Різні типи генераторів для вашого будинку

36

використовуйте найкращий тип генератора для вашого будинку, ознайомившись з різними типами генераторів, щоб уникнути стресу та поту, які виникають через відключення електроенергії або відключення електроенергії.

основи обслуговування генератора

Як і у випадку з будь-яким іншим пристроєм на базі двигуна, генератори також вимагають значного обслуговування, щоб вони прослужили якомога довше. Кожен тип генератора поставляється з певним графіком обслуговування, якому ви повинні відповідно слідувати. Типова практика технічного обслуговування генератора включає в себе необхідність загального огляду, який включає перевірку машини на можливі витоку, перевірку акумулятора, кабелів і клем, а також оцінку рівнів охолоджуючої рідини і масла.

Стандартне обслуговування генератора включає наступні ключові фактори:

  1. ретельний огляд системи охолодження, який в основному включає в себе спостереження за рівнями охолоджуючої рідини через різні проміжки часу.
  2. щорічна очистка та фільтрація. Це пов’язано з тим, що генератор, ймовірно, використовується через день, тому вам необхідно очистити всі забиті паливні фільтри і паливопроводи.
  3. час від часу перевіряйте заряд батареї, оскільки в більшості випадків несправності саме відмова батареї зношує генератор.
  4. звичайне тестування генератора, щоб дізнатися про стан акумулятора, щільності акумуляторів, а також про рівень їх електроліту.

типи генераторів

Існує безліч генераторів, доступних для комерційної покупки, деякі з яких спеціально розроблені для домашніх господарств, а інші призначені для промислових цілей. Це одні з найпоширеніших і популярних типів генераторів, і кожен з них має свої унікальні і специфічні особливості, якості, застосування, переваги і недоліки.

дизельні генератори

що нам в цьому подобається?

Дизель-генератор, зазвичай відомий як дизель-генераторна установка, який, як випливає з назви, працює на одному з найменш займистих паливних ресурсів.

Дизель-генератори працюють на комбінації дизельного двигуна і електричного генератора і спроектовані таким чином, що найкраще працюють тільки на дизельному паливі. Деякі з моделей можуть піти далі і працювати на інших типах природного газу та рідкого палива, але дизельне паливо виявилося набагато ефективнішим у плані вихідної потужності, коли справа доходить до таких генераторів.

Якщо ви шукаєте неймовірно надійний генератор для автономних кабін, то дизельні моделі – безумовно, найнадійніші варіанти на сьогоднішній день. Крім міцної конструкції двигуна і зовнішнього вигляду, вони також мають дуже низькі вимоги до технічного обслуговування.

Вони прослужать вам все життя, оскільки дизельне паливо горить набагато холодніше в порівнянні з іншими природними джерелами, такими як бензин. Зменшення тепла значно знижує навантаження на двигун і робить його набагато більш ефективним за рахунок більш високої щільності енергії і вироблення потужності.

Дизельні двигуни майже так само доступні, як бензинові, і дійсно є чудовою альтернативою.

Щоб дизельні електростанції (дес, дгу) прослужили вам дуже довгий час вірою і правдою потрібно строго дотримуватися регулярного технічного обслуговування, яке, наприклад, може надати енергодизель, компанія яка спеціалізується на цьому. Тут ви, до речі, можете оформити оренду дизельного генератора на будь-який час.

Коли мова заходить про деякі недоліки дизельних генераторів, на думку приходять в першу чергу два.

Перший з яких; як і бензинові моделі, вони також виділяють багато шкідливих викидів, які викликають забруднення повітря і можуть бути досить отруйними при вдиханні у великих кількостях.

І, нарешті, дизельні генератори не працюють належним чином у вологому середовищі.

Звичайно! на відміну від бензинових моделей, він відмінно працює при дуже низьких температурах, але якщо намокне, то волога в паливній магістралі зруйнує двигун.

газові генератори

що нам в них подобається?

Найкраще в генераторах природного газу, без сумніву, – це їх паливна економічність. Вони також дуже схожі по конструкції і конструкції на бензинові і дизельні генератори, але в якості джерела енергії використовують пропан або зріджений нафтовий газ.

Генератори природного газу досить витривалі по конструкції і конструкції, і їх можна дуже легко зберігати як під землею, так і над землею, в залежності від конструкції і використання вашого будинку.

Газ-одне з найчистіших викопних видів палива (при спалюванні). У них набагато нижчий рівень викидів, ніж у бензину і дизельного палива, а також вони значно дешевше.

Генератори природного газу, як правило, можуть значно знизити загальні експлуатаційні витрати автономної кабіни. Більш дешеве паливо, нижчі витрати на технічне обслуговування і дешевша покупка обладнання в цілому роблять ці генератори відмінним співвідношенням ціни і якості, придбаними багатьма середніми клієнтами.

Ви можете підтримувати свою кабіну в робочому стані протягом декількох днів з мінімальними витратами, а завдяки міцній конструкції, що не вимагає особливого обслуговування, вам не доведеться сильно турбуватися про ці генератори, як тільки ви їх підключите і будете готові до використання.

що нам в них не подобається?

Хоча генератори природного газу можуть не мати серйозних недоліків, як деякі інші типи генераторів, по суті їх два, про які ми думаємо, що ми повинні згадати.

Генератори природного газу, хоча і міцні і довговічні, не так довговічні, як дизельні моделі, і можуть вийти з ладу навіть в дуже холодних погодних умовах.

Вартість установки також набагато вище, так як вам доведеться зробити багато підключень, щоб газові лінії запрацювали. Однак генератор, як і саме паливо, коштує дуже дешево.

бензинові генератори

що нам в них подобається?

Бензинові моделі, зазвичай звані газогенераторами, є найпопулярнішим типом генераторів навіть донині.

Ці генератори неймовірно прості у використанні і живляться від легко доступних паливних ресурсів. Крім витрати палива і простоти експлуатації, ще одним важливим аспектом їх популярності є доступна ціна.

Бензинові генератори досить зручні в кишені і, як правило, мають зручні розміри, щоб бути максимально портативними. Це те, що робить їх ідеальними для тривалих походів, оскільки їх компактність дозволяє легко носити їх з собою.

Однак розмір генератора також буде залежати від очікуваного відключення електроенергії. Але в цілому для невеликих будиночків і наметів під час вихідних в лісі або в поході відповідні моделі, як правило, легкі, компактні і зручні.

Отже, бензинові генератори ідеальні, якщо вам не потрібна велика потужність. Їх доступність також робить їх особливо популярними у всіх видах будівельних робіт. Вони прості в експлуатації і набагато простіше в налаштуванні, ніж більшість інших типів автономних генераторів.

що нам в них не подобається?

Тепер, коли ми обговорили переваги генераторів цього типу, давайте поглянемо на деякі з мінусів і чому вони не можуть бути ідеальними для кожного покупця.

По-перше, бензинові генератори виробляють відносно більш високі викиди, ніж інші типи генераторів.

По-друге, вони створюють багато шуму під час роботи, тому, якщо ви або район, в якому ви живете, досить чутливі до шуму, то газові генератори можуть бути не найкращим варіантом.

Більше того, запуск газових генераторів в холодні місяці, можливо, є неймовірно важким випробуванням, і постійне ривків за ланцюг напевно втомить вас.

резервні генератори

що нам в них подобається?

Резервні або резервні генератори можна легко визначити як систему електроживлення, яка працює автоматично, без необхідності запускати їх вручну.

В основному вони використовуються в якості аварійних силових агрегатів і за механізмом практично не відрізняються від бензогенераторів і працюють на дизельному паливі. Але у них набагато більший зовнішній бак, ніж у бензинових моделей, що дозволяє їм забезпечувати харчування не менше 48 годин, в залежності від використання.

Великий бак робить їх більшГроміздкими і менш портативними, ніж бензинові генератори. Їх двигун промислового класу, досить міцний і кріпиться на санчатах. На санчатах, в свою чергу, знаходиться радіатор, великий генератор змінного струму і бортовий паливний бак.

Це допомагає моделям резервного генератора підтримувати автоматичний перемикач резерву і миттєво живити пристрій щоразу, коли пропадає електрика. Вони приголомшливо забезпечують постійний потік енергії.

Резервні генератори ідеальні як системи безпеки при використанні в певних пристроях, таких як ліфти, протипожежні системи та системи виявлення, резервні освітлювальні прилади, а також пристрої життєзабезпечення, такі як вентилятори тощо.

що нам в них не подобається?

Один аспект резервних генераторів, який багатьом не подобається, – це більш високий ціновий діапазон.

Резервні генератори, особливо дорожчі, які забезпечують більшу потужність, дуже дорогі і недоступні для більшості пересічних покупців. І це одна з причин, чому вони погоджуються на більш прості бензинові моделі.

Резервні генератори також вимагають значного обслуговування. Регулярне обслуговування є ключем до того, щоб вони функціонували найкращим чином, без чого вони неминуче вийдуть з ладу. Вони також дуже важкі і не такі портативні, як деяким хотілося б.

портативні генератори

що нам в них подобається?

Портативні генератори відомі своїм двигуном внутрішнього згоряння, який спеціально розроблений для вироблення і передачі тимчасової електроенергії.

Вони працюють або на газі, а іноді навіть на дизельному паливі, і стануть нашим кращим генератором, якщо у вас досить невелика автономна кабіна, в якій майже немає електроприладів.

Можливо, вони не зможуть виробляти електроенергію протягом багатьох годин поспіль, але для найнеобхідніших речей, таких як освітлення, невеликі морозильні камери і навіть телевізор, ці генератори просто ідеальні.

Двигуни переносних генераторів працюють за рахунок обертання невеликої турбіни, яка, в свою чергу, виробляє обмежену кількість електроенергії.

Переносні генератори дивують своєю унікальністю установки. Їх можна встановити двома способами: по-перше, професійно підключивши їх до субпанелі будинку, а по-друге, підключивши всі інструменти безпосередньо до розетки генератора.

Крім того, що портативні генератори є прекрасним джерелом електроенергії для невеликих побутівок, вони також дуже зручні, коли справа доходить до освітлення для будівельних робітників на віддалених об’єктах. Також вони відмінно підходять для аварійного освітлення в будинках, коли немає електрики.

що нам в них не подобається?

Оскільки портативні генератори працюють на дизельному або газовому паливі, вони мають досить високий рівень викидів, ніж інші типи, які можуть бути отруйними при вдиханні. Намагайтеся не використовувати ці генератори в закритих приміщеннях.

Звичайно їх портативна природа може спонукати вас використовувати його в приміщенні, але просто переконайтеся, що ви відкрили вікно, перш ніж активувати його.

Більш того, через їх невеликого розміру і компактного розміру вони не так довговічні, як деякі інші типи генераторів в нашому сьогоднішньому списку.

сонячні генератори

що нам в них подобається?

Якщо ви плануєте повністю екологізувати, коли справа доходить до отримання надійного джерела енергії для автономної кабіни, то сонячні генератори – це саме те, що вам потрібно.

Ці генератори використовують сонячне випромінювання для уловлювання і зберігання енергії, а потім використовують її у вигляді електроенергії. Ці генератори, як правило, працюють за допомогою сонячних панелей, які використовуються для збору сонячної енергії і подальшого зберігання її в батареях.

Оскільки більшість приладів сьогодні використовують змінний струм, інвертори, які присутні в сонячному генераторі, змінюють накопичену потужність на цей тип, перш ніж вона буде передана по всьому будинку.

Зокрема, сонячні генератори мають три основні частини, з якими вони працюють; це батареї, інвертор та контролер заряду.

Ці три компоненти працюють в унісон для перетворення сонячної енергії в електричну і мають досить високу вихідну потужність.

Коли ви включаєте сонячний генератор, він відразу починає накопичувати і накопичувати електричну енергію через панелі. Коли мова йде про такі генератори, немає витрат на паливо, оскільки ви використовуєте поновлюваний ресурс, а також немає шкідливих викидів, про які слід турбуватися.

що нам в них не подобається?

Моделі генераторів на сонячній енергії-одні з найдорожчих на сьогоднішній день. Акумулятори, контролери заряду і навіть панелі обійдуться вам в цілий статок, але в довгостроковій перспективі вони допоможуть вам значно заощадити на паливі.

У них також більш високі вимоги до технічного обслуговування, оскільки генератори не так довговічні і мають тенденцію виходити з ладу навіть при невеликому недбалому використанні.

Повна зарядка акумуляторів також може зайняти багато часу. Хмарне небо також впливає на можливості збереження енергії.

інверторні генератори

що нам в них подобається?

Інверторні генератори-одні з найбільш портативних і безшумних моделей генераторів на сьогоднішній день.

Ці генератори поставляються з двигуном, обладнаним генератором змінного струму. Потім змінний струм перетворюється в постійний за допомогою випрямляча, який встановлений в самому двигуні.

Цей механізм допомагає генератору залишатися тихим, навіть коли він працює понаднормово, щоб забезпечити більш високу вихідну потужність.

Отже, якщо у вас є досить чутливий до шуму район або ви хочете мати тишу і спокій у своїй автономній каюті, тоді ці генератори можуть бути кращим вибором.

Вони на 20 відсотків більш економічні, ніж стандартні бензинові і дизельні моделі, і допомагають забезпечувати особливий вид електроенергії, який безпечний для використання в чутливих електронних пристроях, таких як планшети, смартфони і т. Д.

Інверторні генератори використовують магніти для першого виведення змінного струму, який негайно перетворюється в постійний струм, а потім знову перетворюється назад в змінний струм.

Що нам подобається в інверторних генераторах, так це те, що частота обертання двигуна регулюється автоматично в залежності від кількості споживаної потужності.

що нам в них не подобається?

У порівнянні з портативними і газовими моделями, інверторні генератори набагато дорожче і мають відносно високу вартість установки.

По-друге, їх вихідна потужність не така висока, як деяким хотілося б. Вони можуть бути ідеальними для невеликих будинків і кабін, але і для великих промислових підприємств, таких як фабрики, а також для важкого обладнання та інструментів; вони зовсім не підходять.

Також потрібно періодичне технічне обслуговування, оскільки його вартість не така висока.