«ЛенневаПроект»: «Розробити проект і здати її замовнику — цього мало! Найскладніше — це проект погодити! А ось в цьому нам рівних в Пітері немає!»

318

Сьогодні у мене на блозі буде чергове інтерв’ю. Попереджаю, що це буде інтерв’ю з цікавим, а головне – дуже корисним для пітерських будівельників і ремонтників людиною. Саме ця людина зможе, якщо, звичайно, ви знайдете до нього підхід, допомогти вам зберегти ваші нерви, час і гроші при розробці та погодженні проектної документації. Ви, звичайно, в курсі, скільки років Санкт-Петербургу і скільки в ньому архітектурних та історичних пам’яток?

Ви вже уявили собі цю картину? Втім, ті, у кого з фантазією і просторовою уявою зовсім погано, можуть поглянути на фото, розміщене на початку сторінки, на якому зображена з «пташиного польоту» Петропавлівська Фортеця. Ну, а тепер уявіть, що ви живете в місті, де таких «петропавловских фортець» з добрих півтисячі! А між тим слід у цьому місті працювати, та ще й гроші заробляти, а не ходити на екскурсії. А як тут побудувати що-небудь, якщо навколо тебе кругом одні пам’ятники?

Загалом, будь-хто зрозуміє, що проектування і проекти в Санкт-Петербурзі — це справа досить складне. Однак розробити проект — це лише півсправи! Бо реальність така, щоб погодити проект у Санкт-Петербурзі, вам не знає «броду» у подоланні загороджувальних комісій та дозвільних комітетів, доведеться провести в чергах і на засіданнях буквально половину своєї і так вже досить короткого життя … Уявляєте, що таке – провести півжиття у чергах? Правда, у вас є вибір. Ви можете провести ці півжиття зі своєю сім’єю, або на футболі, або просто на дивані біля телевізора, а всю цю маячню з розробкою та погодженням проектної документації візьме на себе фірма нашого гостя.

Вам дійсно може допомогти наш сьогоднішній співрозмовник, який легко і невимушено допоможе вам узгодити всю проектну документацію. За умови, звичайно, того, що цю документацію ви теж замовили в його фірмі. Я думаю, що ви вже заінтриговані? Втім, я не буду вас мучити і відкрию «страшну таємницю». Сьогодні я збираюся вас познайомити з генеральним директором пітерської фірми «LennevaProekt» — Станіславом Тимофеєвим.

Ну, а тепер прийшов час представитися нашому гостю.

«Stroika24.eu»: Назвіться, будь ласка.

«LennevaProekt»: Тимофеєв Станіслав Георгійович. Генеральний директор і засновник фірми.

«Stroika24.eu»: Розкажіть про свою фірму.

«LennevaProekt»: Наша фірма була створена в 2005 році на базі керуючої компанії комерційної нерухомості. В основі фірми приватний капітал …. досить багатий досвід її засновника. Так, шість років життя були повністю віддані роботі з розробки та узгодження проектної документації. Після чого я вирішив, що досвід є і пора вирушати у самостійне плавання. Дебют виявився успішним – фірма і її послуги опинилися в Пітері затребуваними. Цього я думаю, ще в чималому ступені сприяє і досвід, накопичений раніше іншими працівниками фірми.

Адже зараз у штаті фірми працюють головний інженер (середня технічна освіта), дизайнер (Академія мистецтв ім. Рєпіна), бухгалтер (вища освіта), архітектор (вища освіта), а також задіяні дванадцять інженерів-проектувальників з вищою освітою, які працюють за договором.

«Stroika24.eu»: Ваша фірма називається «LennevaProekt». А що означає її назва?

«LennevaProekt»: загалом, фірма в даний момент називається «Алегро» і її назва походить від італійського слова, що означає «швидко», «швидко», «швидко». Але найближчим часом ми маємо намір змінити нинішню назву на нову – «ЛЕННЕВАПРОЕКТ». Ми вирішили, що він краще відповідає місту, в якому ми працює, так і запам’ятовуватися воно потенційним замовникам, напевно, буде краще. Ну, а зараз поки так називається тільки наш сайт.

«Stroika24.eu»: Які послуги пропонуються зараз вашою фірмою?

«LennevaProekt»: У фірми накопичено великий досвід щодо проходження Державної експертизи проектів ГАСП (Державний Архітектурно-Будівельний Нагляд) по Санкт-Петербургу і Ленінградської області. Наші співробітники грамотно підготують всю проектну документацію здадуть в експертизу, при необхідності знімуть своїми силами зауваження щодо проектної документації і обов’язково отримають позитивний висновок по проекту.

«Stroika24.eu»: Хто замовники ваших послуг? Кого серед них більше на сьогоднішній день: фірм або приватних осіб?

«LennevaProekt»: Фірми складають — 80%, державні установи – 10%, приватні особи – 10%.

«Stroika24.eu»: Що є сильною стороною вашої фірми, яка могла б виділити вашу фірму в ряду подібних фірм в Санкт-Петербурзі? І чому ви вважаєте, що це сильна сторона вашої фірми?

«LennevaProekt»: Я вважаю, що це вміння довести почату справу до кінця. Розробити проект і здати її замовнику — це мало! Найскладніше — це проект погодити! А ось в цьому нам рівних в Пітері немає! Ми завжди готові не тільки розробити проект і здати її замовнику з невідомим результатом, але й узгодити його … навіть, якщо справа доходить до суду.

«Stroika24.eu»: Якими проектними роботами ви категорично не займаєтеся?

«LennevaProekt»:Розробкою та погодженням переплануванням квартир. Зазвичай доводиться робити це тільки для знайомих або на прохання … Хоча, якщо чесно, ми в принципі не відмовляємо людині, якщо він дуже просить …

«Stroika24.eu»: Які ваші послуги найбільш затребувані серед жителів Санкт-Петербурга?

«LennevaProekt»: Перепланування квартир, переведення житлових приміщень у нежитловий фонд.

«Stroika24.eu»: Які послуги найбільш часто замовляють у вас пітерські фірми?

«LennevaProekt»: Практично всі послуги, пропоновані нами, дуже затребувані пітерським фірмами. Перерахую основні: отримання початково-дозвільної документації (ВДД), розробку та погодження проектної документації в КГИОП (Комітеті з Державного контролю, використання й охорони пам’яток), розробка генеральних планів та їх узгодження під ключ, розробка об’ємно-планувальних рішень та узгодження з головним архітектором СПб, узгодження під ключ.

«Stroika24.eu»: Скільки часу у вас займає вирішення питання про переведення житлового приміщення в нежитлове? По максимуму і мінімуму?

«LennevaProekt»: Переведення в нежитловий фонд реально по часу займає від 9 до 12-13 місяців.

«Stroika24.eu»: Яка ціна питання? В яку приблизно суму може обійтися замовникам ваші послуги по переведенню житлових приміщень у нежилі? Назвіть хоча б мінімальну вартість. Від чого залежить вартість ваших послуг? Від району? Від цінності будинку? Від терміновості?

«LennevaProekt»: Мінімальні ціни у нас починаються з 350.000 рублів. Зазначу, що це вже з вартістю проектної документації. Максимальна ціна зазвичай становить десь в районі 600.000 руб. Ціна нашої послуги залежить в першу чергу від площі приміщення (хоча при площі від 30 до 250 м. кв. ціна приблизно однакова), від району, де розташована будівля, а також від того, чи перебуває будинок під охороною КГИОП (Комітету з Державного контролю, використання й охорони пам’яток).

«Stroika24.eu»:Фірма, що знаходиться на першому поверсі житлового будинку, вирішила зробити собі окремий вхід. Скільки часу візьме вирішення питання, якщо фірма звернеться до послуг вашої фірми? Який приблизно рівень цін на подібну роботу?

«LennevaProekt»: Окремий вхід тягне за собою певну перепланування (поодинокі випадки коли проходив тільки окремий вхід – це пов’язано не з побажанням Замовника, а нормами, Санпін і СНиП). Організація окремого входу – є також переплануванням і тому вона затверджується у всіх необхідних організаціях, після чого подається на МВК (міжвідомчу комісію) району. За часом вирішення цього питання займає від 4 до 8 місяців. Вартість цієї послуги становитиме разом з проектом окремого входу та погодженням 70000 – 90000 крб.

«Stroika24.eu»:Санкт-Петербург – місто з унікальною архітектурою. Але за останній час намітилася небезпечна тенденція. Будівлі, які є архітектурними пам’ятками, часто в результаті виявляються знесеними. Як ви це поясните?

«LennevaProekt»: Я б не сказав, що все аж так зноситься відчайдушно … хоча, звичайно, поодинокі випадки зустрічаються. І зараз, хоча охоронні зони з багатьох територій зняті, багато будівель в Санкт-Петербурзі взяті під охорону, як нововиявлені об’єкти культурної спадщини. При ущільнювальної забудови центру Санкт-Петербурга на увазі зняття зон охорони найчастіше зводять сучасні будівлі, таких прикладів маса.

«Stroika24.eu»: Ну, і останнє запитання. Як вас знайти в Пітері? Як і на якому транспорті краще до вас дістатися?

«LennevaProekt»:«ЛЕНІЗДАТ» (адресу не пам’ятаю 🙂 на Фонтанці поруч з КГИОП і КГА). Правда, в офісі буваємо рідко, бо робота проходить більше в роз’їздах.
Телефони:
Станіслав Тимофєєв (генеральний директор) 956 51 69,
Ігор Шевченко (головний інженер) 8 905 234 86 59.

Пошта [email protected]
Сайт www.lennevaproekt.ru

«Stroika24.eu»: Дякую, Станіслав, за цікаву бесіду. Я впевнений, що наші читачі зможуть почерпнути з неї багато корисного для себе. І цілком можливо, що деякі з них, кому потрібні розробка та узгодження проектів в Санкт-Петербурзі, навіть вирішать стати вашими клієнтами. Я ж вам бажаю удачі!

«LennevaProekt»: Спасибі!

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?