Захисти від вогню себе і своїх близьких!

382

Пожежі – це давній ворог людства, і, на жаль, навіть в сучасному світі вони – не рідкість. Наприклад, тільки в 2008 році, за даними МНС, в Російській Федерації було зареєстровано 200 тисяч 386 пожеж (-5,7% порівняно з 2007 роком), в яких загинуло 15 тисяч 165 осіб (-5,6%), в тому числі 584 дитини (-2,2%), а отримали травми 12800 осіб (-6,5 %). У 2008 році в Російській Федерації щодня відбувалося 549 пожеж, при яких гинуло 42 людини та 35 осіб отримувало травми, вогнем знищувалося 166 будівель, 27 одиниць автотракторної техніки та 8 голів худоби. Щоденний матеріальний збиток від пожеж склав по країні 33 мільйони рублів.

Підсумки пожежної статистики за 2009 рік на сьогодні ще не підведені, але вже відомо, що цифра загиблих у пожежах в минулому році, навряд, стане менше цифр за минулі роки. Адже тільки пожежа в нічному клубі «Хромая лошадь» в Пермі, що стався в ніч на 5 грудня 2009 року і який став найбільшим в Росії за останні півстоліття, забрав життя 155 осіб. Природно, що після ознайомлення з цією сумною статистикою неминуче виникає питання, що ж потрібно зробити і що зробити, щоб хоч трохи змінити цифри цієї сумної статистики?

На жаль! Відповідь на це питання буде до банальності проста. Бо для цього людям просто-напросто необхідно змінити своє ставлення до проблем безпеки власного житла. Адже зараз при установці вхідних дверей в квартирі, нас в першу чергу турбує надійність замку, так як від цього залежить збереження нашого майна. Але при цьому мало хто з нас замислюється про те, що треба було б встановити в квартирі спеціальні протипожежні двері, які завдяки своїм властивостям можуть врятувати найдорожче, що у нас є – наше життя.

Адже за статистикою люди під час пожеж найчастіше гинуть із-за того, що не можуть вибратися назовні з квартири або будинку через неможливість відкрити вхідні двері: вона або розжарюється настільки, що до її ручки неможливо доторкнутися, або взагалі починає горіти. Протипожежні двері допоможуть вам уникнути ризику виявитися замкнутим в палаючому приміщенні, бо вони мають ряд конструктивних особливостей, в силу чого значно відрізняються від звичайних вхідних дверей.

Конструкція протипожежних дверей передбачає наявність як мінімум трьох шарів, з яких складається двері, при цьому два з них вважаються зовнішніми, а внутрішній шар, т. зв. «начинка», може мати у свою чергу кілька шарів. Зовнішні шари являють собою металеві листи, покриті вогнестійкою фарбою, а ось внутрішні шари – це теплоізолятори. В якості теплоізоляційних матеріалів у протипожежних дверях зазвичай використовують мінеральну плиту на основі базальтових волокон, або кам’яну вогнетривку вату. Ці матеріали володіють ще й відмінними звукоізоляційними характеристиками, тому встановлюючи у своїх квартирах і будинках сталеві двері з протипожежними властивостями, ви одночасно забезпечуєте цим ще і шумоізоляцію.

Однак крім звукоізоляції і теплоізоляційних властивостей, у протипожежних дверей існує ще одна особливість, що відрізняє їх від звичайних металевих дверей: вони забезпечують захист від проникнення продуктів горіння з місця виникнення пожежі в інші приміщення будинку. Досягається це за рахунок того, що по краю двері прокладається спеціальна протидимний вставка – спеціальна смужка з особливого матеріалу, який спінюється під час пожежі під вплив високої температури. Завдяки цьому відбувається повна герметизація зазорів, через які дим міг би проникнути назовні. Така конструктивна особливість анітрохи не псує дизайн вхідних металевих або сталевий двері, адже ці спеціальні смужки зовсім непомітні, якщо двері в закритому положенні. Протипожежні двері зазвичай є потужним перешкодою на шляху поширення вогню і за статистикою, при пожежах у квартирах, в яких встановлені протипожежні двері, життя людей були врятовані в 80 % випадків саме завдяки протипожежних дверей.

Сподіваюся, що ви зрозуміли, наскільки важливим є з точки зору безпеки вашого будинку вибір якісної протипожежних дверей, бо купує, заради економії, протипожежні двері у сумнівних виробників ризикує в результаті заплатити за свою дурість не тільки добробутом, але і своїм здоров’ям. На жаль, сьогодні російський ринок буквально затоплений низькоякісними китайськими підробками під відомі бренди. Ці т. зв. протипожежні двері продаються скрізь, навіть у продовольчих магазинах. Але гарна зовнішність і невисока ціна – це все, чим вони можуть похвалитися. Однак, тим не менш популярність цих «дверей-підробок» серед покупців — дуже висока через їх наднизької ціни.

Я б дуже не хотів, щоб ви стали жертвою такої сумнівної покупки, а тому хотів би порекомендувати сьогодні жителям Москви і Підмосков’я сертифіковані протипожежні двері, що випускаються російською фірмою — ТОВ «Квант-Плюс».

В даний час фірма ТОВ «Квант-Плюс» випускає у стандартної і нестандартної комплектації наступні двері:

1) металеві протипожежні двері, глухі однопільні марки «ДМП 01-60» та зі склінням до 25% марки «ДМПс 01-60», габаритними розмірами 980×2080, виготовлені за ТУ 5262-002-48815674-2007.

2) металеві протипожежні двері глухі двопільні марки «ДМП 02-60» та зі склінням до 25% марки «ДМПс 02-60», габаритними розмірами 2190×1830 мм, виготовлені за ТУ 5262-003-48815674-2007.

У стандартну комплектацію дверей вартістю 5600 рублів за 1м2 входять профільна коробка 50х25 + 40х25, дверне полотно з профілю 40х25, обшите з обох сторін металевим листом товщиною 1,5 мм, і протипожежний замок виробництва фірми «NEMEF». Периметр дверей захищений противодымным ущільнювачем, а також має теплову і звукову ізоляцію. Двері пофарбована з двох сторін грунтовкою червоно-коричневого кольору.

Двері в нестандартної комплектації може бути оснащена другим замком, антипаниковыми замками, ручками з латуні і противосъемными штирями, а також пофарбована з двох сторін порошковою фарбою по каталогу RAL.

Стулка протипожежних дверей обладнується дверним замком з клямкою і ригельним механізмом, які спільно забезпечують одночасне зачеплення стулки двері з коробкою в її верхній, середній і нижній частинах. Модель замку 3В-7РМ11-006 для протипожежних дверей, сертифікат ДЕРЖБУДУ РОСІЇ №0787628. Як вогнестійких замків можуть застосовуватися «Метте», «Ельбор – Чизай», ГОСТ 538-88, GBS 81по DIN 18250, і інші використовують в своїй конструкції тугоплавкі матеріали.

Для екстреної евакуації персоналу передбачені замки типу «Антипаніка». GBS 81 PZ 72 «СМАРТ», арт.№3630/04 , арт.№3604/1, що представляють собою звичайний врізний замок з підвищеним ступенем секретності. При необхідності можна застосувати систему відкривання дверей з одного боку натисканням ручки з іншого від ключа.

Противодымность протипожежних дверей забезпечується завдяки застосуванню самоклеючих терморасширяющихся ущільнювальних стрічок «ЛТУ» (ступінь розширення не менш 5 разів ) ТУ 00000335-98, або «Kerafix FLEXPAN-200» (ступінь розширення не менше 15 разів ) DIN 4102 B 2, «АГРАКС» марки П ТУ 5728-024-13267785-02.

В стулці вогнестійкою двері зі світлопрозорим заповненням встановлюється протипожежне скло завтовшки 21 мм виробництва компанії ТОВ «Фототех» за ТУ 5923-011-18108815-99. Скло встановлюється симетрично щодо зовнішнього і внутрішнього полотна.

Звичайно, з цього короткого опису дверей зрозуміло, що двері фірми — ТОВ «Квант-Плюс» коштують не дуже дешево, бо по справжньому якісний продукт просто не може бути дешевим, тому ви повинні бути готові до того, що установка протипожежних дверей у вашому будинку або квартирі обійдеться вам в пристойну суму. Однак, я думаю, що ви погодитеся зі мною в тому, що економити на своїй безпеці і безпеці своїх близьких все-таки ніколи не варто.

Про ціни на протипожежні двері фірми ТОВ «Квант-Плюс» ви можете дізнатися на сайті фірми за адресою: http://www.cvant-plus.ru . Там же, на сайті, можна оформити і замовлення на їх виготовлення. Втім, ви можете замовити протипожежні двері, просто зателефонувавши за телефоном 8 (495) 783-69-54 або під’їхавши безпосередньо в офіс фірми за адресою: 141609, Московська обл., р. Клин-9, Центр Супутникового Зв’язку (ЦСЗ), зд.11, B2.

Термін виготовлення протипожежних дверей в фірмі ТОВ «Квант-Плюс» зазвичай становить від 2 до 5 днів. Оптовим замовникам надаються знижки. На всі протипожежні двері фірмою надається 12 місяців гарантії від дня відвантаження (гарантія не поширюється на фурнітуру).

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?