Будівельники-професіонали вибирають Ecostrum

324

Це була Любов з Першого Погляду. Так, я закохався в нього відразу і безповоротно, як тільки побачив його в перший раз. І це не дивно, бо в нього просто неможливо не закохатися! Адже він такий красивий, витончений елегантний, а головне — завжди бездоганно точний в усьому, що робить. Чому ви посміхаєтеся? 🙂 Ні, ні! Це зовсім не те, про що ви подумали! 🙂 Я пишу зараз про будівельному рівні Ecostrum і про ті емоції, які мене переповнюють, коли я беру в руки цей красивий і скажено зручний інструмент. .

Вперше я побачив цей рівень років десять тому в руках у одного з своїх будівельників, тільки що повернувся тоді з Фінляндії, де він пропрацював кілька років і зробив по поверненню в Естонію на роботу в мою фірму. І хоча до якісного будівельного інструменту за попередні десять років ми все встигли вже тоді звикнути, тим не менш побачений мною в той момент рівень дуже мене зацікавив. І, природно, що я, підійшовши до господаря рівня, попросив дати мені його подивитися. Це було щось … Яскравий оригінальний дизайн, легкість, зручність, а головне — точність рівня, яку я одразу поліз перевіряти, підкорили мене тоді відразу і назавжди. Чесно скажу, що за давністю років я вже не пам’ятаю, який саме моделі був той перший побачений мною будівельний рівень Ecostrum, але перша зустріч з ним мені запам’яталася.

Своїм власним рівнем Ecostrum я обзавівся тільки ще через кілька років після нашого першого із ним знайомства. Тепер у мене є кілька власних будівельних рівнів Ecostrum різних моделей, якими я користуюся в залежності від виду робіт, які виконуються в даний момент на будмайданчику. І за той час, що я з ними працюю, я зміг на своєму власному досвіді переконатися в тому, що більш зручного будівельного рівня для інженера-будівельника, який керує будівництвом, просто не знайти. Рівнями фірми Ecostrum дуже зручно користуватися в будь-яких умовах і для контролю практично будь-яких робіт, виконуваних на об’єкті.

Я хочу звернути вашу увагу на те, що основною деталлю кожного рівня Ecostrum, втім, як і в інших будівельних рівнях, є колба, вироблена нині з поліакрилу. Тільки на відміну від колб в рівнях інших виробників, колби для рівнів Ecostrum виробляються під дуже жорстким контролем, при якому виключається навіть мінімальна похибка циліндричності і забезпечується висока міцність, що зумовлює потім той тривалий термін експлуатації рівня і його надійність.

Саме ця допитлива і певний фанатизм у контролі над процесом виробництва колб, що забезпечують точність при роботі з рівнем Ecostrum, і зробили продукцію ізраїльської фірми Ecostrum industries Ltd, яка виробляє ці будівельні рівні вже більше двадцяти років, еталоном якості. Колби виробляються фірмою з чудової акрилу з високим ступенем прозорості. Колби виробляються дуже повільно, щоб звести викривлення внутрішньої поверхні колби, за яким потім рухається повітряний пухирець, до мінімуму. Технологічний проект гарантує відсутність протікання, розтріскування і помутніння колб. Рух бульбашки в колбах рівнів Ecostrum не схильне до дії статистичної електрики. Стійкість барвника рідини в колбах до ультрафіолетових променів – найкраща в світі, завдяки чому колби не схильні до знебарвлення.

Компанія Ecostrum дає безстрокове, тобто вічну гарантію на відсутність розтріскувань і протікання колб, які вона випускає. Плюс компанія надає своїм покупцям гарантію на свою продукцію, дійсну протягом 12 місяців з дати відвантаження. Ця гарантія означає, що Ecostrum зобов’язується замінити або, за вибором Ecostrum, безкоштовно відремонтувати дефектний виріб або його частини протягом 12 місяців з дати відвантаження товару. Гарантія поширюється тільки на товар, який зберігався і використовувався в нормальних умовах.

Якісні колби — це не єдина «фішка», задіяна фірмою-виробником, будівельних рівнях Ecostrum. Система Plumbsite — це, можливо, найбільш важливе нововведення в традиційних будівельних рівнях за останні п’ятдесят років. Ця система дозволяє працювати з колбою як з звичайної бічної сторони рівня, так і з фронтальній площині. Найбільш важливим у цій системі є повна відсутність помилки кутового зору, а значить і більш висока точність виконуваної роботи. Система Plumbsite дозволяє збільшити обсяги та якість робіт при зниженні витрат на їх виконання. І система Plumbsite теж є ексклюзивною розробкою компанії Ecostrum.

А ще я хотів би відзначити той факт, що компанія Ecostrum не пішла по тому шляху, по якому в останні роки пішли виробники інструменту багатьох відомих марок, і не перенесла за їх прикладом своє виробництво в Південно-Східну Азію. І в наші дні, як ми знаємо, напис «made in Europe», що красується на тому чи іншому товарі, на ділі виявляється тільки «обманкою», розрахованої на довірливого покупця, бо найчастіше реальним виробником товару виявляються Китай, Малайзія або Таїланд. Тому в нинішніх умовах напис «made in Israel», нанесена на рівні Ecostrum і раніше повідомляє про реальному місці виробництва інструменту, мені особисто дуже імпонує. А слова «Ecostrum вироблено в Ізраїлі» давно вже стали для мене еталоном якісного будівельного інструменту.

І мені дуже приємно усвідомлювати, що якісний будівельний інструмент перестав бути рідкістю на наших будівельних майданчиках і дефіцитом в наших будівельних магазинах. Рівні Ecostrum продаються зараз в багатьох містах Росії та України. Ну, а якщо ж у вашому місті рівнів Ecostrum поки у продажу немає, то це теж можна виправити, бо ви завжди зможете без проблем придбати рівень Ecostrum через інтернет-магазин. Адреси ж російських магазинів будівельних інструментів, які торгують, як в офлайні, так і в онлайні, будівельними рівнями Ecostrum, ви завжди можете знайти на сайті фірми «Центроинструмент» за адресою: http://www.centroinstrument.ru .

Ну, і на закінчення … Ви, звичайно, зможете побудувати туалет на своєму городі взагалі без рівня, зможете повісити шафки на кухні, використовуючи рівень, спрацьований ремісниками Китаю або рідного Крыжопля і зможете виконати ще купу різних робіт, при виробництві яких можна наплювати на точність і якість. Але факт залишається фактом — будівельники-професіонали, що піклуються про якість своєї роботи, давно вже зробили свій вибір на користь рівнів Ecostrum. І їх вибір не випадковий, бо справжній професіонал працює завжди тільки професійним інструментом. Будівельники-професіонали вибирають Ecostrum!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?