Робота по вахті? Ні, звичайний лохотрон! Всього-навсього — по 300 рублів з «носа»!

358

Зараз в Мережі через систему контекстної реклами Google Adsense поширюється повідомлення з пропозицією грошової роботи з вахті. Все, що зацікавилися цим повідомленням і щелкнувшие за нього, спочатку потрапляють на один сайт, з якого вони тут же перенаправленням переадресовуються на інший сайт, що знаходиться за адресою: …. Втім, адресу та назву цього сайту я зараз наводити не буду, щоб не робити йому додаткову рекламу, бо розумна людина і так легко здогадається, про якому сайті тут йдеться, як тільки побачить його скріншот, а дурня не врятує навіть, якщо я напишу тут адресу цього сайту. Мені залишається тільки додати, що всім фірмам, що згадуються на цьому сайті, адресу цього сайту і опис пропонованих їм послуг вже відправлені. Я думаю, що цього буде достатньо для прийняття заходів. 🙂

Тепер про те, що стосується сайту. Сайт цікавий, навіть красивий. Видно, що його творці не даремно провели першу травневий тиждень, бо вони присвятили цей тиждень не свята, а виключно роботі над створенням даного сайту, так як домен для сайту був зареєстрований тільки 01.05.2010 року російським реєстратором reg.ru. Однак, за минулі десять з гаком днів творці сайту вже зуміли «обзавестися солідним банком вакансій», пов’язаних з роботою по вахті і з роботою на дому.

Розглянемо ці «вакансії» докладніше. За твердженням творців сайту, роботу для майбутніх вахтовиків» при посередництві даного сайту представляють навіть такі фірми, як «ЯкутГазПром» і держкорпорація «Олімпбуд». Ну, і, звичайно, ще безліч фірм, які вирішили залишитися, зі слів творців сайту, анонімно. Так ось, ці фірми просто щасливі запропонувати майбутнім «вахтовикам» наступні «вакансії»:

* Бурильники, майстри буріння, водії.
* Вальщики лісу.
* Водіїв категорій B, C і D.
* Водії в регіони Росії.
* Газорізальники та електрозварники.
* Газорізальники, зварювальники, слюсарі, різноробочі.
* Інженерів механіків вахтою.
* Інженери на родовища.
* Маляри, теслярі-бетонщики, покрівельники, штукатури, стропальники, зварювальники.
* Машиністи-екскаваторники, водії категорій С, D, бухгалтер, архітектори.
* Медсестри, лікарі, кондитери, покоївки.
* Монтажники металоконструкцій.
* На будівництво газопроводу.
* На будівництво нафтопроводу.
* На Уралі для різноробочих.
* Робочих з будівельними спеціальностями.
* Різноробочі на вахту.
* Різноробочим вахтовим методом.
* Будівельників-різноробочих.
* Будівництві Олімпійських спортивних об’єктів.
* Стропальники, муляри, теслярі, малярі.
* Потрібні комірники в Москві.

Коротше, на роботу по вахті на цьому сайті можуть літати практично все: від підсобників до кондитерів з покоївками, від школярів-недоучок до людей, що готуються до виходу на пенсію. При цьому спеціально наголошу, що для тих, хто боїться північних холодів, на цьому сайті пропонуються спеціальні московські і південно-курортні вахти. 🙂 Тобто пропонується робота за вахтовим методом буквально на будь-який смак і на будь-який вік. Вахтовая робота пропонується вільно і у великій кількості, незважаючи на кризу. При цьому для більшості перерахованих «вакансій» навіть дається опис вакансії, проілюстрований барвистою фотографією. А головне — всім майбутнім буратіно-«вахтовикам» обов’язково повідомляється сума майбутньої зарплати, тобто обіцяні гроші. Ну, про-про-про-про-дуже великі! Нулів багато-багато! 🙂 А дійсно … чому б не пообіцяти? 🙂 Ось, тільки адрес і телефонів фірм-роботодавців майбутніх «вахтовиків» чомусь на сайті не наводиться. Втім, пояснення знаходиться тут же, поруч. Кожному зацікавленому вакансією обіцяють надати доступ до повної бази … але тільки після відправки СМС-повідомлення на номер 7122. 🙂

Правда, те що відправлення цього повідомлення обійдеться відправнику в кругленьку суму, як і те, що це СМС-повідомлення взагалі є платним, творці сайту повідомити, як того вимагає закон, «скромно» забули. І це не дивно, бо на цій «забудькуватості» і будується весь майбутній лохотронный бізнес. Що ж нам доведеться зробити це зараз за них, тим більше партнер, який представляє лохотронники послугу прийому платного СМС-повідомлення, свої тарифи аж ніяк не приховує і з цими тарифами кожен може ознайомитися тут. Правда, адреса сайту партнера лохотронщиків зможе знайти далеко не кожен користувач, бо його адресу безпосередньо на сайті лохотронщиків зі зрозумілих причин теж ніде не повідомляється.

Так от, як випливає з таблиці, наявної на сайті партнера, відправлення СМС-повідомлення на номер 7122 обійдеться відправнику цього повідомлення хоча й не круглу, але зате дуже пристойну суму в розмірі від 169.49 RUR до 296,61 RUR (конкретна сума залежить від оператора мобільного зв’язку, у мережі якого зареєстрований мобільний телефон відправляє СМС-повідомлення). Нижче я даю таблицю, з якої видно, в яку суму обійдеться СМС-повідомлення відправнику, бо вартість СМС-повідомлення залежить від того, в якій мережі зареєстрований мобільний телефон відправника, і скільки на це СМС-повідомленні запрацюють шахраї. При цьому хочу підкреслити, що лохотронниками для здобувачів вакансій вахтовиків обраний найдорожчий тариф за відправку СМС-повідомлень з усіх, які є на сайті-партнері. Що ще раз говорить про те, що жалю до людей, які втратили роботу, у лохотронщиків немає ніякої! 🙁

Оператор мережі Вартість для абонента Дохід лохотронщиків Відсоток лохотронщиків
МТС 258.30 RUR 154.98 RUR 60%
Білайн 254.24 RUR 164.48 RUR 64.69%
МегаФон 254.24 RUR 142.32 RUR 55.98%
МОТИВ 270.00 RUR 124.46 RUR 46.1%
Ульяновська GSM 254.24 RUR 117.21 RUR 46.1%
Оренбург GSM 296.61 RUR 136.73 RUR 46.1%
Астрахань GSM 296.61 RUR 136.58 RUR 46.05%
БайкалВестКом 169.49 RUR 94.08 RUR 55.51%
СМАРТС 296.61 RUR 136.53 RUR 46.03%
АлтайСвязь 296.61 RUR 136.73 RUR 46.1%
НСС 254.24 RUR 117.08 RUR 46.05%
УралСвязьИнформ 260.00 RUR 119.54 RUR 45.98%
СибирьТелеком 250.00 RUR 115.25 RUR 46.1%
Стек GSM 296.61 RUR 136.73 RUR 46.1%
ЕнисейТелеком 296.61 RUR 136.73 RUR 46.1%
Елайн GSM 254.24 RUR 153.08 RUR 60.21%
Tele2 211.86 RUR 117.31 RUR 55.37%
НТК 260.00 RUR 119.86 RUR 46.1%
НСС Саратов 254.24 RUR 141.12 RUR 55.51%
АКОС 296.61 RUR 128.36 RUR 43.28%
Скайлінк 260.00 RUR 132.09 RUR 50.8%
Цифрова експансія 254.24 RUR 117.2 RUR 46.1%

До речі, творці сайту вирішили не обмежуватися тільки людьми, які прагнуть потрапити на роботу по вахті, але вирішили заодно ощасливити і тих, хто прагне заробити десятки тисяч рублів будинку. Для цієї категорії громадян творці «приготували» «надомну роботу по обробці пошти» від фірми «Озон» (цікаво, як це повідомлення сподобається власникам цього магазину?) та інших відомих і невідомих фірм, надомну роботу з вирощування кімнатних квітів і з продажу насіння фірмі, а також …. тримайтеся! 🙂 надомну роботу по збірці фломастерів і авторучок! 🙂

Не вірите? 🙂 Ось як описана на цьому сайті робота зі складання ручок. Тримайтеся за стілець, а то впадете від сміху! 🙂 Цитую: «Наша компанія займається розробкою та виробництвом кулькових ручок. Співробітники нашої компанії збирають ручки на дому. Оскільки наше виробництво розширюється, нам потрібно все більше виконавців цієї надомної роботи. У чому полягає сенс роботи? Кожна ручка являє собою конструкцію, що складається з декількох деталей. Вам потрібно буде збирати всі ці деталі у готовий продукт. За кожну зібрану ручку ми готові платити 50 копійок.

Якщо ви зберете 10 000 ручок, то заробите 5 000 рублів. Зібрати 10 000 ручок можна за 20-30 годин роботи. Якщо працювати по 4 години в день, вам знадобиться всього тиждень для того, щоб виконати норму. Але ж ви можете працювати і по 8 годин в день! А так як робота не важка, то до неї можна залучати своїх рідних. Ми беремо на себе доставку деталей по Москві, в регіони розсилаємо роботу з поштою. Ми працюємо без посередників, і надаємо всю необхідну інформацію за всіма доступними видами робіт, які ми для вас пропонуємо.» Кінець цитати.

Загалом, що називається … пісня … і класика лохотронного жанру! Втім, шукачі надомної роботи теж мають для отримання заповітної інформації відправити повідомлення все на той же платний номер 7122. Сміхота, та й годі! Дурні Буратіни-вахтовики, а також Буратіни-надомники, спраглі збирати ручки, де ви? Сучасні кіт Базиліо і лисиця Аліса чекають вас на своєму сайті, щоб полегшити ваш гаманець на 300 російських рублів … вірніше на 296,61 RUR.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?