І знову-таки по пунктах.

1. Надійність в роботі.

Таганрозький автомобільний завод дає трирічну гарантію на випущені їм автомобілі. Гарантійний строк на новий автомобіль ТагАЗ, окрім окремих комплектуючих виробів, складає 3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше), при цьому гарантійний термін обчислюється з дня передачі автомобіля споживачеві. Протягом гарантійного терміну експлуатації автомобіля завод зобов’язується усувати недоліки, що виникли в процесі експлуатації автомобіля, за умови, що недоліки в автомобілі не виникли внаслідок порушення споживачем правил користування, дії третіх осіб або непереборної сили (пожежі, природної катастрофи тощо). Тут варто визнати, що раніше проблемою були запчастини для цих автомобілів, але за останні два роки завод зумів вирішити цю проблему і ситуація виправилася.

2. Вартість вантажівок

Вартість вантажівки TAGAZ Master 1.0 T в залежності від модифікації становить: 2.6 (B1) 469 900 руб., 2.6 (B3) 444 900 руб., 2.6 (B7) 492 900 руб.

Вартість вантажівки TAGAZ Master 1.5 T в залежності від модифікації становить: 2.6 (B11) 519 900 руб., 2.6 (B13) 494 900 руб., 2.6 (B17) 542 900 руб.

Вартість вантажівки Hyundai Porter (ТагАЗ) в залежності від модифікації становить: 2.5 d MT GL A3 429 000 руб., 2.5 d MT GLS A4 438 000 руб.

Таким чином, ви можете переконатися, що ціни на вантажівки ТАГаз-а – більш ніж лояльні і зовсім не кусаються. А якщо ще при цьому згадати про те, що всі турботи по оформленню кредиту для придбання нового або вживаного автомобіля виробництва Таганрозького автомобільного заводу беруть на себе дилери ТАГаз-а, то видно, що будь-якого фінансового «напрягу», часто супутнього купівлі нового автомобіля, в нашому випадку покупець уникає.

3. Доступність для придбання.

З доступністю автомобілів виробництва Таганрозького автомобільного заводу проблем немає вже давно. Тому, якщо ви вирішите сьогодні купити таганрозький вантажівку, ви зможете це зробити легко і просто. Цьому сприяють: по-перше, широка дилерська мережа, створена заводом по всій Росії, по-друге, відмінні умови кредитування покупки автомобілів, про яких я вже писав трохи вище.

4. Адаптація вантажівок для російських доріг.

З адаптацією до російських дорогах у таганрозьких вантажівок теж немає жодних проблем. Наприклад, у Hyundai Porter передня підвіска — незалежна, пружинна, на поперечних важелях, з гідравлічними телескопічними амортизаторами і стабілізаторами передній стійкості, а задня підвіска — залежна, ресорна, з гідравлічними телескопічними амортизаторами. А у Tagaz Master передня підвіска — незалежна, торсіонна, з гідравлічними телескопічними амортизаторами і стабілізатором поперечної стійкості, задня підвіска — залежна, ресорна, з гідравлічними телескопічними амортизаторами і стабілізатором поперечної стійкості.

На закінчення додам, що на всіх тагазовских вантажівках встановлюються економічні дизельні двигуни і якісна база Hyundai.

Загалом, я рекомендую всім російським будівельникам, які ще тільки подумує про покупку собі невеликої вантажівки вантажопідйомністю 1 тонну або 1,5, знайти час і найближчим часом відвідати салон найближчого дилера Таганрозького автомобільного заводу, щоб зробити пробну поїздку на автомобілі. І я щиро сподіваюся, що ви залишитеся задоволені результатами цієї поїздки, а це значить, що в Росії стане ще одним володарем таганрозького вантажівки більше!

Я нагадаю, що москвичі, вирішили придбати собі таганрозький вантажівка, можуть зробити це в салоні офіційного дилера ТАГаз – компанії Євро Автоком-Трейд, що знаходиться за адресою: м. Москва, вул. Обручева, д. 23, стор 1, станція метро «Калузька». Салон працює з 8.00 до 20.00 без вихідних. Телефон: 8(495) 989-10-10.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?