Що рік 2022 нам всім готує? розкриваємо секрети нумерології

29

Яка планета-покровитель у року 2022?

Венера! – планета любові і жіночого начала. Планета краси, флірту і партнерства.

Як зрозуміти, що 2022 рік готує саме вам?

Для того, щоб зрозуміти, що особисто вам готує 2022 рік необхідно скласти дату вашого народження з роком 2022.

Тобто. Припустимо ви народилися 15 жовтня 2002, це (1+5)+(1+0)+(2+0+0+2)+6 (число 2022)=6+1+4+6=17=1+7=8

Разом – 8

Дивимося далі, що ж це означає особисто для вас

Значення цифр

1 – мета. Ідіть до своєї мети. Рік сприятливий для її досягнення. Для вас 2022 рік – це рік прийняття важливих рішень, які можуть кардинально змінити все ваше подальше життя. Дерзайте!

2 – обережність і спокій. Будьте уважні в справах. Не поспішайте, будьте терплячі і холоднокровні, не приймайте поспішні рішення.

3 – пора перетворювати фантазії в реальність. Для вас 2022 рік-це рік, коли прийшов час перетворити ваші фантазії в реальність. Приділіть максимум часу собі і своїм бажанням, почніть їх реалізувати, 2022 рік благоволить вам.

4 – праця. Для вас 2022 рік приготував багато роботи, але не тільки. Це рік принесе стабільність, сімейний затишок і спокій. Працюйте спокійно і з задоволенням.

5 – новини. Вам 2022 рік несе нові знайомства, нові подорожі і взагалі багато нового! у кар’єрі, відносинах і відпочинку. Будьте готові прийняти нове з відкритим серцем.

6 – швидкість. Для вас 2022 рік – це рік швидких рішень і швидкісних дій. Готуйтеся приймати рішення блискавично, часу у вас буде небагато. Це рік швидкого старту, максимального розгону і без томозів.

7 – виправлення помилок. Якщо в 2021 році ви наробили помилок, то цей рік дозволить вам їх не просто виправити, але повністю прибрати збиток. Всі неправильні рішення і їх наслідки можна буде ліквідувати. Ну, а якщо ви задоволені підсумками минулого року, то спокійно і без поспіху можна отримати приріст у всіх сферах життя: кар’єрі, любові.

8 – гуляють всі! відмінний рік для зростання. У вас є всі шанси піднятися по кар’єрних сходах, вдало вийти заміж або одружитися і т. Д. Насолоджуйтеся!

9 – підсумки. Рік для спокійного підведення підсумків і планування майбутнього. Розберіться зі своїми проблемами в кар’єрі, в здоров’я або вдома. Поставте всі крапки над i.