Деревяні вікна: плюси без мінусів

414

Давайте, я спробую вгадати, що привело вас на цю сторінку мого блогу. Можу посперечатися, що ви вирішили найближчим часом зробити у себе вдома невеликий ремонт і поміняти старі вікна в своїй квартирі або будинку на нові, але поки не визначилися з питанням, які саме вікна ви замовите і в кого саме. І на цю сторінку, ви потрапили в пошуках тієї інформації, яка допоможе вам зробити правильний вибір.

Якщо це так і я вгадав, тоді поспішаю вас привітати! Ви потрапили в потрібне місце і я дам вам ту інформацію, яку ви шукаєте! Так, так! Я маю намір сьогодні детально розповісти вам про те, чим саме хороші дерев’яні вікна та які переваги дерев’яні вікна мають перед пластиковими вікнами. Я впевнений, що знання цих переваг дозволить вам прийняти правильне рішення і не помилитися у виборі нових вікон для свого житла. А поки я перерахую основні плюси дерев’яних вікон.

1. Екологічність. Дерево — це екологічно безпечний матеріал, створений самою природою. Мікроструктура дерева, на відміну від навіть самого якісного пластику, здатна повільно пропускати повітря і вологу через мікропори, тому навіть при закритих дерев’яних вікнах приміщення поступово провітрюється. Встановлено, що стандартна дерев’яна рама за добу пропускає крізь пори приблизно 2,5 куб. метра повітря, бо сучасні лаки і спеціальні розчини, якими обробляють деревину, аж ніяк не заважають дерев’яній рамі «дихати». Не зайвим є і природну властивість деревини абсорбувати вологість, накопичувати її і потім випаровувати. А ось шкідливих речовин дерев’яні вікна в процесі експлуатації (і навіть при горінні) не виділяють.

2. Тепло – і шумоізоляція. Дерев’яні вікна володіють низькою теплопровідністю і дозволяють зберегти в приміщеннях взимку тепло, а влітку — прохолоду. Товщина склопакета і застосування спеціальної фурнітури і ущільнювачів здатні забезпечити дуже високий рівень шумоізоляції. Дерево досі залишається чи не кращим теплоізолятором, що не має аналогів на будівельному ринку. Низький рівень теплопровідності деревини виключає можливість виникнення термомостов в дерев’яних віконних рамах вікон, а, отже, і виникнення конденсату, тому доторкнутися до віконної рами з натуральної деревини приємно навіть тоді, коли на вулиці мінусова температура.

3. Довговічність. Хочу звернути вашу увагу на те, що сучасне виробництво дерев’яних вікон дещо відрізняється від того виробництва вікон, яке існувало ще років двадцять або тридцять тому. При виготовленні сучасних дерев’яних вікон зараз зазвичай використовується тришаровий клеєний брус, що дозволяє зберегти стійкість конструкції віконної рами до будь-яких погодних умов. Дерев’яні вікна, виготовлені з клеєного бруса, не коробляться з плином часу, мають високу міцність і більш довговічні, ніж зроблені зі звичайного бруса.

До початку виготовлення бруса дерево проходить три етапи сушіння, потім проводиться вибракування деревини, видаляються сучки, тріщини. Після цього готові дошки зрощуються в брус, спочатку по довжині, потім по товщині. Проклейка здійснюється з допомогою водовідштовхувального клею, в результаті готове вікно стає негидроскопичным. Оскільки при такому методі виготовленні бруса дерев’яні волокна мають різне спрямування, міцність вікна підвищується на вісімдесят відсотків, жорсткість на сорок, а при різких перепадах температур деформація не відбувається.

Завдяки такій якісній обробці дерев’яних вікон гарантується надійність і довговічність. Дерев’яні вікна стійкі до перепадів температури від – 50 З до +50 0С. В даний час, фарби виробляють на водяних розчинниках, що забезпечує суперстійкість і також не закупорювання пор деревини, через які вона дихає, фарба не вигорає під впливом ультрафіолетових променів. Таким чином, дерево виявляється більш пристосованим до російських кліматичних умов, а сучасні просочення і фарбники, що дозволяють захистити вікна від вологи, запобігають гниття і підвищують довговічність віконних рам.

4. Зовнішній вигляд. Деревина володіє дуже високими естетичними якостями, до числа яких у першу чергу відносяться колірна палітра різних порід натуральної деревини, краса текстури і висока точність обробки поверхонь, що дозволяють вікна гармонійно поєднуватися з самим вишуканим інтер’єром, в першу чергу, з меблями і паркетом. І, звичайно, варто відзначити, що дерев’яні вікна — зазвичай завжди вишукані і дуже функціональні

5. Міцність і ремонтопридатність. Дерево – матеріал з дивовижними властивостями. Крихке впоперек волокон вздовж волокон воно володіє незрівнянною міцністю. Дерево відрізняється високою ремонтопридатністю, що дозволяє з легкістю усувати видимі подряпини на поверхні дерев’яних вікон та збільшувати термін служби.

І ще … хоча в заголовку сьогоднішнього поста я і обіцяв розповісти вам виключно про переваги дерев’яних вікон, все ж не можу не згадати про один мінусі, який все-таки мають дерев’яні вікна.А головним, по суті, єдиним недоліком, або мінусом, дерев’яних вікон є необхідність періодичного оновлення їх покриття. А оновлювати покриття дерев’яних вікон доведеться приблизно раз в 5 років. Але тут я повинен вас трішки втішити і нагадати про те, що виробники сучасних лакофарбових матеріалів з кожним роком все більше вдосконалюють свою продукцію і зараз вона здатна надати покриттям набагато більшу зносостійкість і довговічність, ніж це було ще десять-двадцять років тому. Головне — це тільки вибрати хороші якісні матеріали.

Тепер, коли я перерахував основні плюси дерев’яних вікон, думаю, ви вже розумієте, що сучасні дерев’яні вікна повністю задовольняють найвищим вимогам. Варто додати ще й те, що в країнах Західної Європи, в першу чергу, в Фінляндії і Норвегії сімдесят відсотків всіх вікон є саме дерев’яними, бо європейці давно вже зрозуміли очевидне — тільки натуральні речі, що оточують нас, можуть дарувати нам тепло і затишок.

І так тепер ви знаєте всі переваги дерев’яних євровікон перед пластиковими, а це означає, що ви здатні самі ухвалити правильне рішення при виборі вікон. Ну, а на той випадок, якщо хтось вирішить зупинити свій вибір на дерев’яних вікнах і захоче придбати дерев’яні вікна в Москві, я хочу порадити йому звернути свою увагу на компанію «Реником», яка більше шести років вже займається продажем і установкою дерев’яних вікон, а це означає, що вона зможе не тільки запропонувати своїм замовникам дерев’яні вікна за дуже вигідною ціною, але і зможе швидко і якісно провести їх установку.

Телефони компанії «РЕНиКОМ»: 8 (495) 626-3026 , 626-3027

Адреса компанії «РЕНиКОМ»: Москва, вул. Волочавская, д. 40Г .

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?