Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?

575

Привіт! Сьогодні ми поговоримо з вами на таку життєву тему, як вибір кабелю для телевізійної антени. Навчать нас правильно вибирати телевізійний антенний кабель і розбиратися у всіх антенно-телевізійних хитросплетіннях фахівці української компанії «ElectroHouse» (EH), які, на мій погляд, знають про телевізійному кабелі майже всі, бо самі її виготовляють.

Сподіваюся, що інформація щодо цієї компанії стане в нагоді російським і українським фірмам, які хочуть купити антенний кабель. Адже на складах компанії «ElectroHouse» (EH) у місті Харкові цей самий телевізійний антенний кабель постійно є у великих кількостях і, як кажуть, на будь-який смак. Отримають сьогодні відповіді на свої питання і ті, хто забивав в пошуковику слова «кабель антенний, ціна» і потрапив в мій блог, так як в кінці сьогоднішнього поста я маю намір торкнутися і тему кабельних цін.

Ну, а поки давайте разом розберемося, як вибирати і купувати кабель телевізійної антени. І так, якщо ви зараз шукайте якісний кабель телевізійної антени, бігаєте по магазинах, копаетесь в бухтах кабелю і не знаєте який вибрати, тоді сьогоднішній пост саме для вас. Гарантую, якщо ви дочитаєте пост до кінця, ви зможете в майбутньому вибирати кабель, не замислюючись ні на хвилину. Головне — запам’ятайте наступне.

По-перше. Вибираючи телевізійний антенний кабель, насамперед зверніть увагу на його хвильовий опір, яке у хорошого кабелю має становити не менше 75 Ом, так як саме від цього показника залежить кількість телевізійних перешкод.

По-друге. Телевізійні кабелі, що продаються в наших магазинах, як правило, мають різний діаметр – 4 мм і 6 мм, Але буде краще, якщо ви завжди будете вибирати кабель з великим діаметром, так як діаметр кабелю безпосередньо впливає на захист від перешкод і спотворень.

По-третє. Зверніть увагу при виборі телевізійного кабелю на його перетин. Нагадаю, що якісний телевізійний кабель зазвичай складається з трьох шарів — центральної жили, екрануючого шару алюмінієвої фольги і шару зовнішньої ізоляції, що виконує функцію захисту кабелю від пошкоджень. Якщо ж ви раптом виявите, що алюмінієва фольга в кабелі взагалі відсутня, то я категорично не рекомендую купувати такий кабель, бо екрануючий шар відсутній, як правило, тільки в дуже неякісному кабелі.

В-четвертих. Зверніть увагу також на центральну жилу кабелю. Більшість фахівців вважає за краще купувати кабель, де в якості центральної жили використовується мідний дріт, але, незважаючи на переваги більшості, частина спеців стверджують, що провід зі сплаву металів виконує свої функції нітрохи не гірше мідного, а от стоїть такий кабель значно дешевше. Ідеальний варіант: фольга забезпечена мідної опліткою, а ізоляція дуже щільно до неї притиснута. Обплетення та фольга зменшують втрати сигналу на випромінювання, тому якість зображення, що передається по такому кабелю, буде вище.

В-п’ятих. Завжди обирайте кабель з максимально щільною ізоляцією, яка дозволить уникнути затікання дощової води під ізоляцію в тих випадках, коли антена встановлена на даху або на балконі. Якщо ж вибрати кабель з менш щільною ізоляцією, тоді вода буде затікати під ізоляцію, потрапляючи всередину кабелю, екрануючий шар буде руйнуватися, та й сам кабель дуже швидко прийде в непридатність.

По-шосте. Розраховуючи метраж телевізійного кабелю, обов’язково скрупульозно враховуйте всі спуски, підйоми, повороти, вигини і, звичайно, не забудьте залишити деяку кількість кабелю про запас на той випадок, якщо вам раптом знадобиться переставити телевізор.

По-сьоме. Обов’язково заздалегідь подбайте про придбання якісних роз’ємів та розгалужувачів для кабелю. Ніколи не використовуйте саморобні скрутки і спайки. Пам’ятайте, що від цього буде залежати і якість телевізійної картинки у вашому телевізорі і тривалість служби кабелю.

Тепер ви знаєте, що представляє із себе якісний телевізійний кабель антенний, і знаєте, на що звернути увагу при його покупці. Однак, я вважаю, що мій пост не був би по-справжньому корисним, якщо б на закінчення сьогоднішнього поста я не написав би про те, де ви зможете придбати цей якісний телевізійний кабель антенний.

Запам’ятовуйте! Російські та українські фірми зможуть придбати такий кабель в українській компанії «ElectroHouse» (EH). Так, тієї самої, про яку я вже згадував на початку сьогоднішнього посту. Саме ця компанія пропонує на продаж коаксіальний телевізійний антенний кабель RG-6U.

Для тих гостей блогу, кого збентежило слово «коаксіальний» у назві кабелю, поясню. Коаксіальний кабель (від лат. co — спільно і axis — вісь, тобто «співвісний»), відомий також як коаксіал (від англ. coaxial) — це електричний кабель, що складається з розташованих співвісно центрального провідника і екрану. Коаксіальний кабель зазвичай служить для передачі високочастотних сигналів. Винайдений і запатентований в 1880 році британським фізиком Олівером Хевисайдом. Відповідно коаксіальним називається телевізійний антенний кабель, що складається з внутрішнього провідника, ізоляції, зовнішнього провідника і оболонки.

Зазначу, що кабель коаксіальний виробництва компанії «Electrohouse» (EH) випускається в білій полівінілхлоридної оболонці, чорний, або прозорий, а також у силіконовій оболонці. У народі кабель RG6 більш відомий як РК-75, ТВ-кабель, телевізійний або антенний. До речі, купити кабель RG-6 виробництва «ElectroHouse™ ви можете не тільки в Україні, але і в країнах СНД.

На складах компанії в Харків — найбільший вибір телевізійного кабелю в Україні. Вибір кабелю — великий, а ціни вигідні. Саме ціни на кабель РК-75 на 75 Ом, встановлені компанією «ElectroHouse» (EH), дозволить вам вибрати не просто кращий антенний кабель, але ще і оптимальний по співвідношенню ціни і якості. Ви можете в цьому легко переконатися самі, ознайомившись c прайсом компанії «ElectroHouse» (EH) на телевізійний кабель RG-6 .

В ув’язнення для тих, хто вже визначився зі своїм вибором, нагадаю адресу і контактні дані компанії ElectroHouse (EH):

Адреса компанії: м. Харків, вул. Академіка Проскури 1
Телефони: +38 (057) 760-32-44 , +38 (057) 760-32-43
Електронні адреси: [email protected], [email protected]
Skype: ElectroHouseUkraine

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?