«Рабинович, купи лотерейний квиток!»

352

Для початку хочу розповісти парочку «бородатих анекдотів». Мені здається, що вони як раз на тему мого сьогоднішнього посту.

Ну, а поки перша історія. Повінь. Старий єврей сидить вдома і молиться. Вулиці залиті водою. До будинку під’їжджає джип, водій каже єврею: «Рабінович, сідай, ми тебе відвеземо звідси!» «Бог врятує мене», — каже єврей і продовжує молитися.
Вода заливає перший поверх, єврей піднімається на другий і молиться там. До вікна підпливає човен. «Рабинович, сідай, а то втопишся!» «Бог врятує мене». Вода піднімається вище. Рабінович забирається на дах і продовжує молитися.

Підлітає вертоліт, з нього кричать: «Рабінович, ми останні, забирайся сюди, більше ніхто не прилетить!» «Бог врятує мене», — відповідає Рабинович, і вертоліт летить. Піднімається велика хвиля і змиває Рабиновича.
На тому світі він зустрічається з Богом і докірливо каже:
— Господи, я так надіявся на мене, а ти не врятував!
— Дурень! — каже Бог. — А хто, по-твоєму, посилав тобі джип, човен і вертоліт?

Інша історія. Рабінович постійно молився про те, щоб виграти мільйон у лотерею. Рік молиться, два, три… Нарешті лунає Голос Божий з небес: «Ну, Рабинович, ти просто дістав мене вже! Все для тебе зроблю, хоч мільйон виграєш, хоч мільярд. Але купи, нарешті, ти цей лотерейний квиток!!!»

Про що говорять ці дві історії? А говорять вони про те, що все в житті, на перший погляд, відбувається з людиною випадково, але тільки особисто від нього залежить те, чи дозволить він цій випадковості «статися» саме з ним. Вже давно відомо, що покладатися на волю випадку» може тільки той чоловік, який сам щось робить для виправлення тієї ситуації, в яку він потрапив!

Ви — виробник цегли і ваш цегла зараз перестав продаватися? Чи ви справляєте будівельний брус і не можете зараз на нього знайти покупця? А як ви раніше їх продавали? Ах, покупці самі до вас приїжджали, а зараз ніхто не приїжджає! Що ж зрозуміло! А ви рекламу або оголошення про те, що продаєте чудовий цегла або відмінний брус, де-небудь давали? Не давали? А чому? Ах, ви вважаєте, що, по-перше, це не має сенсу, а, по-друге, це дорого! На жаль! Я з вами не погоджуся! Дорого — це давати рекламу в газеті або журналі! А реклама в інтернеті порівняно з газетної коштує в рази дешевше, а часто і взагалі безкоштовна!

Ви говорите, що ви — не бізнесмен, а простий безробітний будівельник? А ви кажете, що ви відмінний зварювальник? А ви стверджуєте, що ви — чудовий муляр? І ви обидва вважаєте, що роботодавець сам повинен вас знайти? А як він вас знайде і взагалі про вас дізнається, якщо ви сидите безвилазно вдома і про те, що ви безробітний знають тільки ваша дружина і ваша теща. Чому ви ніде не даєте оголошень про те, що ви – такий чудовий фахівець і шукаєте роботу? Ах, ви говорите, що давали цілих два рази оголошення про пошук роботи в газету «З рук в руки». А ви стверджуєте, що три рази дали оголошення в естонську газету безкоштовних оголошень — «Референт»? І ви незадоволені тим, що після цього вам так ніхто і не подзвонив? Ну, я цьому вірю і зовсім не здивований.

Підприємці, або роботодавці – дуже зайняті люди і у них немає бажання, а найчастіше немає і часу, щоб переглядати ці товстелезні газети, забиті під зав’язку дрібними оголошеннями про пошук роботи. Адже у роботодавців зараз просто надлишок пропозицій від тих претендентів, хто приходить до них сам, а чекає того, коли за ним, як за цінним фахівцем, будуть ганятися роботодавці, вишукуючи його телефони з товстенним газетам. Зауважу, що такого, щоб роботодавці самі бігали за робітниками, і раніше не особливо спостерігалося, а тепер і поготів не буде. У світі зараз сотні тисяч безробітних, але роботу з них отримають лише ті, хто сам щось робить для цього.

До чого я все це кажу? А говорю я це до того. Ви не повинні боятися давати оголошення. І в першу чергу, ви повинні давати оголошення в інтернеті. Інтернет має величезну перевагу перед газетами взагалі, а перед газетами безкоштовних оголошень особливо. Адже в газеті безкоштовних оголошень подана туди оголошення про пошук роботи зараз найчастіше не читає ніхто, крім самого автора оголошення і ще складача тексту. А в інтернеті, на відміну від газет, є пошуковики, дозволяють легко дізнатися, що «Вася Пупкін, електрозварник з евросертификатом і володіє всіма видами зварювання, шукає роботу», навіть без попереднього перегляду тисяч інших оголошень і без заходу на тисячі сайтів. А це означає, що роботодавець може легко знайти того, хто йому потрібен, не витрачаючи на пошуки потрібного йому людини багато години.

Тому давати свої оголошення про пошук роботи потрібно давати в інтернеті і давати їх слід в першу чергу на безкоштовних ресурсах, а не на CV-порталах. Чому я не раджу розміщувати свої дані на CV-порталах? Я не раджу цього робити, тому що безкоштовними ці CV-портали є тільки для шукачів роботи, а для роботодавців перегляд резюме (CV) здобувачів є в більшості випадків платною послугою, а це значить, роботодавцю зазвичай доводиться заплатити CV-порталу дуже «сумнівне щастя» познайомитися з резюме (CV) Васі Пупкіна. Вгадайте, захоче роботодавець платити за таке «щастя» свої грошики? Я думаю, що навряд. Тим більше, що у будь-якого роботодавця зараз є вибір з тисяч кандидатів, за перегляд анкет яких йому не треба нікому платити.

Саме тому на CV-порталах зібрані тисячі резюме претендентів, а користі від цього для шукачів роботи абсолютно немає, бо їх там рідко хто переглядає. Їх і раніше там не дуже часто переглядали, а вже в кризу тим більше ніхто дивитися не хоче і не буде. Але, тим не менш, я майже не бачу на блозі Stroika24.eu оголошень від продавців будівельних матеріалів і від будівельників-шукачів роботи. Їх на блозі майже немає. Хоча кожне з розміщених вже на блозі оголошень добре індексується пошуковими системами і легко може бути видане кожному зацікавленому роботодавцю.

Але, тим не менш, я повторюю, оголошень на блозі, за великим рахунком, немає! Хоча і розміщуються всі будівельні оголошення на цьому блозі – безкоштовно! Звичайно, може бути, комусь просто не подобається розділ з оголошеннями на блозі Stroika24.eu. Ну, що ж, на ньому світ клином не зійшовся», тому ви цілком можете подати оголошення про продаж свого товару, своїх послуг або пошуку роботи на якомусь іншому сайті, блозі або навіть на дошці оголошень.

Наприклад, жителі Новосибірська або Красноярська можуть скористатися Дошкою оголошень SibDesk.Ru і опублікувати своє оголошення там. Зазначу, що цю дошку оголошень легко видає будь-який пошуковик, якщо набрати в віконці для пошуку слова «безкоштовні оголошення новосибірськ» або «безкоштовні оголошення красноярськ». Ще зазначу, що для «будівельних оголошень» на цій дошці навіть існує спеціальна рубрика: Будівництво, монтаж, обслуговування / Будівельні та оздоблювальні матеріали», тому розміщувати та переглядати оголошення дуже легко. Наприклад, на момент мого відвідування цієї дошки в будівельній рубриці» було 297 актуальних оголошення.

Загалом, сайтів і блогів, де можна безкоштовно розмістити оголошення про продаж свого товару або про пошук роботи, дуже багато, а ось оголошень на них мало. Закрадається думка, а може бути в Росії, Естонії, Латвії та інших країнах більше немає безробітних? Ні, безробітні у нас є, але багато хто з них воліють уподібнитися горезвісному Рабиновичу з анекдоту і воліють просити Бога про те, щоб він допоміг їм, але при цьому самі нічого робити не хочуть і їм навіть влом дати оголошення. Дивна, однак, позиція … до Речі, хтось можливо скаже, що у багатьох людей зараз вдома немає інтернету, так як немає грошей, але це буде лише відмовкою … Бо якщо навіть у когось будинку відключили інтернет, він завжди може скористатися безкоштовним інтернетом в бібліотеці, або просто попросити у друзів годинку-інший часу, щоб попрацювати на їх комп’ютері.

Головне, що ви повинні пам’ятати – ви не повинні заспокоюватися і опускати руки, потрапивши у важку життєву ситуацію. Ви повинні діяти! А найкраще, що ви можете зробити в цьому напрямку — це проінформувати оточуючих вас людей (знайомих і незнайомих) про свою ситуацію, тобто про те, що ви щось продаєте або про те, що ви шукаєте роботу. А це означає, що ви повинні посилено себе рекламувати та розміщувати оголошення скрізь, де є така можливість! І тоді у вас з’явиться реальний шанс на виграш в життєвій лотереї»!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?