Росіяни намагаються отримати вид на проживання в Євросоюзі, купуючи нерухомість у Латвії

312

Привіт! Я хотів би сьогодні трохи поговорити на тему нерухомості. Точніше, про тих можливих перевагах, які вона надає або може надати своєму господареві. Але перш, ніж я перейду до основної теми сьогоднішнього посту, хочу представити вам компанію «Інвест-нерухомість», що успішно працює на ринку ріелторських послуг Москви і Московської області вже з 1996 року. Основний напрямок діяльності компанії — реалізація об’єктів нерухомості на території Москви і Московської області.

Пріоритетом компанії «Інвест-нерухомість» є реалізація промислових земель під будівництво торговельної, складської нерухомості. Однак, незважаючи на пріоритети, компанія займається і ділянками землі, призначені під дачне будівництво, індивідуальне житлове будівництво, малоповерхове будівництво (таунхауси), а також займається вже готовими об’єктами нерухомості (котеджами), що знаходяться за такими пріоритетними напрямами, як Рублево-Успенське шосе, Новоризьке шосе, Київське, Калузьке шосе та інші … Відповідно, якщо вас цікавить нерухомість на Рубльовці і вас зацікавила моя інформація, тоді я рекомендую вам записати собі в блокнот телефон компанії «Інвест-нерухомість» — (495) 772-7658 (багатоканальний). Я впевнений, що якщо ви займаєтеся нерухомістю або хочете щось придбати щось для себе, цей телефон вам обов’язково знадобиться!

Ну, а я тим часом продовжу розмову на тему нерухомості. Виявляється, останнім часом росіяни все частіше стали цікавитися нерухомістю за кордоном і в першу чергу, нерухомістю, що знаходиться в країнах Євросоюзу, сподіваючись у душі, що європейська нерухомість допоможе своєму господареві в разі її придбання отримати жаданий дозвіл на проживання в Західній Європі. У всякому разі, кількість звернень росіян, які купили закордонну нерухомість або подумывающих про таку покупку саме з цією метою на сьогоднішній день вже обчислюється сотнями, при цьому багато хто з росіян катують щастя, купуючи нерухомість у Латвії. Однак, як з’ясувалося, вид на проживання в Латвії, а відповідно і в Євросоюзі, «світить» далеко не всім свіжоспеченим власникам європейських квадратних метрів. Відповідь на питання «Чому?» журналісти радіостанції «Вести ФМ» спробували дізнатися у президента міжнародного агентства нерухомості Gordon Rock Станіслава Зінгеля. Із записом цього інтерв’ю я і хочу вас познайомити, сподіваючись, що ви зможете дізнатися з нього щось корисне і для себе …

«Вести ФМ»: Станіслав, можете підтвердити чи спростувати цю інформацію?

Зінгель: Так, безумовно. Після того, як почалися попередні слухання з питань отримання виду на проживання при покупці нерухомості, кількість запитів в рази зросла, але це не говорить про те, що такий же ріст відбувся за кількістю угод на ринку Латвії.

«Вести ФМ»: тобто люди запитують, але потім відмовляються?

Зінгель: насправді все ще велика різниця між очікуваннями покупця і продавця. На внутрішньому ринку продавці вважають, що криза закінчилася, а покупці очікують, що можна ще отримати 20-30% знижки при покупці. Але взагалі угод, звичайно, набагато більше відбувається, ніж це було рік тому.

«Вести ФМ»: Повідомляється, що з купівлею нерухомості отримати вид на проживання буде значно дешевше, ніж якщо це робити через інші країни. А наскільки дешевше?

Зінгель: В принципі при заявленій сумі в 100 тисяч лат для Риги і Юрмали і в 50 тисяч лат для інших міст фактично ви повинні отримати і найдешевший вхідний квиток в ЄС, але насправді не все так просто. Відомо, що зараз близько 14 запитів з приводу ВНП, з приводу купівлі — всі росіяни. Отримали не більше 7-8. Звідси питання: що робити тим, хто купив, але вид на проживання не отримував?

«Вести ФМ»: Наскільки вона ліквідна? Її вдасться потім продати, якщо не вдалося використати для отримання посвідки?

Зінгель: Так. Ми намагаємося все ж концентруватися на найбільш престижних районах Риги та Юрмали. А все інше — це, швидше за все, неліквід, який буде складно потім продати. І не факт, що ви ще при цьому отримаєте вид на проживання, але цей закон працює, ми раді констатувати, що все-таки є люди, які отримують. І друге, насправді це сьогодні найдешевший квиток в ЄС. Це безперечно.

«Вести ФМ»: чи Правда, що найчастіше у вигляді на проживання відмовляють тим росіянам, у кого коли-то родичі жили в Латвії?

Зінгель: Ми ніколи не дізнаємося. Тому що офіційно вам про це ніколи не скажуть, а неофіційно можна тільки домислювати, тому якщо хтось коли-то був пов’язаний з громадянством, з міграцією в Латвію, це, звичайно, буде врахована в анкеті, але ніколи вам не скажуть, що це пов’язано безпосередньо. Це можуть бути тільки домисли.

«Вести ФМ»: Де ще росіяни купують нерухомість з метою придбання виду на проживання?

Зінгель: Найпростіше придбати нерухомість з наступним видом на проживання в Німеччині – від 250 тисяч євро. Купують також по програмі в Америці, купують в інших країнах, але часто задають питання – а чи дає вид на проживання покупка нерухомості? Відповідаємо: ні.

«Вести ФМ»: тобто покупка не гарантує нічого?

Зінгель: Потрібно купувати комерційну нерухомість, щоб створювати робочі місця, тоді є шанс, що ви отримаєте.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?