Хочу влаштуватися на Адлерскую ТЕС …

300

Доброго дня! Дякую, що зайшли на блозі. Спасибі, що читаєте. Сьогодні у мене буде пост, як кажуть, «за заявками трудящих», бо я збираюся відповісти двом читачам, яких цікавить робота на Адлерському ТЕС. Але перш, ніж я перейду безпосередньо до відповідей на питання, мені хотілося б порекомендувати жителям Петербурга одну хорошу проектно — будівельну компанію. Компанія називається «Віконна Верф» і вона займається проектуванням, виготовленням та монтажем світлопрозорих конструкцій на основі КДК (клеєних дерев’яних конструкцій). Якщо хтось із вас запитає, а чим може бути корисна ця компанія простому питерцу? Відповім: Ця компанія може бути корисна багатьом росіянам. 🙂 Наприклад, якщо ви живете в Пітері і вам терміново знадобилося десь замовити конструкції зимового саду або оранжереї, замовити фасадне скління, замовити скління даху, скління мансарди або скління басейну, у всіх цих випадках ви можете сміливо звертатися в компанію «Віконна Верф», яка виконає всі ці роботи для вас у найкращому вигляді, бо компанія працює в цій сфері вже з 1998 року … Сподіваюся, що я вас переконав у корисності своєї інформації? 🙂 Ну, а поки просто запам’ятайте телефон компанії «Віконна Верф» : 8(812) 744-51-42

Ну, а тепер, власне кажучи, ми можемо перейти до відповідей на ваші запитання. Питань цих у мене зараз два і вони стосуються однієї і тієї ж теми — люди запитують, як їм влаштуватися на роботу на Адлерскую ТЕС. Ось, власне самі питання.

Питання перше:

Андрій — 26 червня 2010, 02:38

Хочу повернутися додому З с-Петербурга і влаштуватися на Адлерскую ТЕС. В даний час працюю на одній з провідних ТЕЦ С-Пб. Інж. електрик

Питання друге:

Іван — 10 серпня 2010 в 18:18

Доброго дня! Я в цьому році отримав вищу освіту за спеціальністю «Електричні станції». Кваліфікація – інженер. Хочу влаштуватися на Адлерському ТЕС. Куди звертатися? Заздалегідь спасибі.

Для тих, хто ще не знає, що представляє із себе Адлерская ТЕС, поясню. Адлерская теплоелектростанції (ТЕС) — це теплоелектростанція, якої на сьогоднішній день як би немає, бо вона ще тільки будується. Адлерская ТЕС є одним з найважливіших об’єктів інфраструктури майбутньої зимової сочинської Олімпіади 2014 року, бо вона повинна буде забезпечувати теплом і електроенергією спортивні об’єкти, житлові комплекси олімпійського села, а також будинки місцевих жителів, що знаходяться в прилеглих районах.

Ця нова ТЕС займе територію загальною площею 9,89 га в Імеретинській низовині і буде створена на основі двох парогазових енергоблоків загальною потужністю 360 МВт (теплова потужність – 227 Гкал/год). Основне обладнання енергоблоків — дві парові турбіни Т-48/62-7,4/0,12 потужністю 60 МВт виробництва ВАТ «Силові машини», чотири газові турбіни V64.3A поставки Ansaldo Energia за 65 МВт кожна і котли-утилізатори виробництва ВАТ «Подільський машинобудівний завод». Замовником по будівництву об’єкта є ЗАТ «Межрегион-Енергобуд». Інвестор проекту — ТОВ «Російські енергетичні проекти», акціонером якого є ВАТ «Газпром». Генеральний підрядник будівництва Адлерському ТЕС — ВАТ «ПЕК Мосенерго».

Будівництво станції було розпочато у вересні 2009 року і завершити його планується в 2012 році, вийшовши у квітні (максимум в травні) 2011 року на пусконалагоджувальні роботи. Поки ж у травні цього року почалося тільки будівництво головного корпусу станції.Таким чином, на сьогоднішній день станції, як діючого об’єкта енергетики, ще не існує, а існує тільки об’єкт, на якому працюють будівельники і монтажники. Відповідно, якщо станції на сьогоднішній момент ще немає, то і влаштуватися на станцію теж не вийде. Але зате можна вже спробувати влаштуватися на роботу в компанії і організації, задіяні в будівництві станції.

Мій особистий досвід роботи на будівництвах, подібних Адлерському ТЕС, показує, що після введення станції в експлуатацію велика людей, які будували нову станцію, переходить на роботу на нову станцію як вже експлуатаційників. І що показово, керівництво станцій зазвичай охоче бере до себе на роботу будівельників і монтажників, які раніше працювали на будівництві станції, зданої в експлуатацію. І чому таке відбувається — це теж зрозуміло. Люди, що будували об’єкт, як правило, його вже добре знають і з них виходять грамотні експлуатаційники, яким не страшно довірити станцію. Відповідно, ті, хто хоче в майбутньому працювати на Адлерському ТЕС, повинні будуть ще сьогодні спробувати влаштуватися в компанії і організації, що працюють на її будівництві, в тому числі, влаштуватися і в службу замовника (робота в службі замовника — це найкращий варіант для тих, хто в майбутньому хотів би працювати на Адлерському ТЕС).

Перерахуємо ці компанії та організації :

1. Замовник будівництва Адлерському ТЕС — ЗАТ «Межрегион-Енергобуд».
2. Генеральний підрядник будівництва Адлерському ТЕС — ВАТ «ПЕК Мосенерго».
3. Монтажна організація — відокремлений монтажний підрозділ тресту —
ЗМУ ЗАТ «Трест СЗЕМ» на Адлерському ТЕС.

Саме в ці організації осіб, які бажають працювати в майбутньому на Адлерському ТЕС, і треба намагатися зараз влаштуватися, а треба, як мінімум, зв’язатися з відділами кадрів цих компаній і організацій. Ну, а поки я нагадаю вам координати і контактні дані тих фірм, які вам можуть знадобитися при влаштуванні на роботу на Адлерскую ТЕС.

ЗАТ «Межрегион-Енергобуд» — структура, афільована з дочірніми компаніями ВАТ «Газпром». Штат головного офісу ЗАТ «Межрегион-Енергобуд» 10 осіб. Сфера діяльності — енергетика. Компанія займається безпосередньо реалізацією проекту будівництва Олімпійського об’єкту — Адлерская ТЕС. Головний офіс компанії знаходиться в Москві, філія — р. в Сочі.

Адреса і телефони ЗАТ «Межрегион-Енергобуд»:
105094, р. Москва, Семенівська наб., д. 2/1, тел. 662-94-89
Адреса сайту: http://www.mr-energostroy.ru/

Адреса і телефони ВАТ «ПЕК Мосенерго»:
105094, Москва, Гольяновская вул., д. 5. корп.9
Телефон: +7 (495) 957 21 02, факс: +7 (495) 957 46 22
E-Mail: [email protected]
Адреса сайту: http://www.tek-mosenergo.ru/

Адреса і телефони тресту ЗАТ «Севзапэнергомонтаж» :
191036, РФ, Санкт-Петербург, 6-та вул. Радянська, д. 21/2
Телефони: (812)2748840, (812)2748848 Факси: (812)2746462
E-Mail: [email protected]
Адреса сайту: http://www.trestszem.ru/
Керівник: Привалов Володимир Миколайович, генеральний директор

ЗМУ ЗАТ «Трест СЗЕМ» на Адлерському ТЕС:
Керівник: Брыляков Петро Сергійович, генеральний директор

Загалом, хочете влаштуватися на Адлерскую ТЕС, тоді телефонуйте у трести, знаходяться в Москві і в Петербурзі, дізнавайтеся у них телефони та координати сочинських підрозділів, потім зв’язуйтеся з цими сочинськими філіями і питайте у них, як і на яких умовах ви можете влаштуватися до них на роботу. Ну, а далі, як кажуть, справа техніки … 🙂

Завантажити фотографію макета Адлерському ТЕС (крупним планом)

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?